Įkraunama...
Įkraunama...

Kiliminė danga, kilimai

galvoju deti kilimine danga i kolidoriu, bet va mastau ar ta po 6 lt. nebus usper prasta, gal kokia geresne reiketu isidyti?! g.gif
gal dar pas ka yra kilimine danga kolidoriuje, kaip ji eksploatuojasi?
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 05 12, 09:26)
galvoju deti kilimine danga i kolidoriu, bet va mastau ar ta po 6 lt. nebus usper prasta, gal kokia geresne reiketu isidyti?!  g.gif
gal dar pas ka yra kilimine danga kolidoriuje, kaip ji eksploatuojasi?


ta bus per prasta. Kaip suprantu koridoriaus plotas nera labai didelis - tai jau geriau pirkti tokia po 14 ar 12 lt/m2 - ji tokia tankesne is kilpuciu. Nes jei ant tos po 6 lt su slapiais batais praeisite- tai ir liks demeles, nebent kokia tamsesne pirkktumet.
Atsakyti
na, reikes kokia nors per savaitgali issirinkti!kazkaip labai man del tos dangos neramu, nes nieko tame nesuprantu! tik viena zinau,kad nepirksiu su gumine apacia, aciu visoms mamytems 4u.gif
Atsakyti
ar gali kas nors pasakyti, kur platus pasirinkimas 5m kiliminiu dangu? labai reikia, o niekur tinkamo varianto nerandu, nors ieskojau tik : senuokuose, decor'e ir ermitaze blush2.gif kur dar galeciau pasizvalgyti gal kas zinot?
Atsakyti
Pas mane miegamajame ir vaikų kambaryje sudetos dangos. Pas vaikus - net 2. Kai įsigijau šitą butą, jau buvo patiesta ta pigi danga. Kai darėm remontą, ant tos senos užtiesėm dar vieną, bet jau geresnę(labai jau minkšta dabar). Pirkom Senukuose Kaune (apie 20 Lt kainavo). Ten didelis pasirinkimas yra, o ir plotis mum tiko. Nes 3 metrų per mažai, o 5 metrus pirkom ir skersai dėjom (nu ne per ilgį, o į plotį). Gal supratot blink.gif.
Siurbiu 2-3 kartus per savaitę. Mano su tokiom geometrinėm figūrom, tai nelabai ir tepli. Miegame jau 4 metai stovi, atrodo kaip nauja. Vaikų kambarį - 3 metai, šiek tiek po kompo kėde su ratukais pasinešiojo, bet labai nedaug (intensyviai mes prie jo sėdim).
Valau dėmes su dantų šepetuku(ne savo, atskiru) ir Ajax. Padeda.
Svetainėje galvoju dėti laminatą, tai galvoju po juo dar patiesti kiliminę dangą (tą kur "papigiai"), gal šilčiau bus g.gif??? (tikiuosi ne per kvailai sugalvojau?)
Aš už kilimines dangas. Šilta ir minkšta thumbup.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jeigu vilnietėm, tai siūlyčiau kiliminių dangų pasižiūrėti Rubikone, Ukmergės g. prie Senukų.
Ten būna ir atraižų, kurių mažesniems kambariams pilnai užtenka.
Mūsu miegamsis mažas apie 12kv.m, tai mes nusipirkome maždaug 2x2 atražaižą gal už 50Lt., kurios 1kv.m kainuoja apie 70Lt. (be to dar buvo tuomet nuolaidos). Mes jį apsiuvome ir gavosi puikiausias kilimas , niekas net neatskiria, nes tikrai ne pigiai atrodo.
Dabar planuoju dėti į koridorių, bet tą po 6Lt., nes šitame bute gyvename laikinai, dėl to daug investuoti nenoriu.
Tik vat nežinau, nusipirkau plytų spalvos tapetos ir norėčiau dėti šviesiai geltoną kiliminę dangą, bet bijau dėl švaros. Nes vieną kambarį nuomojame labai netvarkingam bernui, tai jei man reikės 2 kart per savaitę plauti tą kilimą, tai ką aš žinau biggrin.gif .
gal kas turiet koridoriuje šviesią kiliminę dangą arba galėtumėte patarti kokia dar gražiai spalva būtu prie plytų (rausvų) spalvos tapetų.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 01, 08:48)
gal kas turiet koridoriuje šviesią kiliminę dangą arba galėtumėte patarti kokia dar gražiai spalva būtu prie plytų (rausvų) spalvos tapetų.

na as dar patarimais dalintis negaliu, nes pati tik uzvakar nusipirkau sviesoka kilimine danga i kolidoriu! nzn kaip cia bus, bet ji mims labai patiko, ir prie tapetu tiko, tik va kad sviesoka g.gif jauciu del to grozio valysiu ir valysiu!!!!!!!!
Atsakyti
iškeliu temą 4u.gif

gal tęsiam diskusijas apie kilim.dangą smile.gif
Atsakyti
Atnaujinam smile.gif
Jau laukia lamintas, kuris pakeis kilimine danga smile.gif
Man ji buvo laikinas pigiausias sprendimas ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 11 07, 12:40)
Atnaujinam smile.gif
Jau laukia lamintas, kuris pakeis kilimine danga smile.gif
Man ji buvo laikinas pigiausias sprendimas ir tiek smile.gif



aš savo kambarį remonetuoju

tai negaliu pasipręsti lamintas ar kilim.danga g.gif

buvau išririnkus laminatą po 37 Lt
bet nežinau

jeigu bus laminatas - vis tiek dar norėsiu kilimo
o čia jau papildomos išlaidos
žodžu išeina, kad reikia pinigų laminatui +kilimui sad.gif

tai dabar žiūrinėju kilim.dangą
dar iš čia sužinojau kad laminatas braižosi


buvau Ermitaže, Senukuose, decore
gal žinote kitų parduotuvių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 07 lapkričio 2005 - 11:56
Kilimas, tiesiamas ant laminato ne tiek daug ir kainuoja, jei labai imantraus nenori smile.gif Vakar kaip tik ermitaze apziurinejau.
Bet cia aisku, kas labiau patinka, as tai laukiu nesulaukiu, kada nereikes siurbti visu pakampiu, o galesiu isvalyti su dregnu sepeciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 11 07, 11:59)
Kilimas, tiesiamas ant laminato ne tiek daug ir kainuoja, jei labai imantraus nenori smile.gif Vakar kaip tik ermitaze apziurinejau.
Bet cia aisku, kas labiau patinka, as tai laukiu nesulaukiu, kada nereikes siurbti visu pakampiu, o galesiu isvalyti su dregnu sepeciu smile.gif

Norejau paklausti kiek tie kilimai kainuoja. Svetainėje jau sudėjome laminatą, tai kažkaip norisi sėdint prie teliko kojas minkštai padėti..... blush2.gif . Man reikia nedidelio: maždaug 150X200. Dabar neturiu galimybės po pardes palakstyti (sėdžiu sugipsuota schmoll.gif )...
Anksčiau rašiau, kad darydama remontą bandysiu po laminatu dėti kiliminę dangą (kad šilčiau būtų). Bet mano tokį sumanymą vyras nušvilpė blink.gif Bet pasirodo visai tas laminatas nešaltas, nors ir pirmame aukšte gyvenu.
Atsakyti