Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos L/d Liepaitė

Man irgi labai įdomu smile.gif Bet panašu, kad temą labiau skato tos mamytės, kurios ieško informacijos, o ne tos, kurios gali ja pasidalinti:)
Atsakyti
Sveikos. Mums irgi idomu bet kokia info apie si darzeli ir jo aukletojas. Gavom kitam rugsejui vietas abiem dukrytem viena eis i lopselio grupe kai suprantu,nes dar nebus pilnu 3m,kita i paruosiamaja pries mokykla. Gal galit patarti aukletoja abiem siom grupem,i ka atkreipti demesi? Rinkomes pagal tai,kad netoli namu...
Atsakyti
Sveikos mamytės.. 4u.gif
Gal kuri mamytė vedanti savo vaikučius į " Liepaitę " nuo 2012 rugsėjo galėtu pasidalinti patirtimi, kaip vaikučiai apsiprato, kaip auklėtojos ir šeip tvarka ten..? g.gif
Mum va paskambino ir pasiūlė eiti nuo sausio mėnesio, nes dabar naują grupelę sukurė, tai norisi susižinoti ar verta vesti ar geriau kitur bandyti persirašyti ir bandyti tik nuo rugsėjo vesti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainoraaa @ 2013 01 03, 23:24)
Sveikos mamytės.. 4u.gif
Gal kuri mamytė vedanti savo vaikučius į " Liepaitę " nuo 2012 rugsėjo galėtu pasidalinti patirtimi, kaip vaikučiai apsiprato, kaip auklėtojos ir šeip tvarka ten..? g.gif
Mum va paskambino ir pasiūlė eiti nuo sausio mėnesio, nes dabar naują grupelę sukurė, tai norisi susižinoti ar verta vesti ar geriau kitur bandyti persirašyti ir bandyti tik nuo rugsėjo vesti.. blush2.gif

Bandykit,jei uzsirasinejot,tai nebuvo jis baisus jums. Beja,laukia ligu siemet jau finansavimo remontui sis darzelis,tai manau niekuo lb nesiskiria tas darzelis nuo kitu. Beja,mes i ji eisim arba nuo pavasario,arba nuo rugsejo... DUkryte ta pacia diena gimusi kaip jusiske ax.gif I kuria grupe jus kveicia?
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 01 04, 13:01)
Bandykit,jei uzsirasinejot,tai nebuvo jis baisus jums. Beja,laukia ligu siemet jau finansavimo remontui sis darzelis,tai manau niekuo lb nesiskiria tas darzelis nuo kitu. Beja,mes i ji eisim arba nuo pavasario,arba nuo rugsejo... DUkryte ta pacia diena gimusi kaip jusiske ax.gif  I kuria grupe jus kveicia?



Na nebuvo jis tragiškas, normalus berods, ir man svarbiausia kad auklėtojos geros būtų.. ax.gif
Nežinau į kurią grupę, kai pasiimsim iš daktarės pažymą, tada eisiu pas direktore ir sužinosiu.. 4u.gif
Kaip pfainai kad tą pačią dieną.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainoraaa @ 2013 01 05, 20:45)
Na nebuvo jis tragiškas, normalus berods, ir man svarbiausia kad auklėtojos geros būtų.. ax.gif
Nežinau į kurią grupę, kai pasiimsim iš daktarės pažymą, tada eisiu pas direktore ir sužinosiu.. 4u.gif
Kaip pfainai kad tą pačią dieną.. thumbup.gif

Praneskit,kaip dukrytei seksis,lb idomu,kaip adapatacija eisis 4u.gif ax.gif ir ko geriausios kloties! Gal ateityje teks ir gyvai susipazinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 01 05, 21:28)
Praneskit,kaip dukrytei seksis,lb idomu,kaip adapatacija eisis 4u.gif  ax.gif  ir ko geriausios kloties! Gal ateityje teks ir gyvai susipazinti ax.gif


Na jei auklėtosjos bus geros ir mylinčios vaikučius manau tikrai gerai seksis, nes labai mylim vaikučius.. 4u.gif
Gal dar į tą pačią grupelę papuls mūsų mergytės.. thumbup.gif
Atsakyti
Fainoraaa,ar jau dukryte pradejo lankyti darziuka? I kuria grupe pakliuvot,kaip aukletoja,kaip aplamai,maziukei sekasi adaptuotis? Lb smalsu isgristi nuomone "is arti" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 01 14, 11:56)
Fainoraaa,ar jau dukryte pradejo lankyti darziuka? I kuria grupe pakliuvot,kaip aukletoja,kaip aplamai,maziukei sekasi adaptuotis? Lb smalsu isgristi nuomone "is arti" ax.gif



Labas rytas..smile.gif
Mano dukrytė jau šiandien iškeliavo į darželį..smile.gifO pakliuvome į " Kačiukų " grupę..smile.gif
Auklėtoja kiek bendravau tai tikrai pasirodė maloni ir su vaikučiais užsiima..smile.gif
Mūsų grupelėje tiera dabar 6 vaikučiai, o nuo Kovo sakč dar du bus..smile.gif
Labai keista, kad mano dukrytė vyriausia iš visų vaikučių, nes pats mažiausias yra 1 metukų ir mėnesio, o vyriausia manoji nes jau mum tuoj 2 metukai bus..wink.gif
Kita mergytė dar yra 1 metukų ir 8 mėnesiukų..smile.gifO kiti irgi jaunesni vaikučiia..:)Mano vienintelė dukrytė iš visos grupės neturi tučiuko, tai kad neužsimanytu ir manoji vėliau..biggrin.gif
Na pažiurėsim kaip mažylei seksis.. 4u.gif
Bet manau gerai, nes vaikučiai mum labai patinka, tai mažytė net matė kaip išėjau, nes pabuvau tik kokią 15 min, tai net net neverkė pamačius , kad išeinu..smile.gif
Žiurėk dar namo nenorės eiti.. lotuliukas.gif
Na puse dvylikos jau reikės eiti pasiimti, iki kol pietukai bus..wink.gif
O vakar ir nuėjau viena , nunešiau pažymą, tada nuvedė mane į grupelę su auklėtoja pakalbėti, tai iėjau žiūriu taip tylu, ogi visi vaikučiai miega sau ramaiusiai, nors kaip suprantu kiti tik praitą savaitę pradėjo eiti, o tik nuo pirmadienio ir pasilieka pietukų miegoti.. thumbup.gif
Atsakyti
Uoj,kaip smagu girdeti... AS kai dar negaliu nueti pati,mane taip neramina,kaip tas darziukas. SIandien mama pristatysi dokus,tai jau bus tikrai vietos ir mano dukrytem,tik prades arba vasara,arba jau rugsejo pirmaja... O dar norejau pakl,ar jusu dukryte jau eina pilnai ant puoduko,ar dar ne... Kaip is tiesu yra su tais darzeliais,kad vaikas jau turi moketi apsirengti,nusirengti ir pan... Ir ar reikejo ka nors pirkti dukrytei? Na prasymu kokiu buvo,ar viskas ieina i kaina?
Labai dekui,kad taip greit atsaket 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 01 15, 11:22)
Uoj,kaip smagu girdeti... AS kai dar negaliu nueti pati,mane taip neramina,kaip tas darziukas. SIandien mama pristatysi dokus,tai jau bus tikrai vietos ir mano dukrytem,tik prades arba vasara,arba jau rugsejo pirmaja... O dar norejau pakl,ar jusu dukryte jau eina pilnai ant puoduko,ar dar ne... Kaip is tiesu yra su tais darzeliais,kad vaikas jau turi moketi apsirengti,nusirengti ir pan... Ir ar reikejo ka nors pirkti dukrytei? Na prasymu kokiu buvo,ar viskas ieina i kaina?
Labai dekui,kad taip greit atsaket 4u.gif


Na kaip ir maniau mano dukrytei ten patiko nes ir žaisliukų yra ir kas svarbaiusia kitų vaikučių.. 4u.gif Tai kai atėjau pasiimti mane pamačiusi apsidžiaugė, net sušoko savo laimės šoikį thumbup.gif , bet neskubėjo ruoštis važiuoti namo, dar norėjo pabuti su leliais..smile.gif
O dėl puoduko, tai kai ją pasodinu tai ji visad padaro, bet dar vaikštom su paperiukais, nes ruošiausi pilnai tuom užsiimti vasarą kai šilta bus, nes galvojau kad eisim nuo Rugsėjo, tai galvojau bus pats tas prisipratinti mum..smile.gifO kai taip greitai pasiųlė, tai ir likom su paperiukais..smile.gif
Bet sakė kad čia nieko tokio, nes kaip minėjau yra ir mažesnių, tai aš manau kad ten visi dar su paperiukais vaikštinėja..wink.gif
Tai kai pirmą dieną nuėjau klausiau ką atsinešti, tai sakė tapkutes, seilinuką ir puoduką, nes sakė ten turi puodukų bet jie yra caro maro laikų, tai pati nusprendžiau kad geriau nuosavą nupirkti antrą mažąjai..wink.gif
Tai pakolkas tik tuos tris daiktus ir tepirkom..smile.gif

Kad taip gerai suregavo į darželį auklėtoją siūlė ir ilgiau rytoj palikti, bet rytoj vėl vesiu nuo 9 iki kokių pusės 12, o gal ketvirtadienį paliksim ir pietukų miegoti..smile.gif
Žiurėsim kaip rytoj seksis..smile.gif
Atsakyti
Fainoraaa,labai aciu uz issamu pasakojima 4u.gif
Atsakyti