Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

O gal yra tokių kurios sportuoja namie? smile.gif Gal turite kokių internetinių įrašų aerobikos? 4u.gif blush2.gif Žinau, kad Cindy Crawford programos labai geros, bet niekaip negaliu atsisiųsti.. blush2.gif verysad.gif Gal kuri esate nemokamai tokių arba panašių programų atsisiuntusi? ax.gif ax.gif 4u.gif
Man jau reikia savo svorį mažinti, ir kuo greičiau. Apie mityba viską žinau, ir tai pat žinau jog mitybą reikia derinti su sportu. Jau neseniai buvau suėmus save į rankas, per mėnesį numečiau 10 kg, ir visai nesunkiai, nieko pavojingo sveikatai nedariau. Tiesiog pirmos dvi savaitės sunkios, o poto jau pripranti ir džiaugiesi tirpstančiais kilogramais, ir gražėjančiomis kūno formomis. thumbup.gif Na ir ką, pasitaikė šventė ir išslydau, nė nežinau kodėl apleidau viską verysad.gif
Dabar jau sau pasakiau viskas, nenoriu turėti sveikatos problemų, ir noriu jaustis gerai, ir sau patikti ax.gif smile.gif thumbup.gif
Papasakokite savo lieknėjimo istorijas ax.gif

Papildyta:
P.S - į sporto klubą šiuo metu neturiu galimybės nueiti, laikas spaudža, tikrai nespėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 05, 14:04)
O gal yra tokių kurios sportuoja namie? smile.gif  Gal turite kokių internetinių įrašų aerobikos?  4u.gif blush2.gif  Žinau, kad Cindy Crawford programos labai geros, bet niekaip negaliu atsisiųsti..  blush2.gif verysad.gif  Gal kuri esate nemokamai tokių arba panašių programų atsisiuntusi?  ax.gif ax.gif 4u.gif
Man jau reikia savo svorį mažinti, ir kuo greičiau. Apie mityba viską žinau, ir tai pat žinau jog mitybą reikia derinti su sportu. Jau neseniai buvau suėmus save į rankas, per mėnesį numečiau 10 kg, ir visai nesunkiai, nieko pavojingo sveikatai nedariau. Tiesiog pirmos dvi savaitės sunkios, o poto jau pripranti ir džiaugiesi tirpstančiais kilogramais, ir gražėjančiomis kūno formomis. thumbup.gif Na ir ką, pasitaikė šventė ir išslydau, nė nežinau kodėl apleidau viską verysad.gif
Dabar jau sau pasakiau viskas, nenoriu turėti sveikatos problemų, ir noriu jaustis gerai, ir sau patikti  ax.gif smile.gif thumbup.gif
Papasakokite savo lieknėjimo istorijas ax.gif

Papildyta:
P.S - į sporto klubą šiuo metu neturiu galimybės nueiti, laikas spaudža, tikrai nespėčiau schmoll.gif


As tai va prie kelias minutes kaip tik youtube ziurejau keleta vaizdeliu kaip gali sportuoti namuose ir tikrai yra laaabai geru pratimu...ivesk tik zodi "fitness" ir tau ismes ten tiek pratimu, kad net nezinosi ka bepasirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunshine_ @ 2010 04 05, 13:12)
As tai va prie kelias minutes kaip tik youtube ziurejau keleta vaizdeliu kaip gali sportuoti namuose ir tikrai yra laaabai geru pratimu...ivesk tik zodi "fitness" ir tau ismes ten tiek pratimu, kad net nezinosi ka bepasirinkti smile.gif


Ačiū jums labai smile.gif Aš radau keleta, bet ten po 5 min, ir taip nerimtai buvo. Pabandysiu jūsų atsiųsta įsivest smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vilniui turiu parduot nauja Polar pulsometra-treneri, gal kam reike? Rasikit AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valiusha: 05 balandžio 2010 - 18:48
QUOTE(Valiusha @ 2010 04 05, 19:44)
Vilniui turiu parduot nauja Polar pulsometra-treneri, gal kam reike? Rasikit AZ.


Sakykite prašau, kas tai Polar pulsometras? 4u.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Man gėda, bet aš nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 05, 14:26)
Ačiū jums labai  smile.gif  Aš radau keleta, bet ten po 5 min, ir taip nerimtai buvo. Pabandysiu jūsų atsiųsta įsivest smile.gif  thumbup.gif



Nera uz ka, kad tik butu naudinga smile.gif o pastebejimas tik toks, kad jeigu tas vaizdelis trunka 5minutes, tai nereiskia, kad ir jums reikia sportuoti 5minutes smile.gif ten tiesiog parodyta pratimu pavyzdziai, o sportuoti siaip reiktu daugiau..bent jau kiekvieno pratimo padaryti po 15 kartu 3 serijas. Va tada rezultatas pasimatys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 05, 18:50)
Sakykite prašau, kas tai Polar pulsometras?  4u.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Man gėda, bet aš nežinau  blush2.gif


Labai geras ir naudingas daiktas sportuojantiems. Kas tai yra, rekomendacijas, kam naudojama galit pasiskitineti sitam psl. mirksiukas.gif
http://www.silva.lt/...u=3&vid_meniu=5
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 04 06, 01:11)
Labai geras ir naudingas daiktas sportuojantiems. Kas tai yra, rekomendacijas, kam naudojama galit pasiskitineti sitam psl.  mirksiukas.gif
http://www.silva.lt/...u=3&vid_meniu=5


Ačiū, daiktas tikrai naudingas mirksiukas.gif
Bet ne nežinau ar jis man reikalingas, kad poto negulėtų stalčiuje. g.gif O ir kaina, didoka doh.gif
Atsakyti
Vika 12, priklauso kiek tu siaip gyvenime megsti sportuoti. Pvz. as nusipirkau kai intensyviai vaiksciojau i treniruokliu sale, aerobika. Po to pavasariui atejus labai puikiai panaudodavau vaziuodama dviraciu, eidama pabegioti. Po to kazkiek laiko (nestumo metu) ilgokai pragulejo stalciuje, dabar vel issitraukiau - deduosi kai minu elipsini, ar siaip kokia treniruote is interneto issitraukus sportuoju. Aisku galima ir be jo viska puikiai daryti, bet man patinka stebeti kiek as realiai nuveikiu, pasireguliuoju pulsa (man pvz. ziauriai kyla pulsas kai begioju, tada reikia mazinti tempa, paeiti). Cia LT jie brangoki, as pirkausi per ebay is USA.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 04 07, 12:05)
Vika 12, priklauso kiek tu siaip gyvenime megsti sportuoti. Pvz. as nusipirkau kai intensyviai vaiksciojau i treniruokliu sale, aerobika. Po to pavasariui atejus labai puikiai panaudodavau vaziuodama dviraciu, eidama pabegioti. Po to kazkiek laiko (nestumo metu) ilgokai pragulejo stalciuje, dabar vel issitraukiau - deduosi kai minu elipsini, ar siaip kokia treniruote is interneto issitraukus sportuoju. Aisku galima ir be jo viska puikiai daryti, bet man patinka stebeti kiek as realiai nuveikiu, pasireguliuoju pulsa (man pvz. ziauriai kyla pulsas kai begioju, tada reikia mazinti tempa, paeiti). Cia LT jie brangoki, as pirkausi per ebay is USA.

O pagal ką rinkaisi pulsometrą blush2.gif
Aš labai noriu, bet gaila pinigų pigiam, nes gali nebeužtekti funkcijų (ir nežinau, kokių reikia) ir reikės kito, bet dar labiau gaila brangiam, nes gali būti funkcijų, kurių niekada nenaudosiu - kam tada už jas mokėti?
Taip ir nenusiperku blush2.gif doh.gif
Atsakyti
As nepirkau labai brangaus, bet man esamu funkciju pilnai uztenka. Pas mane Polar F6 pvz.:
http://cgi.ebay.com/...=item230668a976
Rodo laika, kalorijas, kiek is riebalu procentais, kiek laiko dirbau own zone (nustatytoj pulso zonoj), maximaluir ir minimalu treniruotes pulsa, rodo savaites ataskaita. Na man visos tos info per akis, o kaina 200 lt nesieke su atsiuntimu.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 04 07, 13:20)
As nepirkau labai brangaus, bet man esamu funkciju pilnai uztenka. Pas mane Polar F6 pvz.:
http://cgi.ebay.com/...=item230668a976
Rodo laika, kalorijas, kiek is riebalu procentais, kiek laiko dirbau own zone (nustatytoj pulso zonoj), maximaluir ir minimalu treniruotes pulsa, rodo savaites ataskaita. Na man visos tos info per akis, o kaina 200 lt nesieke su atsiuntimu.

Ačiū smile.gif
Tikrai aiškiai pigiau, aš žiūrėjau Teidoj, tai 372,- Lt už tą patį. Man gal savaitės ataskaita nelabai įdomi, bet pulsas, gal ir OWN - tikrai norėčiau ax.gif
Šiaip įdomu - neteko domėtis, kaip su atstumu ir greičio rodymu - galvoju apie spidometrą ant dviračio, bet gal to paties Polar'o gana - visai nesigaudau, žiūrėdama į aprašymus doh.gif
Niekada nesisiunčiau per e-bay - tai paprasta ar nelabai? blush2.gif
Atsakyti