Įkraunama...
Įkraunama...

Tamsi bikini srities oda

man asmeniskai balinimas neprizirdies smile.gif dauguma taip vaiksto ten tamsiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 09 28, 16:01)
Hiperpigmentacijai šalinti būna odos šviesinimo priemonių. Ypač efektyviai veikia su hidrochinonu ir kojic rūgštimi. Kaina 100ml buteliuko siekia apie 100Lt

O tos priemonės turi kokių šalutinių poveikių?
Atsakyti
prašau, visas pluoštas kremukų, sukurtų tai sričiai šviesinti anal bleach
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikta_teta: 08 liepos 2011 - 19:45
gal kas tiksliai žino kur LT yra tokių priemonių?
Atsakyti
QUOTE(nuar @ 2011 07 06, 22:04)
O tos priemonės turi kokių šalutinių poveikių?

Jei nepateks į burną ar akis, tuomet neturi. Nebent... padidėjusį jautrumą tiesioginiams saulės spinduliams.
Atsakyti
Manau šiai problemai šalinti tiktų toks receptas:

http://www.5braskes....s.d?id=48233703

gal... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(medyte @ 2009 07 04, 13:14)
Senokai sioje temoje kas besilanke... Negi niekas tokios problemos neturi? Kazkaip tik siemet pastebejau kad ten tamsesne oda... Net pasiurpau - ir kaip vyras man nieko nesake! Ne kaip atrodo... Kaip balinate odele? Ir uzpakaliuko ten kur depiliuota oda tamsesne... HELP! Gal kremai kokie naujesni gereni yra? Kazkas su citrinos sultim bande. Padeda? Patarkit ka nors!

Su problema susiduriate ne vien jūs - tokių yra nemažai. JAV tokie kremai iš tiesų yra (kažkas pasiūlė teisingai pagooglinti). Kremai yra kelių rūšių - balinimas atliekamas salone, oda pabala per keleta minučių, tačiau aš taip pat esu skaičiusi, kad nuo tokių procedūrų paskui reikia skubios pagalbos pas gydytojus bėgti nes labai skauda po kelių valandų (manyčiau palieka tos priemonės nenuvalytos ir ji išgriauža ten oda). JAV dar parsidavinėja tokie kremai kur pats gali kelias savaite steptis ir jau po savaitės pamatysite rezultatą. Lt nėra priemonės nes dar nė viena įmonė jos neregistravo ir neįvežinėja - o domėjausi nemažai. Nelegaliai koks salonas neįvežinės, nes aš asmeniškai tokiso rizikos nesiimčiau, nors labai knieti.
Žinau receptuką kaip namų sąlygomis pabandyti prisižiūrėti http://www.plauku-salinimas.lt/12-naudongos-nuorodos.html gal išspręs jūsų problemas? Bet ar ne tą patį kažkas jau siūlė?
O šiaip jei įdomu, tai pigmentaciją organizmas sukuria ne šiaip sau, o gindamasis nuo kažko - dažniausiai vėžinės kilmės, todėl drastiškų priemonių geriau vengti.
Atsakyti
Laba diena. Po nėštumo ar sutapimas čia ar ne nežinau patamsėjo kirkšnys ir šlaunys palei kirkšnis. Kažkaip nejauku. Gal kam taip pat yra?Kaip kovojat su tuo?Gal daretes kokius tyrimus?procedūras?
Atsakyti
QUOTE(flower_girl @ 2014 06 18, 10:53)
Laba diena. Po nėštumo ar sutapimas čia ar ne nežinau patamsėjo kirkšnys ir šlaunys palei kirkšnis. Kažkaip nejauku. Gal kam taip pat yra?Kaip kovojat su tuo?Gal daretes kokius tyrimus?procedūras?

Man ne tik kirkšnys patamsėjo, bet ir pažastys, net kaklo raukšlelės. Žodziu kur tik sulenkimas, ten patamsėjo ir labai. Praėjo jau beveik pusmetis po gimdymo, pažastys pašviesėjo, kirkšnys vis dar nelabai... paskaičiau kad balint galima su citrina, bulve, soda... bandysiu
Atsakyti

toks gyvenimas: ką gavai tuo džiaukis...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tokskitoks: 20 liepos 2018 - 11:00

isbandyk ant savo mylimosios, papasakosi mums bigsmile.gif

 

nemanau, kad jai "patiks". Tačiau tas "juodumas" tikrai kerta per potenciją. Ir nereikia sakyti "kai myli..." - myli, nemyli, bet nėra labai smagu matyti pvz tokį vaizdą:

 

wivlvo.jpg

Atsakyti
Man dar graziau kad oda issikiria, atrodo seksualiau.
Atsakyti