Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(linuke_ @ 2008 11 26, 13:05)
Galvojau pirkti 3 l, bet paskaičiau, kad dauguma didesnius naudoja. Ir ar verta pirkti rinkinį su dviem puodais g.gif dangtis tai vienas, tai abiejų vienu metu vis tiek nepanaudosi, o paprastų naujų gerų puodų turi tas žmogus, kuriam galvoju pirkti g.gif
Ir dar, ar tas sietelis būna visuose puoduose?


sakyciau bent 6ltr pirkt, baltai misrainei ar troskiniui(as bulves kartu metu) geriau didesnis, man 4ltr neuztektu(mes dviese esam) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2008 11 27, 11:00)
sakyciau bent 6ltr pirkt, baltai misrainei ar troskiniui(as bulves kartu metu) geriau didesnis, man 4ltr neuztektu(mes dviese esam) smile.gif

drinks_cheers.gif Ir aš taip manau, mūsų šeimynai 8l kaip tik blush2.gif
Atsakyti
Tema apie garu puodus deja uzdaryta g.gif
Atsakyti
QUOTE(fiorelino @ 2008 11 27, 17:29)
Tema apie garu puodus deja uzdaryta  g.gif

Tai atidaryk ir sau gerai padarysi ir kitiem bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 11 18, 11:57)
Pirkau firmoj Gerduva, mokėjau 245Lt už 8l puodą +garantija 2metam, o Taip lengviau garantiju neduoda.  doh.gif

Norėčiau ir aš tokio, bet vat papasakokit, kaip ten su tais garais veiksmas vyksta blush2.gif : vaikystėje, pamenu, mama turėjo greitpuodį, tai, kai jis imdavo šnypšti, baimė buvo ir pro šalį eiti-atrodė tuoj ims ir apiplikys garais blink.gif Tikiuosi dabar šis 'instrumentas' patobulėjo ir to besisukančio ir garais švilpiančio varianto nebeliko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2008 11 28, 13:47)
Norėčiau ir aš tokio, bet vat papasakokit, kaip ten su tais garais veiksmas vyksta blush2.gif : vaikystėje, pamenu, mama turėjo greitpuodį, tai, kai jis imdavo šnypšti, baimė buvo ir pro šalį eiti-atrodė tuoj ims ir apiplikys garais blink.gif Tikiuosi dabar šis 'instrumentas' patobulėjo ir to besisukančio ir garais švilpiančio varianto nebeliko blush2.gif

Kai pradeda švilpt, reikia sumažint ugnį, tada nusiramina, tik kai viskas paruošta ir jau reikia išleist garus kad atidaryt, tada kol visi garai neišeis truputi per garsiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 11 28, 18:50)
Kai pradeda švilpt, reikia sumažint ugnį, tada nusiramina, tik kai viskas paruošta ir jau reikia išleist garus kad atidaryt, tada kol visi garai neišeis truputi per garsiai  bigsmile.gif

vat noriu aš to daikto, bet kartu ir bijau, kad nesugebėsiu su juo teisingai elgtis blush2.gif Jug ten ir prieskonius visus reikia žinoti kokiais kiekiais iškart sudėti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 28 lapkričio 2008 - 18:46
QUOTE(Selga @ 2008 11 28, 18:42)
vat noriu aš to daikto, bet kartu ir bijau, kad nesugebėsiu su juo teisingai elgtis blush2.gif Jug ten ir prieskonius visus reikia žinoti, kokiais kiekiais iškart sudėti  blush2.gif

Žinai, jei imi puodą tokio dydžio kokio naudojasi dabar, tai niekas nesikeis, atvirkščiau, prieskoniai net labiau kvepia ir turi sodresnį skonį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 11 28, 19:45)
Žinai, jei imi puodą tokio dydžio kokio naudojasi dabar, tai niekas nesikeis, atvirkščiau, prieskoniai net labiau kvepia ir turi sodresnį skonį  blush2.gif

o kokią garantiją Gerduva duoda? Tas 9l litrų Fagoras yra su rankena ar be?
Atsakyti
mes Gariūnuose prieš kelis metus pirkome 6 litrų. geras daiktas, dažniausiai kiaulės kojas verdam, karkas, šaltienai mėsą.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 11 28, 16:50)
Kai pradeda švilpt, reikia sumažint ugnį, tada nusiramina, tik kai viskas paruošta ir jau reikia išleist garus kad atidaryt, tada kol visi garai neišeis truputi per garsiai  bigsmile.gif



man niekad nesvilpia, kazkaip islenda tas pypsiukas as primazinu kaitruma iki minimumo ir tie garai taip graziai tyliai garuoja pro skylute. smile.gif gal keleta kartu yra pradeje snypst, svilpt, bet tada as supanikuoju, nuimu puoda nuo kaitlentes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2008 11 28, 20:08)
o kokią garantiją Gerduva duoda? Tas 9l litrų Fagoras yra su rankena ar be?

2 metai, pas mane 8l(didesniu ir nėra blush2.gif ), su rankena smile.gif

QUOTE(emuxxx @ 2008 11 29, 03:20)
man niekad nesvilpia, kazkaip islenda tas pypsiukas as primazinu kaitruma iki minimumo ir tie garai taip graziai tyliai garuoja pro skylute. smile.gif  gal keleta kartu yra pradeje snypst, svilpt, bet tada as supanikuoju, nuimu puoda nuo kaitlentes unsure.gif

Reikia daryt pagal instrukciją bigsmile.gif
Atsakyti