Įkraunama...
Įkraunama...

Kiliminė danga, kilimai

QUOTE(Egliuxxx @ 2005 11 07, 13:46)
Norejau paklausti kiek tie kilimai kainuoja. Svetainėje jau sudėjome laminatą, tai kažkaip norisi sėdint prie teliko kojas minkštai padėti.....  blush2.gif . Man reikia nedidelio: maždaug 150X200. Dabar neturiu galimybės po pardes palakstyti (sėdžiu sugipsuota schmoll.gif )...
Anksčiau rašiau, kad darydama remontą bandysiu po laminatu dėti kiliminę dangą (kad šilčiau būtų). Bet mano tokį sumanymą vyras nušvilpė blink.gif Bet pasirodo visai tas laminatas nešaltas, nors ir pirmame aukšte gyvenu.



o kokį laminatą pirkotės, kad nešalta

gal jūsų butas šiltas, užtat ir nešalta

nes pas mane šiaurės pusė doh.gif

šiaip kilimų kaina priklauso nuo sudėties: galima pigių nusipirkti iki 100 Lt
o natūralūs gali ir virš 1000 Lt kainuoti blink.gif
Atsakyti
Dėjom paprastą laminatą. Surakinamą (atrodo taip vadinasi). Kaina 25,90. Tipo parketo imitacija (toks sudėtas "Kelias į žvaigždes" salėje). Po laminatu dėjome tą paprastą plėvelę (nu kur visi deda). Butas nešaltas, bet grindys buvo vėsios. Galvojau kad bus šalčiau, bet basomis kojomis galiu sėdėti. Gailiuosi tik sudėjus plyteles virtuvėje. Jau be plytelių grindys buvo šaltos, o sudėjus plyteles išvis negalima stovėti. Gelia kojas doh.gif Bet kad ir kito varianto nesugalvojome....
Manau kainos normalios jei nuo 100 Lt. 1000 gal ir pagailėčiau kilimui blush2.gif ...
O ar yra skirtumas tarp kilimų kur tu juos tiesi:ant laminato, ar ant linoleumo?. Nu tipo ar jie kažkuo skiriasi? Nes jų apačia būna nevienoda.... Ar nesubraižo laminato?
Atsakyti
Gal zinote kur rasti "pinta kilima"? Kaip buna pinti foteliai, ar galvugaliai miegamojo lovos. Reiketu tokio kilimelio prie lovos. Kazkur maciau - man patiko. Bet dar visiskai nesu apsisprendusi, gal geriau butu toki kailini balta, kur kojos skesta tame kailyje... Patarkite ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2006 03 21, 19:23)
Gal zinote kur rasti "pinta kilima"? Kaip buna pinti foteliai, ar galvugaliai miegamojo lovos. Reiketu tokio kilimelio prie lovos. Kazkur maciau - man patiko. Bet dar visiskai nesu apsisprendusi, gal geriau butu toki kailini balta, kur kojos skesta tame kailyje...  Patarkite ... blush2.gif

nei tą, nei tą biggrin.gif tas pintas- nemalonus basoms kohytėms schmoll.gif
man labai patinka tokie kaip iš siūlų mezgimo surašioti- juos galima skalbimo mašinoj skalbti mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia patarimo

Vaiku kambary noriu tiesti vilnone kilimine danga gal zinote ar verta,ar sudetinga jos prieziura?Ar nesigaileciau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 21, 20:26)
nei tą, nei tą  biggrin.gif tas pintas- nemalonus basoms kohytėms  schmoll.gif
man labai patinka tokie kaip iš siūlų mezgimo surašioti- juos galima skalbimo mašinoj skalbti  mirksiukas.gif


cia gal apie sezali kalbi?ar kaip ten ji vadinasi? g.gif blush2.gif dar daznai kloja tokia danga laidoje "KVARTIRNYI VOPROS" jei ziuri bigsmile.gif man patinka tokia danga,bet idomu kaip ji ten plaunasi,siurbiasi ir ar daug kainuoja?
Atsakyti
gal turit kilimą iš odelių suraišiotą? kiek praktiškas, kaip valot? unsure.gif
Atsakyti
kazin kur Siauliuose butu didelis pasirinkimas kilimines dangos - norim ir svetaine, ir koridoriu isklot ta pacia danga. aisku, laminatas butu siuolaikiskiau, bet uzknistu suns caksejimas nagais i grindis, todel rinksimes danga. ir dar viena beda - norisi sviesios dangos, bet bijau del demiu, kad nereiktu valyt, o dar blogaiu - neliktu amzinu demiu po kokio baliuko. kaip sunku issirinkt, kad butu ir grazu, ir praktiska..
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 05 24, 13:53)
kazin kur Siauliuose butu didelis pasirinkimas kilimines dangos - norim ir svetaine, ir koridoriu isklot ta pacia danga. aisku, laminatas butu siuolaikiskiau, bet uzknistu suns caksejimas nagais i grindis, todel rinksimes danga. ir dar viena beda - norisi sviesios dangos, bet bijau del demiu, kad nereiktu valyt, o dar blogaiu - neliktu amzinu demiu po kokio baliuko. kaip sunku issirinkt, kad butu ir grazu, ir praktiska..

turint šunį, laminatas daug praktiškiau. prie garso priprasi, šuns nagus galima patrumpinti. ar įsivaizduoji, kaip į koridorių įeina šuo purvinom kojom? lamnatą greit išplausi, o kilime dėmės taip ir liks. be to, šuns plaukai į kilimą velsis doh.gif
geraiu dėkit laminatą ir kilimą svetainėj pasklokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 05 24, 13:53)
kazin kur Siauliuose butu didelis pasirinkimas kilimines dangos - norim ir svetaine, ir koridoriu isklot ta pacia danga. aisku, laminatas butu siuolaikiskiau, bet uzknistu suns caksejimas nagais i grindis, todel rinksimes danga. ir dar viena beda - norisi sviesios dangos, bet bijau del demiu, kad nereiktu valyt, o dar blogaiu - neliktu amzinu demiu po kokio baliuko. kaip sunku issirinkt, kad butu ir grazu, ir praktiska..

Aš nemanau, kad kiliminė danga svetainėj, o tuo labiau koridoriuj yra pats geriausias pasirinkimas. Aš aplamai esu prieš kilimines dangas. Grindis ar tai medines, ar tai laminatą pravalai su drėgnu skuduriuku ir švaru, ir dulkių nėra thumbup.gif . O namuose pamačius kiliminę dangą iš karto įsivaizduoju kiek joje prisikaupę dulkių doh.gif Juk koridorius turbūt pati nešvariausia vieta namuose, nes su batais purvas ir visokie nešvarumai sunešami... Nespėsi siurbliuot tiek visų nešvarumų, tiek šuns plaukų... O dar įsivaizduok kaip danga atrodys po kokio didesnio baliuko drinks_cheers.gif Gyvenom bute kur kiliminė danga buvo doh.gif Tiek aš, tiek vyras keikdavomės siurbliuodami. Užtai savuose namuose sakėm jokių kiliminių dangų, nebent mažą kilimuką po staliuku ar prie lovos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eimutė: 24 gegužės 2006 - 14:30
su viskuo sutinku, bet mano brangaiusias super jautrus garsams nakti, taip kad jis niekaip nesutiks susitaikyti su naguciu garsu nakti. siaip suns nagus reguliariia trumpinam pas veterinara, bet vistiek kur kas garsiau suo vaiksto per grindis, nei per kilimine danga. pas tevus visur danga (ir suo ten dar kol kas gyvena). tai nera taip, kad labai teptusi - tamsi. o ir suo tik pro duris is lauko parvestas eina tiesiai i vonia kojyciu plautis. as tik pergyvenu, kas bus pasirinkus sviesia danga, o taip norisi sviesutes svelnutes...
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2006 05 24, 14:26)
Aš nemanau, kad kiliminė danga svetainėj, o tuo labiau koridoriuj yra pats geriausias pasirinkimas. Aš aplamai esu prieš kilimines dangas. Grindis ar tai medines, ar tai laminatą pravalai su drėgnu skuduriuku ir švaru, ir dulkių nėra  thumbup.gif . O namuose pamačius kiliminę dangą iš karto įsivaizduoju kiek joje prisikaupę dulkių  doh.gif  Juk koridorius turbūt pati nešvariausia vieta namuose, nes su batais purvas ir visokie nešvarumai sunešami... Nespėsi siurbliuot tiek visų nešvarumų, tiek šuns plaukų... O dar įsivaizduok kaip danga atrodys po kokio didesnio baliuko  drinks_cheers.gif  Gyvenom bute kur kiliminė danga buvo  doh.gif  Tiek aš, tiek vyras keikdavomės siurbliuodami. Užtai savuose namuose sakėm jokių kiliminių dangų, nebent mažą kilimuką po staliuku ar prie lovos...



drinks_cheers.gif Atrodo,kad as buciau rasiusi.Man irgi jei pamatau,kur kilimine danga taip ir vaidenasi dulkes blush2.gif O jei dar suo namuose.Ne nedeciau ne uzka schmoll.gif
Atsakyti