Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Sonatina, super bigsmile.gif Tas tortas su avietem taij niam niam atrodo thumbup.gif Koks cia?
Velykom ash dariau silke patale thumbup.gif , keksa su kriaushem ir shokoladu thumbup.gif ( kepiau pirma karta ir tikrai ne paskutini), kiaushinius ish zele thumbup.gif Sunkokai ishsieme g.gif Bet atrode efektingai thumbup.gif ir be abejo, Obuoliu rudeny thumbup.gif Viskas labai skaniai ir gerai gavosi! Aciu Sonatina wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Su šventėm visas 4u.gif
Sonatina 4u.gif 4u.gif 4u.gif Napaleonas, keptas keptuvėje thumbup.gif Kelis sluoksnius pertepiau su raudonųjų serbentų drebučiais... Niam... Jau kaip patiko visiems... Tik kitą kartą daryčiau iš dvigubos porcijos, kad torčiukas aukštesnis būtų ax.gif Mano Velykiniai patiekalai buvo- Napaleonas, Bulvinės bandelės, Itališkos bandelės ir Varškinės pynutės. Jau kaip išgyrė visi 4u.gif O nuvažiavus pas draugus, draugė buvo pasiruošusi kepti kotletus su suflė kepurėlėm thumbup.gif Liuks dalykas thumbup.gif Su drauge paliūdėjom, kad nebebus tamukės naujos verysad.gif O va, kiek jau prirašytą radau grįžus thumbup.gif Ačiukas, kad nepabėgi nuo mūsų... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su šventėmis visos mamytės!
Ačiū,Sonatina,už devintąją temą,iš tikro buvo nuotaika kritus,kai perskaičiau,kad tema užsidaro.Jau tapo įpročiu,atsidarius forumą iš karo lįsti į Skanaus.Kulinarija visada buvo mano pomėgis,bet čia randu tiek viskokių puikių idėjų,tai tik trūksta laiko joms įgyvendinti.Mano šeimynėlė irgi džiaugias,nes noris vis ką naują iškepti.Bandelių receptai super,ypač su pudingu,išmėginti beveik visi keksiukai,labai patinka pyragas su cukinija ir tunu,varškinis tinginys.Velykoms padariua Marsą,tai tikrai stebėtina,kad minimaliomis laiko sąnaudomis galima pasiekti tokį puikų rezultatą.
Ačiū,ačiū ,Sonatina,už idėjas,patarimus. 4u.gif Tikėsimes,kad jų dar bus daug,daug... tongue.gif
Atsakyti
Labs rytas, su šventėmis visas 4u.gif . Pasigirsiu ir aš: dariau Kiaušinius iš žele, sunkokai nusilupo tas lukštas bet thumbup.gif , kepiau kiaulieną su džiovintais vaisiais ir česnakais ir šdn ryte pagaminau "Marsą" nes laukiu svečių, jis jau šaldytuve stengsta thumbup.gif Ačiū sonatina wub.gif 4u.gif
Atsakyti
O kas čia? bigsmile.gif
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 08, 21:17)

Atsakyti
Miss_Lumholdt manu kad Trupiniuotis, apie ji rase cia http://www.supermama...?...76229&st=36
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 09 balandžio 2007 - 09:50
Sonatina ir as labai dziaugiuosi kad nauja tema yra. Tikiuosi tu tesi ir po 10 temos.
Na o as keliu tavo minetu tortu kremus panaudojau, savo keptam pyragui pertepti ir gavosi super. Viena virsuje, kita apacioje ir super gavosi
Atsakyti
Sonatina, jau tie patiekalai tavo gaminti Velykoms rolleyes.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Būtinai parašyk kaip daryti tą tortą su avietėmis- atrodo pasakiškai bigsmile.gif
Aš šiandien gaminsiu Trupiniuotį ax.gif (mėgstu viską, kas su kondensuotu pienu) tongue.gif

P.S.Ačiū už naują temą ir kad nepalikai mūsų 4u.gif Aš irgi galvoju, gal po 10 temos paatostogauk ir vėl grįšk čia pas mus, nes ką gi mes be tavęs, tavo patarimų, tavo nuostabiausių receptukų čia darysim cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 09 balandžio 2007 - 11:47
Kepiau 'Keksa su kiausinio likeriu' tik vietoje kiausinio likerio naudojau 'Baileys' gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif visiem labai patiko. Tikejausi sauso kekso, bet gavosi thumbup.gif tikrai labai labai ACIU uz recepteli!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
...zadejau parasyti, kaip man sekesi su skanestais per Velykas.

user posted image

user posted image


Na, dariau pagal Sonatinos receptus: Marsa, silke pataluose ir salotas su tunu ir sparaginemis pupelemis. Viskas buvo labai skanu ir graziai atrode ant sventinio stalo smile.gif . Smagu, nes manieji patiekalai jau buvo atsibode ax.gif .
Su Marsu tai buvo taip biggrin.gif :
plakiau su mikseriu grietinele ir rodziau dukrytei, kaip viskas atrodo. Ji taip juokesi... Zodziu, abi prisijuokem - ogi ziuriu, kad mano grietinele jau susiplake gumuliukais i sviesta lotuliukas.gif .
Ka daryt? g.gif Grietineles neber, o i parduotuve antra karta niekas nebeis.... Tai teko gelbetis is situacijos. I varskes krema ipyliau tik vos - vos likusios grietineles. Gavosi labai plonas varskes sluoksnis. Tai ant virsaus uzpyliau vanilinio pudingo (radau uzsilikusi pakeli stalciuje).
Rezultatas - kas nemate gamybos proceso, tai net nesuprato, kad cia kazkas ne taip thumbup.gif .
Beje, pasiskolinau is Sonatinos ideja papuosti torta triufeliais ar pan. Sakyciau, tortas atrode labai prabangiai smile.gif ...
Taip skaniai prie kavos valgem ir dar valgom...Niam niam smile.gif

p.s. i torta dejau 3,5 a.s. zelatinos. O i silke pataluose net 5. Silke taip pat man labai patiko.
SONATINA, DIDELIS ACIU smile.gif .
Atsakyti
Torto "Marsas" jau nebeliko, visiems patiko, tai greitai ir išgaravo. Vištiena su parmezano sūriu skani, tik valgiau šaltą, nes šiltos, ką tik iškeptos jau nebenorėjau. Skanu ir šalta. Trupiniuočio dar yra, bet ir jis sparčiai tirpsta. biggrin.gif Ačiū tau, Sonatina! 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Varškės tortas su braškėmis ir mango

Pagrindui
2 puodeliai sausainių trupinių
1/3 puodelio cukraus
1/3 puodelio tirpinto sviesto

Įdarui
1 puodelis cukraus
1 2/3 a. š. krakmolo
5 kiaušiniai
1/3 puodelio riebios grietinėlės
4 indeliai Mūsų švelniosios varškės
1/4 puodelio mango piurė
1/4 puodelio braškių piurė

Pagrindui sumaišyti trupinius su cukrumi ir sviestu. Suberti paruoštą masę į 22 cm skersmens torto formą ir prispausti prie dugno. Kepti iki 180º C įkaitintoje orkaitėje 10 min.
Ataušinti pagrindą prieš pilant paruoštą įdarą.
Mikseriu išmaišyti varškę ir krakmolą. Palaipsniui įmaišyti kiaušinius, cukrų ir grietinėlę. Maišyti nedideliu greičiu, kol cukrus visiškai ištirps. Būtent reikia maišyti, o ne plakti, nes jeigu įplaksite daug oro, įdaras kepdamas pakils ir sutrūkinės.
Varškės masę padalinti į dvi dalis. Į vieną įmaišyti braškių piurė, į kitą – mango piurė.
Supilti abi įdaro dalis ant paruošto pagrindo, lengvai pamaišyti ir kepti iki 150º C įkaitintoje orkaitėje apie 60 min., kol masė sustandės. Pajudinus formą, turi vos vos judėti tik pats torto vidurys. Leisti ataušti kambario temperatūroje. Tada atšaldyti šaldytuve. Pjaustyti tortą būtina peiliu, pamirkytu karštame vandenyje (tai reikėtų daryti prieš pjaunant kiekvieną gabaliuką).

P. S. sausainius naudojau Selgos klasikinius (apie 1,5 pakelio). Cukraus į pagrindą nedėjau visai. Į įdarą cukraus taip pat įbėriau šiek tiek mažiau. Vietoje braškių naudojau avietes. Tyrę padariau iš atšildytų šaldytų aviečių (tik dar pertryniau per sietelį, kad neliktų kauliukų). O vietoje mango piurė dėjau vaikišką mango tyrelę... ax.gif Aš kepiau 90 min. (po valandos tikrinau kas dešimt minučių). Jei norite gražiai nuimti popierių nuo torto apačios, pirmiausiai ant ataušusio torto uždėkite maistinę plėvelę, tada lėkštę ir atsargiai apverskite (tik nespauskite). Tada nuimkite kepimo popierių, dėkite kitą lėkštę ir atsargiai atverskite atgal. O tada nuimkite nuo viršaus plėvelę. Torto viršų apdėliojau šviežiomis avietėmis ir užpyliau želė tortams. Torto šonus papuošiau grietinėle, išplakta su standikiu ir šiek tiek cukraus pudros bei citrinos rūgšties... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 09 balandžio 2007 - 18:24