Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar aerobika?

QUOTE(Kita @ 2009 03 24, 19:48)
Ei, negazdinkit manes  swoon.gif


Na realiai svoris ir neturėtų labai krist, nes raumenys gi daugiau sveria už riebalinę masę tongue.gif Man treneris patarė ne svorį sekt, o apimtis matuot - ant cm rezultatus pamatysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va ir as pirmas menuo kai pradejau po "ilgos petraukos" sportuot... per ta pertrauka 10 kg priaugau.... blush2.gif
ziauru ir geda ..apsileidau...
dabar savaitgaliais einu ant treniruokliu savaites begyje kalanetika ir abl... specialios programos neturiu.. tiesiog zinau koks treniruokllis koki raumeni treniruoja.. tai ir plusu... aa dar nuo 18 val stengiuosi nebevalgyti... reik bent iki vasara kokius 5 kg pamesti....
ech kaip butu gera......... ax.gif
Atsakyti
Na, as tai galiu pasakyti, kad norinciom numesti svori greiciau, reiketu tikrai keliauti i intensyvias aerobikos treniruotes. Pati lankau sporto kluba ir kalbejau su profesionaliais treneriais, kurie pasake, jog norint numesti svori sportuojant ant treniruokliu reiketu kokia 10min paminti ant dviracio, 10 min pasportuot ant kokiu treniruokliu, po to vel ant dviracio ir t.t...tik tada bus deginami riebalai. O aerobikoje riebalai deginami be sustojimo sokant. Tad as visada renkuosi sias treniruotes ir rezultatas istikruju labai super! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunshine_: 26 kovo 2009 - 18:58
o as labai noriu i aerobika, bet kolkas nedrasu: ant slidziu vos 7-8min istveriu, padustu... tai valanda aerobikos man dar per sunku butu :[ o gal klystu?
Atsakyti
Labukas, gal turi nuoroda tos aerobikos su fitnesu? Labai noreciau ir as uzsiimt aerobika namie, tik va neturiu jokio gero CD ... sad.gif




QUOTE(forfuna @ 2009 03 04, 22:02)
Mano ugis irgi panasus ir svoris panasus buvo,jau 1,5 men darau aerobika su fitnesu namie,nebegaliu sustoti thumbup.gif kunas lb padailejo,sonai tvirti,kojos lieknesnes,nuo ko man sunkiausiai krenta svoris... zodziu,jei sportuosi tikrai pasieksi savo norima svori,aisku jei ir mityba siek tiek pakoreguosi,nebadauju,saves nekankinu,saldumynu tik karta i savaite,ar kasdien kad ir po saldaini tik biggrin.gif ir svoris krenta smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Amerile @ 2009 03 28, 22:07)
o as labai noriu i aerobika, bet kolkas nedrasu: ant slidziu vos 7-8min istveriu, padustu... tai valanda aerobikos man dar per sunku butu :[ o gal klystu?



As tai manau, kad jeigu nepradesi kada nors, tai ir nepasieksi tokiu rezultatu kaip nori...o aerobika yra pats geriausias budas igyti daug istvermes, kad po to net pati nusistebi kaip lengva viskas pasidaro smile.gif aisku, pirmosios treniruotes butu sunkesnes, bet po to tikrai priprastum ir butu viskas labai gerai thumbup.gif taip kad manau sok i trasa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmave @ 2009 03 29, 10:40)
Labukas, gal turi nuoroda tos aerobikos su fitnesu? Labai noreciau ir as uzsiimt aerobika namie, tik va neturiu jokio gero CD ... sad.gif


Yra SM tam tema: http://www.supermama...howtopic=163765
Atsakyti
QUOTE(Amerile @ 2009 03 28, 21:07)
o as labai noriu i aerobika, bet kolkas nedrasu: ant slidziu vos 7-8min istveriu, padustu... tai valanda aerobikos man dar per sunku butu :[ o gal klystu?

Klystate, juk pirma karta treniruotese niekas nevers jusu daryti viska lygiai kartu su isivaziavusiom merginom, darysit tiek kiek galesit, po truputi priprasite ir tikrai suspesit. Visada buna pirmas kartas, tik aukstyn galva ir pirmyn thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau prisijungti prie šokio aerobikos treniruočių. Man daug įdomiau ir lengviau, nei paprasta aerobika thumbup.gif
Jei kam įdomu, kur tai vyksta, rašykite į až ax.gif
Atsakyti
Man asmeniškai labiau aerobika nei treniruokliai ax.gif Kažkada vaikščiojau bet nepatiko (na gal prie to priprantama) kad visi daro skirtingus pratimus skirtinguose vietuose blush2.gif Kai darai ant treniruoklio nežinuojau kur akis padėt blush2.gif O ir pati jaučiau daug žvilgsnių, atrodė kad netaip kažką dariau lotuliukas.gif Na tai aišku ne aspektas, bet nežinau prilipo man aerobikos treniruotės smile.gif Patinka linksma muzika, moterys viską darančios vienodai, nėra laiko nei žiūrėt į ką nes pastoviai turi galvot apie žingsniukus, kas po ko ir t.t biggrin.gif O dėl svorio metimo tai manau abu varijantai geri, o veiksmingiausia turbūt ir tą ir tą daryt pakaitom smile.gif
Atsakyti
As manau, kad kiekviena turetu pasirinkti, kas jai labiausiai patinka. Pati pastebejau, kad lankant treniruoklius, labiau sutvirtejo raumenys, bet svoris tikrai nepadidejo, o po kurio laiko perejus prie aerobikos, raumenukai subliusko, kunelis pasidare nebe toks tvirtas smile.gif Bet siaip esu ir uz aerobika ir uz treniruoklius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(medusss @ 2010 02 14, 09:05)
As manau, kad kiekviena turetu pasirinkti, kas jai labiausiai patinka. Pati pastebejau, kad lankant treniruoklius, labiau sutvirtejo raumenys, bet svoris tikrai nepadidejo, o po kurio laiko perejus prie aerobikos, raumenukai subliusko, kunelis pasidare nebe toks tvirtas smile.gif Bet siaip esu ir uz aerobika ir uz treniruoklius biggrin.gif


Kazkaip seniau labiau trauke aerobika, cardio, dabar pradejau ir treniruokliu saleje lankytis thumbup.gif
Kaip jums su rezultatais, kada pradejo matytis? Nes as jau virs menesio 3x einu i treniruokliu sale + 30 min cardio, praleidziu po 1,5 val, o svoris net padidejo 2kg, apimtys visur po +1cm taip pat doh.gif doh.gif Valgau atrodo taip pat ne daugiau schmoll.gif
Atsakyti