Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

hm turiu klausimeli, kur ta piure yra pirkti? kaip ji atrodo, nes parduotuvej nemaciau 4u.gif
Atsakyti
Katu, džiaugiuosi, kad tortas - monstras gavosi skanus smile.gif Nors man keista, kad jis gavosi toks didelis... O tas salotas aš irgi labai mėgstu ir gana dažnai darau smile.gif

Baisa, smagu skaityti, kad tiek visko gaminai smile.gif Labai malonu, kad viskas gavosi skanu 4u.gif

laurechka, ačiū 4u.gif Labai smagu, kad prikepei tiek įvairių bandelių ir tortą smile.gif

sausine, smagu matyti su ataskaita ir tikrai labai malonu, kad tiek receptų išmėginai, ačiū 4u.gif

Nolina, kažkada skaičiau, kad kiaušiniai lengviau nusiluptų, reikia iškračius baltymą ir trynį iškrapštyti ir tą plėvelę, bet pamėginau ir atsisakiau tos minties, nes kiaušinių lukštai nerealiai trapūs šiaips lakais... Tikiuosi svečiams "Marsas" patiko rolleyes.gif

Miss_Lumholdt, čia tikrai Trupiniuotis smile.gif

LINUTUKE 4u.gif

Salvi, ačiū 4u.gif Labai smagu, kad pasinaudojai pateiktomis idėjomis smile.gif

Finna, nieko neprižadu dėl to, kad bus po 10 temos... ax.gif O Trupiniuotis tikrai geras dalykas... rolleyes.gif

pabirute, šis keksas vienas mano mėgiamiausių ir tikrai nesigauna sausas, džiaugiuosi, kad patiko 4u.gif

rts, nuotraukos thumbup.gif Šaunu, kad sugalvojai, kaip išsisukti iš padėties biggrin.gif Labai smagu, kad išmėginti receptai patiko 4u.gif

Spurgita, nėra už ką 4u.gif Svarbiausia, kad buvo skanu smile.gif

lora++, aš pirkau Maximoj vaikiško maistelio skyriuje (ten kur mišinukai ir įvairios košelės bei tyrelės). Naudojau štai tokią tyrelę:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 09 balandžio 2007 - 20:21
Sonatina gal turi koki recepteli su riesutu sviestu? bet tuo tikruoju,rudu smile.gif
nes nusipirkau,kazkada buvau ragavus labai patiko,bet dabar paragavus,nelabai zinau kur det,ismest nelabai norisi doh.gif
Atsakyti
nu jau to torto paskutinio grazumelis, kaip uzsimaniau, tai jau net rankos niezti kaip noriu daryti, tik norejau pasitikslinti ten papuostas saldytomis avietemis? o tu jas pati uzsisaldai, nes si rudeni daug turejome tai as nedrysau saldyti maniau kad atsilus turesiu pliurze, tai isviriau uogienes. nu varau is sitos temos, nes apetitas sukilo o jau per velu apsiryti biggrin.gif
Atsakyti
aistukke, jokių išbandytų receptų neturiu (nes niekaip nenusprendžiau, ar pas mus būna būtent to riešutų sviesto, kurio reikia receptuose), bet internete tikrai pilna įvairiausių receptų smile.gif O ko būtent tu norėtum? Nes tikrai mačiau įvairiausių sausainių ir pyragų receptų...

LINUTUKE, puošiau šviežiomis avietėmis smile.gif Nusipirkau dvi dėžutes, bet pradėjus dėlioti paaiškėjo, kad trūksta doh.gif Tai dar staigiai važiavau į parduotuvę biggrin.gif Realiai šiuo metų laiku papuošimas kainavo brangiau, nei pats tortas, bet avietės tikrai skanios... rolleyes.gif O šaldytos avietės buvo pirktinės... Hyper Rimi būna pirkti pakankamai nebrangių (450 g - ~ 5 lt) 4u.gif
Atsakyti
ar i manu kruopu apkepa galima det dziuvesiu vietoj manu ? susiruosiau kept , bet manu gal 0.5 stiklines unsure.gif
Atsakyti
Skubus klausimas: gal kas žinot, kiek gramų yra Mūsų švelniosios varškės indelyje? Tokios neradau, nusipirkau panašios, bet nežinau kiek gramų naudoti doh.gif O tortas jau gamybos procese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2007 04 10, 12:26)
Skubus klausimas: gal kas žinot, kiek gramų yra Mūsų švelniosios varškės indelyje? Tokios neradau, nusipirkau panašios, bet nežinau kiek gramų naudoti  doh.gif  O tortas jau gamybos procese smile.gif



http://www.pienozvai...a...t=6&item=32
Atsakyti
Darem Nutella keksiukus,Varskini tingini ,zele kiausiniu lukstuose,varskes pynutes ir varskinius ragelius.Labai sweeeeet ir laaaaaabai skanu wub.gif Darysim dar thumb_yello.gif Aciu,Sonatina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolina @ 2007 04 09, 09:25)
Pasigirsiu ir aš: dariau Kiaušinius iš žele, sunkokai nusilupo tas lukštas bet  thumbup.gif


Aš lukštą pakankamai lengvai nulupau taip - jau gerai sustengusius kiaušinius (iš vakaro dariau, o ryte lupau) sudaužiau smarkiai (lukštą), trumpam pakišau po vandeniu karštu (iš krano bėgančiu - kad netingi, galit virintis) ir nusilupo gražiai labai - pusę nulupi, kita pusė iškrenta savaime smile.gif O kai bandžiau sausus lupt, tai kaip su šviežiais virtais kiaušiniais - pusę turinio nusilupo su lukštu.
Atsakyti
Na kad visos giriasi - tai prisidėsiu ir aš biggrin.gif
Velykoms gaminau vyniotinį su grybais, greitą mielinį pyragą su varške ir keptą torto "marsas" variantą. Viskas buvo skaniai suvalgyta ir laabai išgirta - sesuo buvo ir į darbą nusinešus, tai kolektyvas buvo sužavėtas. Ačiū Sonatinai! thumbup.gif
Atsakyti
a ka reiskia keptas marso variantas ? g.gif
Atsakyti