Įkraunama...
Įkraunama...

Pietų miegelis

QUOTE(vaida L @ 2007 04 05, 08:29)
Mano dukra naktį prabudinėja kokius 3-5 kartus, todėl ir aš neišsimiegu naktį.Bet ryte atsikeliu normaliai, o kai ateina pietų miegas, dar dukra nenori o man net silpna kaip miego noriu.Todėl visada prigulu kokiai valandai pamiegoti, o paskui graužiuos kad per tą laiką galėjau ką pasidaryti.

O jūs pamiegate kartu, nes aš jau galvoju kad gal čia nenormalu, kad dieną miego einu?


Jei tik iseina miegot tai ir miegok, jei tik maniske ilgiau miegotu tai ir as miegociau. Manau geriau pasilsejusi mama, nei nudirbti buities darbai. Kitaip tariant tu darbu amzinai pilna buna, net jei ir nakti nemegociau butu ka veikt doh.gif
Atsakyti
Oi kaip norėčiau kartu pasnaust happy.gif Deja...Mažiulis trumpai miega,ir vos spėju pradėt snaust,kai jis jau keliasi doh.gif Tai jau geriau išnaudoju tą laiką kitiems reikalams.Tik paskutiniu laiku taip trūksta miegelio,nes mažiuliui dantukai dygsta.Pradedu suzombėti,bet tikiuosi,kad tai laikina.

Jurgivikta,avataras fantastiškas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresiukas @ 2007 04 08, 16:59)

Jurgivikta,avataras fantastiškas thumbup.gif  thumbup.gif



dekui dekui, visada malonu perskaityt komplimenta 4u.gif
Atsakyti
Manoji kartais ilgai miega pietu miego, o kartais ne...nemiegu su ja, nes paskui man dar sunkiau buna, nusidirbu darbus, o kartais tiesiog pailsiu ir tiek...pasimegauju tyla... ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš kad ir kaip norėčiau, diena su mažuoju nemiegu. Nemoku dieną miegoti unsure.gif Neužmiegu. O jei taip netyčia nutinka, atsikeliu visa pikta, suirzusi ir dar labiau pavargusi doh.gif Tada likusi laiką būnu baisi tinginė, rankas vos galiu pakelti.
Tą laiką, kai jis miega, geriau skiriu knygai, ramiam poilsiui ar (kartais blush2.gif ) buities darbams. Šiaip beveik viską spėju pasidaryti jam nemiegant. Žinoma, nedideli tie darbai, bet argi tai svarbiausia rolleyes.gif
Atsakyti
labai retai naktį mažylė keliasi, tai ir pietų miegelio retai norisi. Bet jau kai miegam pietuku, tai kokias tris val wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
niekada, nes per ta laika labai daug galiu pasidaryti namie liezuvis.gif
Atsakyti
Kai tik galiu visada prigulu, tik kad retai taip išeina. Nes jei mažiukas miega tai vyresnėliui kaip ir nelaikas dar, o kai mažius atsikelia neužilgo vyresnėlis eina gult. Tada kai vyresnėlis keliasi, mažiui jau laikas miegeliui. Tai va taip ir neištaikau doh.gif
Atsakyti
o as vis zadu zadu,kad nors karta eisiu kartu pamiegot pietu...bet mazaji uzmigdzius dar ka pasidarau,einu prigult,o jis jau ziuri didelem akim...taip ir nesuspeju niekada...bat gaunu nakti gerai issimiegot..zuikis miega nuo 10nakties iki 10 ryto,be prabudimo thumbup.gif ...
Atsakyti
aš ir nemiegu, išsimiegu naktį ax.gif o per tą laiką kol mažė miega, mėgaujuos ramybe namuose biggrin.gif
Atsakyti
Gal tik 2-3 kartus per 10 men., nebuvo tokio poreikio, tikriausiai vaikas baisiai neisvargindavo ir neisvargina biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu tik randu galimybę, tai ir aš kartu su mažute pusvalanduką nusnaudžiu smile.gif Tik tokios progos per kasdieninius darbus retai pasitaiko unsure.gif
Atsakyti