Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos L/d Liepaitė

QUOTE(Nala24 @ 2013 01 16, 15:29)
Fainoraaa,labai aciu uz issamu pasakojima 4u.gif


Niera už ką.. 4u.gif
Iškilus dar kokie klausimam kriepkitės..wink.gif
Beto kai žinosit į kokią grupelė jūs papulsit parašykit.. 4u.gif
Atsakyti
Fainoraaa,na ar neislindo kokie dideli minusiukai darzelio? Ar aukletojos?
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 01 31, 21:37)
Fainoraaa,na ar neislindo kokie dideli minusiukai darzelio? Ar aukletojos?


Na pakolkas viskas kaip ir gerai.. smile.gif
Biški sirguliavom tai pus antros savaitėlės nėjom į darželį, tai iš naujo pradėjo vėl eiti nuo anos savaitės, tai kaip buvau rašiusi pirmą savaitėlę neverkė mažytė, bet va nuo praitos savaitėlės prasidėjo verkimas rytais, na bet dabar kaip ir biški mažiau beverkia.. smile.gif
Ištikro gal ir liūdna drukytei , nes iš savo grupytės tiera jos dvi mergytė, o visi kiti serga..Tai dabar sujunginėja su kita grupe, tai buna keturi vaikai po pietų grupėje.. g.gif

Tik biški buvau nusivylusi, kad va kitos mamos veda sergančius vaikučius, nes taip ir mano dukrytė matyt susirgo..
Nes kai atėjo antrą savaitę į darželį, žiūriu, kad vos keli vaikučiai su mano dukryte dar trys iš kurių dvi dvinukės, tai jos ryte buvo, vakare, jau nebe, tai pati auklėtoja pasakė, kad išvažiavo namo, o po to net į ligoninė, nes vat viena jau karščiavo visą savaitgalį, o kitai sukilo temperaturą pirmadienį ir net į ligoninę buvo paguldytos su plaučių uždegimu jos, bet tai kaip mamytė, jei mato kad vaikui jau savaitgalį negerai, tai kodėl dar pirmadienį į darželį veda.. blink.gif O po to kitą dieną ateinu į darželį ir žiūriu ant durų parašyta Skarlatinos karantinas ar kažkas panašaus, bet keiščiausia kol pati auklėtojai neužsiminaiu apie tą užrašą, tai ji man nieko ir nesakė..
Na tai mano dukriukas paėjo kelias dienas ir susirgo silpnu plaučių uždegimu, tai per pusantros savaitėlės išsigydėm.. Nors ir nesuirgo skarlatina, bet gali būti kad tas palučių uždegimas dėl tos skarlatinos infekcijos atsirado.. blush2.gif O va kad ir mano dukriukas pati nesusirgo skarlatina, tai perdavė savo pusmečiu mažesniam pusbroliui ir va nežinai kada, nes gali būti kad ta skarlatina jau pirmą savaitę kai pradėjom eiti, susirgo kiti vaikai..
Papildyta:
Na tai pakolkas didžiausias minusas ligos ligelės.. unsure.gif
Na bet manau atėjus pavasariui bus mažiau sergančių vaikučių ir daugiau lankančių, tai manau, kad bus mažytei smagu, nes vėl vaikučių daugiau bus.. 4u.gif
Atsakyti
Na nepatingesiu ir as parasyti mano mergaite sia vasara menesiui (kol uzdarytas musu darzelis )papuole pas paruosemosios grupes aukletoja laima karagajeva. Dabar tas darzelis atrestauruotas bet tokios tragedijos personale tai...........................
Nemoku apsakyti. Pirma savaite maniske parejo su melyne krutineje sako stume aukletoja laima kita savaite pareina ir sako man kai gulejome per uzpkali uzdave kitos grupes aukletoje uz tai kad triuksmavau . Dar po savaites pasirode kad nekuriem vaikam buvo duodama po puse kotleto , nes pas juos nera valgyklos maitinama grupeje tai ir vagiama viskas. Dabar maniske pareiske kad sendien ja aukletoja uz tai kad ji nemiegojo ja neskaudzei bet smauge. Uzvire kraujas galvoju eisiu pas direktore bet paskui numojau ranka ir pagalvojau kad pas save i darzeli gryztame rugpjucio 1 diena.
O ir auklyte ten tikras vaiku siaubas kiek ateinu tiek ji ant vaiku saukia, kadangi saviske as atvedu veliau tai dazniausei kai dirba Laima jos nera darbo vietoje.
Zodziu as uzjauciu tuos tevus kurie nuolat ten veda savo vaikus, nes viena pazystama is ten atsieme tris savo vaikus.
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2013 07 22, 16:31)
Na nepatingesiu ir as parasyti  mano mergaite sia vasara menesiui (kol uzdarytas musu darzelis )papuole pas paruosemosios grupes aukletoja laima karagajeva. Dabar tas darzelis atrestauruotas bet tokios tragedijos personale tai...........................
Nemoku apsakyti. Pirma savaite maniske parejo su melyne krutineje sako stume aukletoja laima kita savaite pareina ir sako man kai gulejome per uzpkali uzdave kitos grupes aukletoje uz tai kad triuksmavau . Dar po savaites pasirode kad nekuriem vaikam buvo duodama po puse kotleto , nes pas juos nera valgyklos maitinama grupeje tai  ir vagiama viskas. Dabar maniske pareiske kad sendien ja aukletoja uz tai kad ji nemiegojo ja  neskaudzei bet smauge. Uzvire kraujas galvoju eisiu pas direktore bet paskui numojau ranka ir pagalvojau kad pas save i darzeli gryztame rugpjucio 1 diena.
O ir auklyte ten tikras vaiku siaubas kiek ateinu tiek ji  ant vaiku saukia, kadangi saviske as atvedu veliau tai dazniausei kai dirba Laima jos nera darbo vietoje.
Zodziu as uzjauciu tuos tevus kurie nuolat ten veda savo vaikus, nes viena pazystama is ten atsieme tris savo vaikus.

Kokioj cia grupej? unsure.gif as saviskes ruosiuosi nuo rugsejo leisti i sita darziuka,bet tokiu dalyku nebuvau girdejusi... Na is kitu mamu...
Atsakyti
Sveikos... Na ka,pagaliau nusiejom ir mes i darziuka... Vietas gavom,pazymas issiemem,pabendravom su direktore,lauksim rugpjucio galo,eisim pasirasyti sutarties ir aprodys jau grupes,bet supazindis su aukletojom. Dicke pakliuvo ir kiskuciu grupe (6-7) o maziuke - meskuciu (1-3).
Atsakyti
Na ka, siandien pagaliau pasirasem sutarteles,ir nuo pirmadienio suoliuosi i darziuka... Aprode grupes,tai pirmas ispudis tikrai geras... Daug fotkiu is veiklu visokiu. Susipazinom su maziuku aukletoja,irgi kol kas maloni moteris pasirode,o pries mokyklines grupes aukletojos nebuvo,tai neteko pakalbeti. Bet siaip kaip buvo rasyta,kad darzelis nepirziuretas,ir visoks koks,tikrai taip nepasirode,ziuresim kaip bus veliau... Tiesa,direktore jau pasake,kad pagaliau ir siam darziukui kliuvo finansavimas,tai bus irgi renovuotas,taip kad kaip ir bedu nebelieka smile.gif
Atsakyti