Įkraunama...
Įkraunama...

Barai, restoranai Klaipėdoje

QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2011 06 02, 21:49)
RADAUUUU!!!!
Labai fainas
user posted image
user posted image
user posted image

Ir kas cia per restoranas?
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2011 02 20, 14:30)
Neblogai. Dirbau tame pastate, tai kartais nuieidavome papietauti. Tne ne restoranas, o užkandinė. Sušiai ne prastesni nei HANABI, bet nesitikėkite aukšto aptarnavimo. Atneš sušius popierinėje dėžutėje. Užtat vasarą smagu juos valgyti gulint pievelėje prie parko smile.gif
Papildyta:

Friedricho pasažo vyninė superinė.
Papildyta:

Buvau Friedricho pasaže visur visur, išskyrus restorane. Ten yra tikras gėris. Virtuvė nuostabi, aptarnavimas super. Jei nori picos - jų picerijoje picos skaniausios Klaipėdoje. Net nėra ko lyginti su visokiais čiliakais, steikai prilygsta WEST SIDE steikams, jei groja gyva muzika - aukščiausio lygio, o kainos vidutinės. Tikrai įkandamos.

O man Friedricho pasaže picos visiskai ne patiko. Daugiau sakiau ne eisiu. 2 kart buvome ir vasara ir ziema, tai tikrai ir aptarnavimas ne suzavejo ir indai (su kazkeno lupdazio pedsakomis blink.gif ) ir maistas schmoll.gif O Friedricho pasaže Restorane valgiau tiramisu - skaniasnio ne esu ragavus niekur thumbup.gif Superinis. retkarciais nuvaziojam specialiai palepinti save. rekomenduoju thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Sveikos,

Kažkas čia prašė painformuot apie "šikarną " restoraną. N, nežinau,ar mano favoritas toks šikarnas, tačiau kiek užeinu tai arba reik palaukti, arba vos vienas staliukas laisvas, aplinka nepretenzinga, skandinaviškas stilius, jauku, šiek tiek primena namus. Ten kaip ir Frydricho restorane prieš valgį duoda užkandžių (įv. aliejai su prieskoninėm žolelėm,padažas ir pranc. batonas), tai maloniai nustebino toks smagus vaizdelis pastebėtas. Ten ant pagalbinio stalo pridėta tu batonų,eilė lėkščiukių su padažais ir kažkuris vyras priėjo ir klausė padavėjos,ar galima dar tų užkandžių,tai ji taip paprastai: "žinoma, va -imkit pjaukitės,nėškitės. Beje, apie šefą, kiek girdėjau jis iš Navalio ir pats tą restoranėlį atidaręs, ai,beje vadians La Chle (raktas). Meniu keičiamas dažnai,nors gan glaustas. Valgiau troškintas midijas,tai nepalyginsi su Frydricho restoranu,manau,buvo tikrai šviežesnės, dar padažiukas įdomus, na tik fri bulvės nelabai prie ko. Arbatos labai skanios. Būtinai eisiu ten, kaip grįšiu i Klaipėdą.

O apie frydricho restoraną. Buvau anksčiau diiiiiiidelė gerbėja, kol neradau šito. Nors frydriche padavėjai visad aukšto lygio vyrukai, ir firminė frydricho sriuba su jūros gėrybėmis nereali!
Atsakyti
"MEMEL"" alaus baras ir vyksta KARAOKE VAKARELIAI, "KURPIAI"-dziazo klubas
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2011 07 04, 16:19)
Sveikos,

Kažkas čia prašė painformuot apie "šikarną " restoraną. N, nežinau,ar mano favoritas toks šikarnas, tačiau kiek užeinu tai arba reik palaukti, arba vos vienas staliukas laisvas, aplinka nepretenzinga, skandinaviškas stilius, jauku, šiek tiek primena namus. Ten kaip ir Frydricho restorane prieš valgį duoda užkandžių (įv. aliejai su prieskoninėm žolelėm,padažas ir pranc. batonas), tai maloniai nustebino toks smagus vaizdelis pastebėtas. Ten ant pagalbinio stalo pridėta tu batonų,eilė lėkščiukių su padažais ir kažkuris vyras priėjo ir klausė padavėjos,ar galima dar tų užkandžių,tai ji taip paprastai: "žinoma, va -imkit pjaukitės,nėškitės. Beje, apie šefą, kiek girdėjau jis iš Navalio ir pats tą restoranėlį atidaręs, ai,beje vadians La Chle (raktas). Meniu keičiamas dažnai,nors gan glaustas. Valgiau troškintas midijas,tai nepalyginsi su Frydricho restoranu,manau,buvo tikrai šviežesnės, dar padažiukas įdomus, na tik fri bulvės nelabai prie ko. Arbatos labai skanios. Būtinai eisiu ten, kaip grįšiu i Klaipėdą.


Kaip tik atėjau į temą pažiūrėti ar nieko apie "La Cle" nerašė kas. biggrin.gif Tik įdomu kokios kainos ten?
Gal kas esate buvę Old Port hotel restoranuose (Ryžių malūnas, Keltininko namas), kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ghost_boo @ 2011 07 08, 15:17)
Kaip tik atėjau į temą pažiūrėti ar nieko apie "La Cle" nerašė kas.  biggrin.gif Tik įdomu kokios kainos ten?

čia yra šiek tiek apie kainas 4u.gif
Atsakyti
Gal parekomenduotumėte Klaipėdoje barą ar kavinę/restoraną, kuriame būtų galima atlikti gyvo garso koncertą? (šiek tiek sunkesnės muzikos...) g.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2011 07 11, 20:17)
Gal parekomenduotumėte Klaipėdoje barą ar kavinę/restoraną, kuriame būtų galima atlikti gyvo garso koncertą? (šiek tiek sunkesnės muzikos...) g.gif

"Bohemoj", "Leikoj"?
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 07 17, 23:50)
"Bohemoj", "Leikoj"?

o bohema ta kur skanus surio pirsteliai ir juokingas padavejas baltais marskiniais?
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 07 19, 20:20)
o bohema ta kur skanus surio pirsteliai ir juokingas padavejas baltais marskiniais?

nea, ten senamiesčio kavinė. bohema ant kampo prie parodų rūmų, renkasi daugiausiai neformalusis jaunimas ir senimas biggrin.gif dydžio visas baras sulig kambariu, bet koncertai, girdėjau, vyksta smile.gif
Atsakyti
Šiame forume buvo klausimas (prieš 3 metus) kur nueiti pavakaroti vyresnėms nei 30 metų? smile.gif. Kad būtų ir gyva muzika ir ne 18-kos metų jaunimėlis?
Klausiu, nes situacija per 3 metus manau šiek tiek pasikeitusi wink.gif
Atsakyti
Sveikutes! Turiu klausimeli pas jus,gal zinot ir galit patart kur Klp galima nueiti viresnio amziaus moteriskaitei na mamai mano 48,na bet ant tiek neatrodo thumbup.gif nori atvykt i klp pas mane ir nezinau kur jas su drauge nuvest pasizmonet,linksmai laika praleist,pasisokt ax.gif Labai lauksiu atsakymuko 4u.gif
Atsakyti