Įkraunama...
Įkraunama...

Kiliminė danga, kilimai

QUOTE(levrete @ 2006 05 24, 21:29)
su viskuo sutinku, bet mano brangaiusias super jautrus garsams nakti, taip kad jis niekaip nesutiks susitaikyti su naguciu garsu nakti. siaip suns nagus reguliariia trumpinam pas veterinara, bet vistiek kur kas garsiau suo vaiksto per grindis, nei per kilimine danga. pas tevus visur danga (ir suo ten dar kol kas gyvena). tai nera taip, kad labai teptusi - tamsi. o ir suo tik pro duris is lauko parvestas eina tiesiai i vonia kojyciu plautis. as tik pergyvenu, kas bus pasirinkus sviesia danga, o taip norisi sviesutes svelnutes...

Po kelių mėnesių naudojimo Tavo šviesutė švelnutė danga koridoriuj tikrai tokia nebebus... Gailėsi išmestų į balą pinigų. Vieną vakarą galvojau kur namie galėtų būt kiliminė danga g.gif Ir vietos jai neatsirado doh.gif Miegamąjam gal ir galėtų būt... g.gif Tačiau iš kitos pusės, juk miegamasis- tai vieta kurioje ilsimės ir ateinančios dienos nuotaika, darbingumas priklauso būtent nuo tos vietos. Todėl ten oras turi būti gaivus.
Rosenda, drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Nu pavarysiu ir as ant kiliminiu dangu. Pas mane ju nera tik virtuveje ir vonioje su tuliku. Tai as laukiu nesulaukiu tos minutes kada kraustysimes is sito buto. Kiekviena karta siurbdama ir plaudama danga keikiuos susiriesdama mad.gif Kiek as jai bevergauciau, vis tiek dulkiu karalystej gyvenu, pasiilgau gaivaus oro...tfu dar kokia liga isivarysiu. Prisimenu laikus, kai namie nebuvo kiliminiu dangu ir kaip greit su sluotele prasisukdavau.
Beje, pagal kokybe ir kaina, tai turim triju rusiu dangas. Pati pigiausia....na ner ko noret is jos, s paskutinis; miegamajame patiesta atseit naturali (jos kitos pusej yra ispiesti medeliai).
Cia kazkas bijojo, kad kede su ratukais sugadins laminata, labai sekmingai ji "ismyne" ir kilimine danga.
Atsakyti
Gal matėte kur tokių nedidelių kilimų galima būtų nusipirkti?

user posted image

Atsakyti
Kai įsikėlėm į nusipirktą butą, tai trijuose kambariuose buvo visai nebloga kiliminė danga. Bet per porą metų ji man taip įsiėdė, kad dabar liko tik miegamajame. Iš salono ir vaikų kambario, kai tik dariau remontą, tuoj pašalinau. Atsibodo siurbliuoti, valyti dėmes ir plunksneles(auginom papūgėlę). Dabar susidėjom laminatą, tai nebereikia dažnai tampyti siurblio, pravalau su drėgnu skuduru. Švaru ir gaivu. Kol kas nenoriu net kilimo salone (vis dar alergija kilimams lotuliukas.gif ). O kai plaunu grindis į vandenį įpilu truputį skysto skalbiklio, acto ir lašelį aliejaus. Grindys blizga ir jokių dryžių nesimato (čia "Švaros misijos" receptas).
Atsakyti
Paburnosiu ir aš ant kiliminės dangos....Pas mus bute sudėta ta pigi danga (aišku, seniai ją išlupus lauk būčiau, bet kad butas nuomojamas taij negaliu). Auginam katiną. Taij kašaras bando galąsti nagus į tą dangą, vietomis praravėjo jau. O dar didesnė blogybė, kad tiek prisigėrė ji dulkių, kad net kvėpuoti sunku. Kambary oro atsiranda tik tada kai tą dangą išplaunu ir dar pripurškiu su purkštuku vandens. O apie žiemą net nekalbu, rodos visas kūnas sintetinis pasidaro, nes nuo šildymo ir tos dangos tosk statinis krūvis gaunasi doh.gif: Beje, virtuvėje pas mus linoliaumas. Dar viena didelė blogybė. Nei jį normaliai išplausi nei ką. Viskas. Sprandimas padarytas: Virtuvėje tik plytelės, o kambariuose medinės (arba kamštinės) grindys ir gal kur po kilimuką, kad maloniau būtų kojas pasidėti. Kai kilimukas mažas jis ne taip prisineša ir grąsiai galima bus sėdėti ant žemės.
Beje, gringims plauti dabar tiek patogių šepečių, nebereikia keliais eiti su skuduru.
Atsakyti
bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
O aš kambary dėsiu kiliminę dangą blush2.gif Apgalvojau visokius variantus, įvertinau pliusus ir minusus ir nusprendžiau ax.gif
Jau dabar isivaizduoju kaip basom kojytem per kilimą tipenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 08 04, 10:25)
Gal matėte kur tokių nedidelių kilimų galima būtų nusipirkti?

user posted image


Senukuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teressa @ 2006 08 08, 08:50)
O aš kambary dėsiu kiliminę dangą blush2.gif Apgalvojau visokius variantus, įvertinau pliusus ir minusus ir nusprendžiau ax.gif
Jau dabar isivaizduoju kaip basom kojytem per kilimą tipenu blush2.gif


Ir mes desim svetainej kilimine danga ilgo plauko, kaip bus jauku basom pavaiksciot, o ir sedet ant grindu.
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 08 09, 10:54)
Ir mes desim svetainej kilimine danga ilgo plauko, kaip bus jauku basom pavaiksciot, o ir sedet ant grindu.


O kokį dulkių siurblį žadat pirkti kiliminės dangos priežiūrai? Plaunamą ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 08 08, 15:56)


ačiū 4u.gif eisiu ieškot ax.gif
Atsakyti