Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis



Bet kokios ju kainos skirtingos doh.gif . Domejausi 9ltr. tai kaina svyruoja nuo 180lt. iki 380lt. g.gif . Pats brangiausias tai "berghof" firmos bigsmile.gif .Dizainas man jo tai liuks,bet kaina truputeli kandziojasi. O pigesni, tai su kazkokiais tai uzsukamais varztais ant virsaus doh.gif .Pardaveja tai juos labai gyre, bet kad jie man labai baisus doh.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš nupirkau greitpuodį Fagor 8l thumbup.gif , tai šiandien atvažiavus iškart ir išbandžiau , patušinau bulvytės su mėsytę, tai taip skonis išryškėjo, o kvapas tai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2008 11 17, 14:45)
O pigesni, tai su kazkokiais tai uzsukamais varztais ant virsaus doh.gif .Pardaveja tai juos labai gyre, bet kad jie man labai baisus doh.gif



tai tie su varztais ir yra senoviski, mums irgi pardaveja juos gyre schmoll.gif na, darbas ju toks smile.gif nesakau, kad jie blogi, bet juk viskas tobuleja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 18 lapkričio 2008 - 02:29
QUOTE(nataliuncik @ 2008 11 17, 22:45)
Šiandien ir aš nupirkau greitpuodį Fagor 8l thumbup.gif , tai šiandien atvažiavus iškart ir išbandžiau , patušinau bulvytės su mėsytę, tai taip skonis išryškėjo, o kvapas tai  bigsmile.gif

O kur pirkot? Kiek mokejot? blush2.gif Ir as planuoju pirkti greitpuodi mamai Kaledoms, tai labai domiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 11 18, 10:52)
O kur pirkot? Kiek mokejot? blush2.gif  Ir as planuoju pirkti greitpuodi mamai Kaledoms, tai labai domiuosi ax.gif

Pirkau firmoj Gerduva, mokėjau 245Lt už 8l puodą +garantija 2metam, o Taip lengviau garantiju neduoda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 11 18, 11:57)
Pirkau firmoj Gerduva, mokėjau 245Lt už 8l puodą +garantija 2metam, o Taip lengviau garantiju neduoda.  doh.gif

Aciu 4u.gif Reikes pasidomet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2008 11 12, 00:51)
kuriam sandėlyje?ir aš gundausi bigsmile.gif


4u.gif oi tiksliai nepamenu, nes radom dviejuose vietuose kainos panasios buvo tai ir pirkom drinks_cheers.gif Daug vaikscioti nereikia kai zinai ko ieskai smile.gif
O maistelis tai gardus gaunasi blush2.gif tikrai
Atsakyti
Galvoju ir aš dovanų pirkti greitpuodį bigsmile.gif Visai geras daiktas atrodo smile.gif
Kaip supratau kainos ir kokybės atžvilgiu geriausias yra Fagor. Noriu patarimo dėl dydžio 4u.gif koks dydis yra universaliausias g.gif Galvojau pirkti 3 l, bet paskaičiau, kad dauguma didesnius naudoja. Ir ar verta pirkti rinkinį su dviem puodais g.gif dangtis tai vienas, tai abiejų vienu metu vis tiek nepanaudosi, o paprastų naujų gerų puodų turi tas žmogus, kuriam galvoju pirkti g.gif
Ir dar, ar tas sietelis būna visuose puoduose?
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 11 26, 14:05)
Galvoju ir aš dovanų pirkti greitpuodį  bigsmile.gif Visai geras daiktas atrodo smile.gif
Kaip supratau kainos ir kokybės atžvilgiu geriausias yra Fagor. Noriu patarimo dėl dydžio  4u.gif koks dydis yra universaliausias g.gif Galvojau pirkti 3 l, bet paskaičiau, kad dauguma didesnius naudoja. Ir ar verta pirkti rinkinį su dviem puodais g.gif dangtis tai vienas, tai abiejų vienu metu vis tiek nepanaudosi, o paprastų naujų gerų puodų turi tas žmogus, kuriam galvoju pirkti g.gif
Ir dar, ar tas sietelis būna visuose puoduose?

Žiūrėk pagal šeimyną, mums geriausia 8l, bet universalus 4 ar 6l. Geriau imk vieną puodą, nes pati rašei, kad dviejų nenaudos, dangtis vienas. Sietelį reikia žiūrėt, dažniausia 6l būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 11 26, 14:27)
Žiūrėk pagal šeimyną, mums geriausia 8l, bet universalus 4 ar 6l. Geriau imk vieną puodą, nes pati rašei, kad dviejų nenaudos, dangtis vienas. Sietelį reikia žiūrėt, dažniausia 6l būna  smile.gif

Kol kas turi vieną leliuką smile.gif Tai gal ir 4 l užtektų g.gif
Atsakyti
Gal rasau visai ne i tema. Noreciau pakalbeti apie garu puodus. Reikia jusu patarymo! Turiu garu puoda Braun. Nusipirkau mazdaug pries pusmieti. Naudoju ji kasdien ir net po kelis kartus ir dabar neisivaizduoju be juo savo gyvenimo. Susiduriau su viena netiketa problemele. Pas mane nuo kaitinimo elemento nueina pavirsutinis sloksnis. Tikriausiai tai kazkaip susije su garu puodo valymu. Gal kas nors buvo susidure su tokia problema? Labai noretusi suzinoti ar nekeiksminga gaminti maista tokiame garu puode? Aviteloje kur pirkau savo garu puoda atsisake pakeisti kaitinimo elementa, tvirtina kad as ji pati sugadinau. Nzn ka daryti - pirkti nauja puoda ar nekreipti demesio i tai kaip atrodo kait.elementas ir toliau nauduotis Braunu. g.gif Buciau labai dekinga jeigu kas nors atsileps 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fiorelino @ 2008 11 26, 19:15)
Gal rasau visai ne i tema. Noreciau pakalbeti apie garu puodus. Reikia jusu patarymo!  Turiu garu puoda Braun. Nusipirkau mazdaug pries pusmieti. Naudoju ji kasdien ir net po kelis kartus ir  dabar neisivaizduoju be juo savo gyvenimo. Susiduriau su viena netiketa problemele. Pas mane nuo kaitinimo elemento nueina pavirsutinis sloksnis. Tikriausiai tai kazkaip susije su garu puodo valymu. Gal kas nors buvo susidure su tokia problema? Labai noretusi suzinoti ar nekeiksminga gaminti maista tokiame garu puode? Aviteloje kur pirkau savo garu puoda atsisake pakeisti kaitinimo elementa, tvirtina kad as ji pati sugadinau. Nzn ka daryti - pirkti nauja puoda ar nekreipti demesio i tai kaip atrodo kait.elementas ir toliau nauduotis Braunu.  g.gif Buciau labai dekinga jeigu kas nors atsileps  4u.gif

Yra atskyra tema apie garu puodus, ten pabandyk surast atsakymo bigsmile.gif
Atsakyti