Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Mama_Tania, net ir nežinau dėl to likerio... g.gif Gal pamėgink įmaišyti į nedidelį kiekį tešlos ir paragauti? g.gif

pince, persikus vis tiek dėk ant viršaus smile.gif O ataskaitas prašom būtinai pateikinėti tongue.gif

Comma, įsivaizduoju tą aromatą... rolleyes.gif

NRima, iš esmės taip turėtų pavykti g.gif Nes palikus šiltai tešla perrūgs, o šaldytuve turėtų gautis normaliai... smile.gif

rudens-vaike, kai paragausit, parašyk, ar patiko smile.gif

ingutei, ačiū už sveikinimą 4u.gif Ir tau linkių smagių švenčių smile.gif

dolile, naudosiu tokią pačią varškę, šiek tiek grietinėlės ir kiaušinių... Piurė darysiu iš šaldytų aviečių, o mango nusipirkau vaikiškos tyrelės... Varškės masę padalinsiu į dvi dalis, į vieną įmaišysiu avietes, į kitą - mango ax.gif Šiaip keptas pyragas tikrai atsparesnis kelionėms...
Atsakyti
[quote=Mama_Tania,2007 04 06, 11:23]
:Papildyta:
vakar užsakiau iš čia formeles, labai malonu ir džiugu, kad greit atsiuntė, vakar užsakiau, apmokėjau, o šiandien 9 val. jau užsakytos prekės atkeliavo nurodytu adresu thumbup.gif thumbup.gif tik nepagalvojau ir užsakiau pyragui forma 28 cm doh.gif negalvojau, kad bus tokia didelė mega_shok.gif
blush2.gif

Mama_Tania, o tai tu išsiuntei internetu užsakymą ir iš karto apmokėjai? Aš tai vasario pabaigoje formeles užsakinėjau, maniau mokėsiu pašte atsiimant,bet formelių iki šiolei neturiu. Paaiškinkit man ką ne taip darau? doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 06, 19:02)
rudens-vaike, kai paragausit, parašyk, ar patiko smile.gif


Kadangi kažkaip mūsų šeimoj nelabai mėgstami tie džiovintų vaisių mišiniai, tai dėjau tik razinų. Ir matyt jų kažkokia veislė keista buvo, nes kai tinginys sušalo tos razinos gavosi labai kietos. Nemanau, kad taip turėjo būti g.gif
O šiaip buvo skanu thumbup.gif (ir svarbiausia, kad paprasta gaminti). Kadangi pabandymui dariau iš pusės normos, tai gavosi biškį mažokas. Velykoms darysiu iš visos normos. Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Aiste S, kad štai čia labai aiškiai aprašyta visa užsakymų tvarka... g.gif

PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE PER 1-3 DIENAS.
Jums užsakius prekes, po apmokėjimo galime pristatyti užsakymą į Jūsų darbovietę ar namus.
Užsakymų priėmimo tvarka:
1. Užsakymus prašome atsiusti el. paštu;
2. Mes Jums el. paštu atsiunčiame užsakymo patvirtinimą, savo banko rekvizitus ir tikslią užsakymo sumą;
3. Kai apmokate už prekes, prašome atsiųsti pavedimo ar apmokėjimo kopiją;
4. Po apmokėjimo, prekes gaunate kitą dieną iki 15 val.
Pristatymo kaina nuo 14,00 Lt.

rudens-vaike, o tu nenori vietoje džiovintų vaisių dėti kokių nors konservuotų ir labai gerai nuvarvintų abrikosų, persikų ar vyšnių? g.gif Manau tikrai būtų skaniau, nei su džiovintais, ypač jeigu jų nemėgstate smile.gif

Vakar iškepiau sausainius smile.gif Papuošti taip, kaip norėjau, nesigavo, bet kaip pirmam kartui bus gerai tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Noreciau Velykoms gaminti kiausiniu ir farso vyniotini, bet idomu ar ji reik valgyt karsta ar salta? Nes ryt nelabai bus laiko gamint, galvojau is vakaro pasigaminsiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2007 04 07, 11:01)
Sveikutes  4u.gif Noreciau Velykoms gaminti kiausiniu ir farso vyniotini, bet idomu ar ji reik valgyt karsta ar salta? Nes ryt nelabai bus laiko gamint, galvojau is vakaro pasigaminsiu... g.gif



Mums tai jis skanus ir karštas ir šaltas - ir efektingai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Sonatina, mergaitės su Šventom velykom 4u.gif Daug saulės, džiaugsmo ir gerų pasisekusių kepinių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 07 balandžio 2007 - 12:30
QUOTE(Baisa @ 2007 04 07, 12:01)
Sveikutes  4u.gif Noreciau Velykoms gaminti kiausiniu ir farso vyniotini, bet idomu ar ji reik valgyt karsta ar salta? Nes ryt nelabai bus laiko gamint, galvojau is vakaro pasigaminsiu... g.gif

Galima valgyt ir šaltą, ir karštą 4u.gif Man karštas skaniau, tai jeigu lieka kitai dienai, tai mikrobangėj pasišildom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 07, 10:29)
rudens-vaike, o tu nenori vietoje džiovintų vaisių dėti kokių nors konservuotų ir labai gerai nuvarvintų abrikosų, persikų ar vyšnių? g.gif Manau tikrai būtų skaniau, nei su džiovintais, ypač jeigu jų nemėgstate smile.gif


Tai persikus konservuotus ir įdėjau vietoj tų razinų, tikiuos, ryt visiems patiks ax.gif
su šventėm 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ačiū už sveikinimus ir linkėjimus smile.gif Ir jums linkiu linksmų šventų Velykų smile.gif Laimės, sveikatos ir sėkmės!
Atsakyti
Sveikinu visas virtuvių šeimininkes su Velykomis smile.gif Linkiu daug nusisekusių Sonatinis receptų ir kuo mažiau nusivylimo virtuvėje ax.gif

Aš Velykoms iš Sonatinos receptų padariau biskvitinį-varškės kremo tortą (tą kur su abrikosais ir avietėm). Man jis gavosi milžiniškas - į išardomą formą tilpo tik pusė torto smile.gif Žodžiu, su vyro galva sumastėm ant viršaus statyt antrą išardomą žiedą, tai šiaip ne taip išsisukom - tortas gavosi truputį į viršų platėjantis, bet skoniui nepakenkė smile.gif Labai skanus, tik aš dėjau vyšnias, tai pirmas kreminis sluoksnis gavosi rūgštokas. Toms, kurios dar nedarėte šio torto, patariu būtinai pirmiausia arčiausiai esančia proga pasigamint - darbo ne per daugiausiai, o su pirktiniais net nėra ką lyginti thumbup.gif
dar gaminau avinžirnių salotas su tunu ir avokadu. Mėgstu jas, tai beveik visas pati suvalgiau smile.gif
Atsakyti
O štai ir mano Velykiniai gaminiai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti