Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos L/d Liepaitė

aga, butu ydomu ir man kas ten kaip g.gif
Atsakyti
sveikos.mes einam liepaite,pradejom tik pries pora sav,dar tik pradzia,pratinames ,bunam iki pietu miego.na ka galiu pasakyt esu patenkinta,vaikas suziuretas,pamaitintas nes pati dar nelabai moka pavalgyti,ir darbelius daro,nu zodziu viskas ok,ir grupe visai jauki,daug nauju zaisliuku,aisku aplinka tragiska lauke ir pati isore darzelio,bet manau svarbiausia aukletojos,abiem esu patenkinta.
Atsakyti
Ir as jau ne is pirmos mamos girdziu, kad lopselio aukletojos geros ir rupestingos.
Atsakyti
Maniškiai abu eina, tai nepasakyčiau kad taip blogai kaip atsiliepia kitos mamos. Žinoma į lauką galėt dažniau eiti, nes teko būti kituose darželiuose tai ten dažniau eidavo. O dėl aplinkos... į viską galima pažvelgti ir kiek kitaip: pvz.: ar tėvelių bendruomenė iniciatyvi, ar įdeda nors kiek pastangų kad tuose darželiuose būtų šviesiau, visada lengviausia ieškoti kaltų - tai aplinka netokia, tai žaislai seni tai dar kas nors. Nelengva dabar nei tėveliams nei darželiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
apie šį darželį galiu pasakyti tik gerus žodžius. Auklėtojos visada neskubėdamos atsako į visus rūpimus klausimus, kas savaitę pakeičiamos vaikų darbų parodėlės, kiek esu pataikiusi pasiimti vakarienės metu, tai porcijos normalios, tik žiūrint, kiek kas suvalgo, nes auklėtojos sakė, jog jei nenori, tai tikrai per prievartą nereikalauja suvalgyti. O šiaip ir pavakarius, jei nespėjam suvalgyti,kai pasiimam iškart po pokaituko, tai visada įdeda namo neštis. Patinka, kad po pokaituko atranda laiko ir plaukučius sušukuoti, ir vaikai nevaikšto kaip murziukai, nes visada įsivaizdavau, kad vaiką vedantis iš darželio bus visas iškleckintas smile.gif Tiesa, nuo sausio mėnesio darželyje lankėsi trys spektaklėliai, iliuzionistai. Nežinau, kokio lygio tie spektaklėliai, bet vis šioks toks ugdymas wink.gif
Gal atsilieptų mamytės, kurių vaikučiai lanko lopšelio grupę pas auklėtojas Sandrą ir Saulęwink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renataly: 18 gegužės 2010 - 16:18
Lankem si darzeli, gaila, kad neilgai. Bet tikrai dziaugiames, nes vaikas tiek daug visko ismoko... dainuoja nesustodamas visur ir visada, sveciams pasoka taip juokingai dabar dainuodamas:) sportavo ten daug, atviruciu man pridarydavo, pesinukai su akvarele... zodziu, labai patenkinta buvau ir as ir vaikas. Lankem lopselio grupe. Gaila, kad issikraustem. Labai ten patiko.
Atsakyti
Ir mes lankeme si darzeli nuo pat lopselio grupes iki paruosiamosios. Ir aukletojos labai geros buvo, nebent mes pas tokias geras pakliudavome thumbup.gif jei paklausi, tai visada atsakydavo i mano rupimus klausimus. Dar patiko vienas dalykas, kad vaikai valgydavo grupeje, o ne eidavo kazkur i valgykla (is patirties zinau, kad ten vaikai tikrai maziau suvalgo, nei grupeje). Visada piesdavo, darydavo darbelius, jokiu nusiskundimu neturiu smile.gif
Atsakyti
Buvau pernai mamyciu sventeje - kaip patiko!!! Taip sauniai vaikai dainavo, soko!. Viskas nuo vaiko priklauso, jei vaikutis geras, jam visur gerai.
Atsakyti
QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 03 02, 12:12)
Buvau pernai mamyciu sventeje - kaip patiko!!! Taip sauniai vaikai dainavo, soko!. Viskas nuo vaiko priklauso, jei vaikutis geras, jam visur gerai.

KAd blogu vaiku nebuna, buna blogas ju elgesys, bet ne vaikas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2012 03 02, 11:23)
KAd blogu vaiku nebuna, buna blogas ju elgesys, bet ne vaikas wink.gif


Pritariu, ne taip issireiskiau:)
Atsakyti
Gal dar kas kokiu naujienu apie si darzeli turit? Nuo rugsejo vesiu savo voveriuka i lopsi, tai idomu ar visos lopsio aukletojos geros ar geriau kazkuriu privengti ir taikyt i konkrecia grupe? ax.gif
Atsakyti
Nu atsiliepkit kas nors apie Liepaites lopselinuku aukletojas. Negi nei vienos vaikas nelanko sio darzo? g.gif
Atsakyti