Įkraunama...
Įkraunama...

Pietų miegelis

as tai nemiegu, nes nemegstu diena miegoti! bet vyras rades proga visada prigula su vaiku pietuku, o ir ilgiau jis miega ne vienas, pramerkia aki pasiziuri kad salia mieganciu yra ir vel uzmiega lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš dažnai prigulu su mažiuku, po miegelio būnu atsigavusi, glaiu daug nudirbti darbų namuose. MAžius miega 2, kartais net tris valandas pietukų, gula 22 val, keliasi 10 val, 9 kartais, abu esam miegaliukai smile.gif
Atsakyti
Mielai pamiegočiau, bet mažoji naktį miega gerai, o dieną po pusvalandį, tai aš ir užmigti nespėju... o ilgai miega lauke - tai vaikščiodama nemiegosiu tongue.gif , o jei miega balkone, tai kas keliolika minučių išeinu pačiupinti ar nosytė neatšalo... ir vėl negaliu jai kompanijos palaikyit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adatuke: 11 balandžio 2007 - 14:51
pirmom dienom numigdavau, isties truko miego, naktys bemieges, viskas nauja.. dbr apsipratau, tai kol vaikiukas miega skubu apsitvarkyt ar siaip ka malonaus nuveikt
Atsakyti
oas, tik mazylei uzmigus, stengiuos kazka naudingo nuveikt, kad ir kaip miego noretusi, bet laiko gaila..
Atsakyti
o man atrodo del saves naudingiausia ir yra pamiegoti biggrin.gif maniskis geriausiai miega kai mama salia miega. tada ismiega iki 3 val. biggrin.gif o taip po pusvalanduka snustelna. tvarkausi vakare, kai jau nakciai uzmigdau. ir ramu ir as miegiuko nenoriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate4 @ 2007 05 11, 23:07)
o man atrodo del saves naudingiausia ir yra pamiegoti  biggrin.gif  maniskis geriausiai miega kai mama salia miega. tada ismiega iki 3 val. biggrin.gif  o taip po pusvalanduka snustelna. tvarkausi vakare, kai jau nakciai uzmigdau. ir ramu ir as miegiuko nenoriu.  biggrin.gif


Žinokit ir aš pastebėjau, kad jai pasiimu ją pas save į lovą, kai einam pietų miegoti, tai ji išmiega iki 3 val. Prabunda pasižiūri, kad aš šalia ir toliau miega. O paskui tokia linksma būna. O aš pamiegu kokią valandžiukę ir knygą skaitau. Toks malonumas: ir išsimiegojus ir taip atsirado dar laiko knygai paskaityti thumbup.gif
Atsakyti
kai mazoji uzmiega,as niekada neprigulu,nes pirmiausia neuzmigciau,o antra yra svarbesniu reikalu uz miega diena....
Atsakyti
As daznai su savo karalaite pietu miego pamiegam. Kartais atrodo geriau jau kazka namuose pasidaryti, nei miegoti. Bet man gera savijauta svarbiau. Va taip! mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesimiega man diena, nebent jau labai nuvargus bunu. O siaip lelia ismiega nakti 12-14val su vienu maitinimu,tai pailsiu ir as ax.gif
Atsakyti
kad ir kaip imtu miegas,bet kartu niekad neina pamiegot,kol ji miega lekiu kitu reikalu susitvarkyt...o jei ir leistu nemiegociau,nes paskui man visa diena susijaukia,tsikeliu kaip sumusta,tokia pervargus tada jauciuosi. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
miegodavau karu tik kai gulėjom 8,5mėn amžiaus ligoninėj ax.gif šiaip skubu dirbtis darbus kol ji miega
Atsakyti