Įkraunama...
Įkraunama...

Tamsi bikini srities oda

Cia jau pradedama diskutuoti reikia ar nereikia ir ka vyrai apie tai galvoja. O man irgi norisi kad ten grazu butu... Tai visgi zinot kas nors kaip ten sviesinama oda?
Atsakyti
Tai taip niekas protingu minciu ir nepateiks? g.gif
Atsakyti
Na taip, pasirodo nelabai kam rupi kaip ta vietele atrodo...
Atsakyti
Laukiu ir aš patarimų ta tema,bet ko gero nieko nesulauksim unsure.gif
tiesiog per vėlu susirūpint,reikėjo profilaktikos,kad taip neatsirastų...
Manyčiau,čia ne įgimta ne kas,o paprasčiausiai jei stambesnes šlaunys trindamosios viena į kitą maceruojasi ir po to patamsėja oda.Arba dar rūbai aptempti padeda..
gal kitoms kitaip yra

O šiaip pagalvojau,kad vienintelė išeitis kažkiek primaskuot-įdegt kojas arba soliariume gražiai pasirudint,nes balint netikiu,kad eitų išbalint schmoll.gif

Bet gal kas duos patarimų-laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
girdejau tos kurios depiliuojasi bikini zona su depiliaciniais kremukais, ( tais kuriuos uztepi, palauki ir su mentele nubrauki) tai joms pabala oda tuose vietose smile.gif bet is depiliacines puses ziurint kiek bandziau tuos kremus tai man labai jau 'levai' jie nudepiliuoja smile.gif

o seip tai manau naturalu kad siek tiek tose vietose oda yra tamsesne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluzzzele: 17 liepos 2009 - 21:32
QUOTE(geltona_svajonė @ 2007 05 02, 22:49)
mano bikini srities oda, taip pat daug tamsesne, lupytes, tai net tamsiai rudos, o siaip esu sviesios odos... bet ka cia jau bepakeisi..kaip yra taip...niu man tai is maudymosi kostiumelio krastu neislenda, tai i pleza einu be kompleksu  4u.gif

ir kaskaip jau susigyvenau... juk mano kunas, tai reikia mylet, o dar ir kiek supratau tai ir su tuo kovot kolkas nera budu lt... g.gif

tai mylekim save, kokios jau esam  ax.gif  wub.gif

Ir pas mane bikini srities oda daug tamsesne, o pati esu sviesios odos... idomu, kodel taip "atsitinka" rolleyes.gif
Atsakyti
Hiperpigmentacijai šalinti būna odos šviesinimo priemonių. Ypač efektyviai veikia su hidrochinonu ir kojic rūgštimi. Kaina 100ml buteliuko siekia apie 100Lt
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 09 28, 16:01)
Hiperpigmentacijai šalinti būna odos šviesinimo priemonių. Ypač efektyviai veikia su hidrochinonu ir kojic rūgštimi. Kaina 100ml buteliuko siekia apie 100Lt



tik vyras ir galejo cia nesamone iterpti - bikini balinti su rugstimi doh.gif
Atsakyti
O kokiu principu daugiau, jūsų manymu, oda gai būti išbalinta, jei ne rūgštimis?
Nieks gi ant gleivinės nesiūlo sieros rūgšties pilt.
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 09 30, 00:57)
tik vyras ir galejo cia nesamone iterpti - bikini balinti su rugstimi doh.gif

Rūgštis rūgščiai nelygi. Taigi, labai trumpai: hidrochinonas naikina odoje esantį melaniną, o kojic rūgštis (išgaunama iš tam tikrų grybų kaip ryžių fermentacijos produktas) slopina melanino gamybą odoje.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 09 30, 11:34)
Rūgštis rūgščiai nelygi. Taigi, labai trumpai: hidrochinonas naikina odoje esantį melaniną, o kojic rūgštis (išgaunama iš tam tikrų grybų kaip ryžių fermentacijos produktas) slopina melanino gamybą odoje.




isbandyk ant savo mylimosios, papasakosi mums bigsmile.gif
Atsakyti
Aš su hidrochinonu balinau, man nepadėjo. Bandysiu stipresnę koncentraciją kada nors.
Nesuprantu, ko jūs čia priekabių ieškot... Nežinot apie tai ir nekalbėkit tada.
Atsakyti