Įkraunama...
Įkraunama...

Ne ta mama kuri pagimdė

as irgi nesupratau ko daiva supyko lens.gif
cia kad zuika apie zmoniu finansines galimybes mestelejo fraze?
nu ka darysi teisybe karti, bet ji tokia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RIO @ 2005 01 05, 13:31)
as irgi nesupratau ko daiva supyko  lens.gif
cia kad zuika apie zmoniu finansines galimybes mestelejo fraze?
nu ka darysi teisybe karti, bet ji tokia  cool.gif

Po tų Daivos žodžių man taip negera buvo ant širdies. Jaučiausi tokia sutrypta. Kiekviena nori ant rankų supuoti savo kūdikį, bet finansinės galimybės mūsų šeimai to neleidžia. Negaliu pasiimti paskolos ir po to visą gyvenimą sakyti vaikui: Atleisk, bet pirma turiu sumokėt paskolą,o tavo mokslas tegu palaukia. Ir taip turi džiaugtis, nes už tuos pinigus gimei tu.
Aš taip negaliu. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2004 12 16, 16:46)
Kaip suprantu tau ši nuomonė nepatinka, bet gal nevisiems priimtina ir tavo nuomone. Čia laisva šalis - ka noriu ta sakau. O ta Mikutavičiaus laida man mažiausiai rūpi. Eikit ir reikkites ten - juk niekas jums nedraudžia. Apie dirbtina apvaisinima irgi kalbama ne vienoj temoj. schmoll.gif



Tiesiog ta laida visoms kitoms labai rūpėjo ir buvo svarbi
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2005 01 05, 14:02)
Tiesiog ta laida visoms kitoms labai rūpėjo ir buvo svarbi

Sutinku su tuo, bet juk niekas nepagalvojo, kaip jaučiasi kitos moterys, kurios taip pat negali susilaukti savo leliukų ir neturi finansinių galimybių. Niekas nepagalvojo, kaip joms plyšta širdys. Sutinku padėjo vienai, bet juk tokių nėra vienetai.
Atsakyti
nepergyvenk zuika1, neimk i sirdi.
mes pavyzdziui turim finansines galimybes daryti dirbtini apvaisinima, su vyru apie tai galvojom, bet nusprendem kad valstybe turetu buti nors siek tiek suinteresuota kad as duociau daryti experimentus su savo kunu, ir kenteciau del nepavykusiu gydytoju bandymu.

buvo vienbalsiai nuspresta kad mes vaikinames vaika. o tiksliau jei vaikas musu nerado,tai mes jam padesim mus rasti tongue.gif
Atsakyti
nusprendem kad valstybe turetu buti nors siek tiek suinteresuota kad as duociau daryti experimentus su savo kunu, ir kenteciau del nepavykusiu gydytoju bandymu.

Man tai irgi buvo labai svarbus argumentas, dėl ko atsisakėm dirbtino apvaisinimo. Nenorėjau to besaikio pumpavimosi vaistais ir vargu ar aišku, kaip tai paveiks, kokios pasekmes, o jei organizmas neatlaikys. yess.gif
Atsakyti
Nu man tai atrodo, kad moteris ir šeima apsisprendę paimti ir įsivaikinti vaiką o ne kankintis visą gyvenimą dėl negalėjimo išnešioti ir pagimdyti savo- dvasios didvyriai ir jiems tikrai paminklų reikia.Jiems irgi skauda bet jie tokie stiprūs,kad peržengia per tai ir gyvena ir turi rodyti pavyzdį kitiems, kalbėti apie tai kad požiūris į tai pasikeistų. Aš tai nieko, vaikų prisigimdžiau, bet pažįstu žmonių kurie tiesiog susigriovė savo gyvenimus negalėdami susitaikyti su tuo kad neturi savo vaikų o minties apie įsivaikinimą net neprisileido.Gaila. Gerai,kad yra kitaip tai išgyvenančių. Sėkmės Jums mamos.
Atsakyti
Nepyk, Zuika, už tokias audringas reakcijas blush-anim-cl.gif
šitas skyrelis gaunasi tarsi iš konteksto ištrauktas. Nėra aišku, kodėl moterys taip audringai sureagavo. Tiesiog, dauguma iš mūsų širdelėje žino, kad yra tų nelaimingų vaikelių, kurie laikia savo naujų įtėvių. Ir greičiausiai, dalis iš mūsų juos įsivaikins. Tačiau ne dabar, kai iki trokštamo rezultato teskiria vos kelios dešimtys tūkstančių niekingų pinigų. Juk negali nusiraminti, kol neįsitikinai, kad padarei viską, kas nuo tavęs priklauso. Aš, pavyzdžiui, pasiruošusi bet kokiom medikų įsikišimo pasekmėm bei nėštumo komplikacijom, net mirties nebijau. Tiesiog žinau, jei aš to nepadarysiu, nebus man šiame gyvenime ramybės. Visa tai yra kiekvieno apsisprendimo reikalas, kiekvienas pats pasirenka savo kelia. O padėti stengiames visoms, ne finansiškai, tai bent morališkai. Tam ir įkurta vaisingumo asociacija, kad tokios moterys kaip mes galėtume laikyti savo vaiką ant rankų.
Atsakyti
Iš kur tiek pykčio, pirmoji konfliktą užvirė VILTĖ, galėjai gražiai išdėstyt savo nuomonę ZUIKAI ir ji būtų tave ramiai išklausius ir gal sutikus su tavo pasisakymu.PUOLAMI ŽMONĖS GINASI. Vilte,nejau apie dar nežinai? Daiva?Ar jūs labai pavargusios nuo savo bėdų ar tiesiog esat žiežulos. Kur jau kur,šiose temose nesitikėjau aptikti konflikto....
Atsakyti
Taip, esam žiežulos. O aš pati didžiausia.

Atsakyti
nesinervink zuika tokių daivų pilnas forumas. aišku nemalonu, bet ką padarysi, tokius žmones tiesiog reikia ignoruot, tai vienintelis būdas išvengt jų pylamo purvo.
Atsakyti
Nesupratau as, po teisybei, apie ka cia kalba. Cia tipo kaip suprast, kad vaiku ivaikint negalima, reikia savo gimdyt butinai, o kitaip ragas? ph34r.gif
Ne, nu gerai yra gimdyt, bet ivaikint yra dar geriau. Ta prasme, kad savo vaika mylet yra naturalu, taip savaime gaunasi, o svetima - reikia ypatingo pasiaukojimo. Net gal ne tai kad mylet, o nusprest, kad tu pasiimsi ji ir mylesi kaip savo ir visada ji turesi, ir jis bus tavo, kaip kad tu ji butum pagimdzius, ir jei jis bus negeras, jeigu blogai mokysis, ir jei kazkada su zmona issiskirs, kad tu ji vis tiek mylesi kaip savo ir mylesi ir mylesi...

Ties pasakius, nesuprantu pykcio ant moters, kuri kad ir visose temose reklamuoja ivaikinima. Na gal bent vienas zmogus isgirs, bent viena vaikuti pasiims, ir tai jau bus didelis geras darbas. Kalba eina apie gyva zmogu, ta vaika, jo majo...

O cia, bliamba, kazkokia keista reakcija. Toks vaizdas, kad jums pasiule pasidaryt abortus ir eit i vaiku namus pasiimt vaiku vietoje tu savo... Taigi tai visai ne priespriesa, gimdyt ir svetimus augint. Man tas - negalejau turet savo, tai pasiemiau svetima - isvis kazkaip skambetu... kaip suni nusipirkt. Tipo, mol, visi turi, kuo as prastesne. Tai cia kaip teket uz pirmo pasitaikiusio, kad tik senmerge nelikt.

Bet temos autore nieko panasaus gi nesiulo. Ji tiesiog sako, kad gerai yra isivaikint vaika. Asmeniskai as nesuprantu zmoniu, kurie mano kitaip. Nesuprantu zmoniu, kurie mano, kad blogai svetimam vaikui duoti svarbiausia dalyka - mama, teti. As is viso manau, kad moteris, kurios augina svetimus vaikus, turetu gyvas i dangu paimt heart.gif
Atsakyti