Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

adaida, na ir improvizacija bigsmile.gif biggrin.gif Bet gal visai gudriai tu čia sugalvojai ir kalorijų sutaupei, nedėdama sviesto... bigsmile.gif

Kaliteja, džiaugiuosi, kad kiauliena patiko smile.gif O keksas atrodo thumbup.gif

Mama_Tania, na ir mistika su tais tavo keksiukais... g.gif Niekaip nesuprantu, kaip jie galėjo per tokį ilgą laiką neiškepti... unsure.gif

laurechka, ar išsirinkai kokį keksą? ax.gif Smagu, kad mėsos apkepas gavosi skanus smile.gif O Bayl'io likeris labai panašus į kiaušininį 4u.gif

Comma, įsivaizduoju tą pyrago kvapą... rolleyes.gif O lašiša gavosi visiškai nesaldi... Ir aš bijojau, kad nieko nesigaus... Paragavau tirpalą - gryna druska, tad nusiraminau ir užpylusi laukiau biggrin.gif Gavosi tiesiog labai skani normali sūdyta lašiša ax.gif

tanitausa, nėra už ką 4u.gif Džiaugiuosi, kad keksas pavyko ir patiko smile.gif

givenchy, ačiū 4u.gif Tikiuosi ir kiti išmėginti receptai patiks smile.gif

dianute, manau, kad viską darei teisingai... Tik pamačius, kad mielės neputoja nebereikėjo nieko toliau daryti, nes jos tiesiog neaktyvios ir nebuvo verta tikėtis, kad tešla vis tiek pakils... Cukrus mielių negalėjo "nugesinti" - jis kaip tik skatina dauginimąsi... Akivaizdžiai kaltos mielės - ar tikrinai galiojimo terminą? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 16, 19:30)
laurechka, ar išsirinkai kokį keksą?

Baigia atvėsti Bananinis keksas mirksiukas.gif tikiuosi viskas ten gerai gavosi. Reiks paskui naktipiečiams su pienu pavaryt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Keksas nesigavo schmoll.gif Kaži kame kampas čia? g.gif Toks nei sudrėkęs, nei sukritęs... Nepurus visai schmoll.gif Ai, bet suvalgysim ir tokį ax.gif
Atsakyti
Išbandžiau kelis receptukus ir aš: dariau MARSĄ ir silkę pataluose. Viskas pavyko super thumbup.gif Jau turiu užsakymą padaryti MARSĄ kitai savaitei tėčio gimtadieniui mirksiukas.gif Taigi, tikrai paklausus torčiukas 4u.gif
Šiandien žiūrinėju Tavo receptukus, nes planuoju ką nors iš vištienos kepenėlių pietums gaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneR @ 2007 04 17, 08:28)
Šiandien žiūrinėju Tavo receptukus, nes planuoju ką nors iš vištienos kepenėlių pietums gaminti smile.gif

Mums labai patinka kremines kepeneles su pievagrybiais (tikslaus pavadinimo neatsimenu blush2.gif ). Dariau jau daug kartu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smale: 17 balandžio 2007 - 08:41

netikrinau... blush2.gif
nieko, meginsiu tol, kol iseis.
del cukraus ir as manau, kad neturejo pakenkti, tai mieles cia ir kaltos smile.gif
aciu! 4u.gif
Atsakyti
Dariau keksiukus su persikais bigsmile.gif Super, gavosi labai skanus thumbup.gif
Sonatina 4u.gif
Atsakyti
aš ką tik "pašoviau" vištieną jogurto padaže, laukiu nesulakiu kada galėsiu valgyti thumbup.gif Bet pridėjau tokį pilną indą, labai tikiuosi, kad nepradės bėgti per viršų jogurtas doh.gif , gal sukris daržovės ir atsiras vietos g.gif

biggrin.gif thumbup.gif


Aš vis galvoju kaip čia mums išsaugoti visus Sonatinos receptus g.gif , kur juos čia būtų galima sukelti, kad tik niekur nedingtų, nes ji mūsų gelbėtoja kulinarijoje lotuliukas.gif
Atsakyti
na va, pasidariau TIKRA varskini tingini. Super thumbup.gif thumbup.gif

tik sausainiu idejau truputi daugiau, jei buciau darius pagal recepta, nebutu siek tiek sausokas... bet su arbata labai skanu..ir greit pagaminama, dazniau praktikuosiu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rike @ 2007 04 17, 16:53)
aš ką tik "pašoviau" vištieną jogurto padaže, laukiu nesulakiu kada galėsiu valgyti  thumbup.gif  Bet pridėjau tokį pilną indą, labai tikiuosi, kad nepradės bėgti per viršų jogurtas  doh.gif , gal sukris daržovės ir atsiras vietos  g.gif

biggrin.gif  thumbup.gif
Aš vis galvoju kaip čia mums išsaugoti visus Sonatinos receptus  g.gif , kur juos čia būtų galima sukelti, kad tik niekur nedingtų, nes ji mūsų gelbėtoja kulinarijoje  lotuliukas.gif


jau sukirtom vištytės kumpelius thumbup.gif , mėsytė super thumbup.gif , o daržovės (ypač morkos) nelabai, ir aš manau todėl , kad patiekalą gaminau su paprastu jogurtu, o ne su siūlomu (tokio neradau pard. Rimi), įsivaizduoju koks būtų skonis su tuo padažu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bet vis vien buvo skanu ir beto kažkas naujo mirksiukas.gif

P.S. vištiena buvo marinuota, nes žinojau, kad trūks skonio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rike: 17 balandžio 2007 - 17:55
Isbandziau zuvi prancuziskai, labai skanu, dekui thumbup.gif
Atsakyti
laurechka, o gal labai permaišei tešlą? g.gif Tiesiog daugiau neįsivaizduoju, dėl ko taip galėjo nutikt... unsure.gif

RamuneR, džiaugiuosi, kad silkė ir "Marsas" patiko smile.gif

smale 4u.gif

dianute, būtinai pamėgink su naujom mielėm smile.gif

Liova, labai malonu, kad keksiukai puikiai pavyko 4u.gif

rike, na iš tiesų būtent tas padažas duoda daug skonio smile.gif Nors aš pati su paprastu jogurtu niekada ir nebandžiau... rolleyes.gif

adaida, oho kokia greita biggrin.gif Džiaugiuosi, kad TIKRAS varškinis tinginys patiko smile.gif

Bri, nėra už ką 4u.gif

QUOTE(Kozete @ 2007 04 18, 10:10)
Mane irgi labai domina skonis  4u.gif

Kozete, Jau atsakiau į šį klausimą ax.gif

QUOTE(Sonatina @ 2007 04 16, 21:30)
Comma ... O lašiša gavosi visiškai nesaldi... Ir aš bijojau, kad nieko nesigaus... Paragavau tirpalą - gryna druska, tad nusiraminau ir užpylusi laukiau biggrin.gif Gavosi tiesiog labai skani normali sūdyta lašiša ax.gif
Atsakyti