Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Sonatina, kazkurioje temoje buvai davusi rusisko saito nuoroda su receptais duonos (sumustiniu?) tortams. Nebeatseku kur jis buvo... Gal susimyletum vel imesti koordinates. bigsmile.gif

Prie to paties. Gyvenu ne Lt ir rusiskoje krautuveleje nusipirkau vaflinius lakstus bei Napoleono tortui skirtus lakstus. Bet pastarieji man kazkokie trapus atrodo (beveik kaip krekeriai), o skonio dar neragavau, nes supakuoti. Ant pakuotes parodyta, jog galima daryti saldziai ir suriai, pvz., su darzovem ir pan... Gal turetumei kokia ideja siu lakstu panaudojimui... g.gif
Atsakyti
Sonatina, norėjau pasiteirauti - gal kur turi torto Jaunystė receptą? Mano sesė vis zyzia, kad iškepčiau..o recepto niekur nerandu tokio normalaus blush2.gif Ir ar labai sunku jį padaryt? unsure.gif
Atsakyti
Labas žieminis rytas,

vakar kepiau Trupinėlį - gavosi bais šaunus ir šeiminykščiai įvertino labai gerai tik, turbūt, pasiskubinau pjauti nesulaukus kol jis pilnai atšals: kiek per minkštas buvo vidus ir uogienė išbėgo...O gal uogienės padauginau...Kaip manai, Sonatina?
Atsakyti
Labukas Sonatina, turiu klausimeliu.

Labai norejau kepti Vištiena su parmezanu
Bet machiau,kad ten reikia kepimo indo ir pasimechiau, juolab kad niekada ankschiau esu su juo kepus ir nesuprantu tiksliai jo paskirties, gal galetum shiektiek apsviesti.
Koks skirtumas kepant blekoj ir kepimo inde?
Ar kepimo indas turi buti uzdengiamas?
Kokie pliusai ir minusai atitengto ar uzdegto indo.
Konkrechiai shiuo atveju Vištiena su parmezanu ar kepant reikia uzdengti?
Ar neuztegtu indu kepama vistiena buna labiau ishdziuvus ir kietesne?
Kaip zinoti kada reikai uzdengti kada ne?

Koks skirtumas tarp keramikiniu, stikliniu, moliniu kepimo indu, ka rekomenduotum pirkti?

Atsiprashau jeigu klausimai abusurdishki, bet nuo kazko pradeti reikia :>

P.s. ir kitos merginos jeigu turite kuom pasidalinti shiuo klausimu labai lauksiu atsakymu :>
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tsile: 20 balandžio 2007 - 09:11
Sonatina, mes tikrai skaitom ir gaminam mirksiukas.gif As jau gan daug ka esu isbandzius. Labiausiai mane suzavejo kiausiniu-farso vyniotinis ir vistiena jogurto padaze thumbup.gif Aj, dar Marsas patiko smile.gif Vakar kepiau pyraga "Obuoliu ruduo". Gavosi labai skanus, tik man dalis baltymu perbego per obuolius. Kaip suprantu, as ju nedaplakiau, nors atrode, kad jau standus g.gif Bet siaip thumbup.gif
Atsakyti
laurindre, na kur aš jau čia žiauriai? bigsmile.gif ax.gif

agotai, labai smagu, kad ir makaronai, ir užkepėlės patiko thumbup.gif

Mamiliuk, tikiuosi nenusivilsi savo gaminiais smile.gif

tutele, apie sumuštinių tortus gali žiūrėti štai čia smile.gif O tų Napoleono lakštų yra ir pas mus smile.gif Pamėgink juos pertepti šio torto kremu - tikrai turi gautis skaniai 4u.gif

SeSe, tikrai nežinau šio recepto... Bet pamėgink paklausti Glacee - ji tokių dalykų ekspertė smile.gif

mok123, kažkada mačiau pirkti Iki parduotuvėse prie kepimo miltelių, želė ir t. t. smile.gif

Justicija 4u.gif

Net, džiaugiuosi, kad pyragas patiko smile.gif O uogienė greičiausiai išbėgo tikrai dėl to, kad pyrago neataušinai - juk pakaitinta uogienė stipriai suskystėja 4u.gif

Tsile, rašydama kepimo indas, turėjau omeny indą, kurį galima naudoti orkaitėje smile.gif Tai gali būti ir skarda, ir stiklinis, ir keramikinis indas smile.gif Šią vištieną aš kepu neuždengtą smile.gif Ar reikia uždengti, ar ne - dažniausiai nurodoma receptuose (aš suprantu taip, kad jei parašyta, kad reikia uždengti, tai reikia, o jei neparašyta - tai nereikia). O kepimo indų turiu visokių - ir stiklinių, ir keramikinių, ir tefloninių smile.gif O kokiame kepti tiesiog renkuosi pagal indo formą ir nuotaiką smile.gif

smale, man dar maloniau, kad ir pranešate man, kad skaitote ir gaminate tongue.gif
O tie baltymai iškepusiame pyrage buvo skysti? g.gif Realiai kažkiek jų ir man prabėgo, bet man atrodo, kad tai visai normalu, jeigu jie buvo iškepę smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites wink.gif
nezinojau kur paklaust... tai kreipsiuos i sita tema ax.gif
viename zurnale uzskaiciau, jog norint, i pyraga galima vietoj riebalu deti jogurto.. tuomet pyrago kaloringumas sumazeja.. kas man aktualu blush2.gif rolleyes.gif
ar gali buti tiesa, jei jogurtu pakeitus riebalus is orkaites istrauksiu daug maz pyraga, o ne kose-malose kokia? biggrin.gif
Atsakyti
Na ir aš lendu iš pogrindžio ax.gif Prisiduosiu kaip sekasi tongue.gif Bet prieš tai šiek tiek juoko : viena diena perskaičiau 8-osios temos pabaiga ir taip gailu pasidarė,kad jau paskutinė, bet , manau sau, juk ir taip dar galybė neišbandytų receptų, tai reik raitotis rankoves smile.gif O kadangi pastaruoju metu su laiku striuka ,tai pasižiūriu tik favorites įtrauktas temas ir viskas. Tai kai radau , kad yra 9-ta tema, tai jau buvo gal koks dešimtas psl. doh.gif Tai kaip mečiau visus darbus ir puoliau skaityt lotuliukas.gif O dabar į temą jau smile.gif
Pasidarėm avinžirnių mėgėjai - ir salotos ir sriuba su avinžirniais laaaabai skanu - įtraukta į nuolatinį meniu.
Nicos salotos su kuskusu - gaminau irgi su agurku - greita ir labai skanu!
Kai norisi greit virtuvėje apsisukt, tai patikrinu šaldytuvo mėsos skyrių - jei randu faršo iškart pyragėliai Rou bing kepami būna (tešlą duonkepė suminko, kol mėsą suprieskoniuoju tongue.gif )
Na ir žinoma saldumynų potemės nuolat tikrinamos lotuliukas.gif - savaitgali kepėm Trupiniuotį - vyrui tai to pyrago užsireikė, kad tešlą minkyt pradėjau 9 val vakaro smile.gif Kondensuotą pieną viriau ne skardinėje, o išpylus puode, kad greičiau būtų. Labai skani kalorijų bomba biggrin.gif
O greitą pyragą su uogomis ir pyragą su bruknėmis tai jau turbūt kepa daugiau nei pusė mano draugių ir pažystamų - net sunku patikėti, kad taip paprastai ir greitai galima pasiekt tokį efektą bigsmile.gif
Na ir žinoma mielinės bandelės - liko neišbandyti tik plikyti riestaianiai. Favoritės - bandelės su pudingu (tik tešlą darau kaip tavo komentaruose pagal bandelių su cinamonu receptą).
Ačiū , Sonatina, kad vis dar su mumis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 20 balandžio 2007 - 11:00
Man zinokit kepant 'Obuoliu Ruduo' pyraga, baltymai nenubega schmoll.gif As juos taip isplaku, kad is bliudo kabinu saukstu nes patys nekrenta mirksiukas.gif Iskepes pyaragas buna tokia kaip plutele traskia pasidenges (aisku nedaug galima jos rasti, kadangi tesla uzsitarkuoja). Dar vis pamirstu pasakyti, kad ant obuoliu uzbarstau cinamono. Labai skanu 4u.gif
Geda jau ir rasyti, bet vel sita pyraga kepu doh.gif MB siandien pareiske jei nera pyrago tai nera ko valgyt wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi skubinuos gaminti, dar negamintus patiekalus, kopijuoju receptelius...Gerai butu, kad temos niekada nesibaigtu, nei ties 10-aja nei ties 100-aja... blush2.gif ax.gif

O dabar prie esmes, labai noriu iskepti Marcipaninius blynelius su aguonu idaru, bet is kur man tos marcipanines mases gaut? blink.gif
Atsakyti
Sos! verysad.gif vėl mėginu kepti itališkas bandeles, bet vėl tas pats: mielės neputoja... verysad.gif cray.gif nors ir pirkau kitokias, ir darau taip pat kaip recepte parašyta... gal kas nors daugiau jas kepėt ir galit pasidalinti savo patirtimi?... unsure.gif

lėkė į kriauklę pirmas skystis su mielėm (prisipirkau jų visą krūvą lotuliukas.gif ). gali būti, kad atradau savo klaidą: aš mieles užpildavau vandeniu, o dabar į vandenį mieles subėriau. ir stebiu kažkokį reiškinį, panašų į putojimą: kyla mažučiai burbuliukai smile.gif žiūrėsim, kas toliau gausis, palinkėkit sėkmės rolleyes.gif
Atsakyti
Sekmes, Dianute,
O as isbandziau:
krabu lazdeliu blyneliai, kepeneles saldziarugsciame padaze, zuvis prancuziskai, kremines kepeneles - viskas pasakiska paprasta, skanu ir greit paruosiama, kas man patinka, tai, kad nereikia ipatingu ingredientu thumbup.gif
bandysiu ir toliau, o i segtuva susgta kruva pyragu receptu, siandien bandysiu kazka su varske ir sasainiais, gal varskini tingini.... wub.gif
dar pamirsau pasakyti - mano vyras net murkia is malonumo, kai paragavo kepeneliu ir zuvies prancuziskai. thumbup.gif bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 21 balandžio 2007 - 17:40