Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

QUOTE(emuxxx @ 2008 07 06, 03:36)
pas mane instrukcijoj raso, jog jei verdi 15min, tai vandens reikia 150ml, jei verdi pusvalandi-atitinkamai pili 300ml vandens smile.gif siaip ipilu visada daugiau, nes bijau, bet visad vandens ir buna perdaug doh.gif nupilineju po to doh.gif

virimo laikas

sekmes naudojant thumbup.gif
tiesa 1lbs=0.45359kg mirksiukas.gif


Labai aciu uz nuoroda thumbup.gif Gaila tik kad su anglu man kiek sunkoka, bet esme suprantu ax.gif
Atsakyti
Labos mamytes ir ne tik smile.gif Padekit, tvarkiau rusi ir radau greitpuodi (rusiska ar baltarusiska) ir nezinau, kaip jis veikia (kokiu budu uzdaromas, kad veiktu, kaip greitpuodis). Nors puodas buvo pirktas 1990 metais, taciau buvo graziai padetas su deze ir netgi instrukcija - joje parodytas dalis visas turi, taciau kokiu principu uzsidar, kad viduje susidarytu slegis neisivaizduoju. Gal kuri mamyte naudoja toki puoda ir galetu padeti (gal tiesiog nera visu daliu?) Aciu uz busima pagalba 4u.gif
Pabandysiu ideti foto.
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Kadangi tema pamaciau virsui tai ilindau paziuret kas cia yra ir ka as jau jo noriu doh.gif Siaip perskaiciau visa tema ir pastebejau kad visos perkat Fagot firmos, tai jie geriausi? Nes dabar jau pradesiu dairytis ir tikiuosi tuoj turesiu savoj virtuvej ji, tik aisku kuri gi pirkti? doh.gif Gal kas pakonsultuos?
Atsakyti
ir as galvoju apie greitpuodi, nes mano jau nusibaige . Perziurejau as visa tema ir neradau nauju . Gal firmos pasikeite ,nes tiek metu praejo. Naujausias pirkinys buvo pirktas s m liepa ir tema apmire . gal kas pirkot neseniai greitpuodi ?Pasidalinkit apie jo privalumus ir trukumus .Aciu tu truputi pabandyk jo dangcio krasteli ikisti i vidu, o poto turetu lengvai uzsidaryt. nemacius sunku nupasakot .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kudle: 06 spalio 2008 - 20:31
kaip tik vakar tusinau raugintus kopustus greitpuodyje thumbup.gif kopustus sudedu, biskeli kecupo, laseli aliejaus ipilu, desreliu ipjaustau ir bulviu imetu biggrin.gif geras daiktas tas greitpuodis, ypac baltai misrainei man patinka pasiruost su juo thumbup.gif

neseniai supermamose braidziodama radau sita adresiuka, manau tai pagelbetu ieskant info apie greitpuodzius angliskiuose tinklapiuose rolleyes.gif na cia kam su anglu blogiau mirksiukas.gif


internetinio puslapio vertimas


tiesa, cia vercia tik pazodziui, isdarko gramatiskai, bet va receptams ar virimo laikui suzinot tai lb patogu smile.gif

turbut geriausias greitpuodis ( kokybes ir kainos atzvilgiu ) yra Fagor. (vasara uosvienei pirkau, 140lt kainavo ) tie senoviskesni apie 100lt kainuoja, bet turbut geriau pirkti naujos kartos greitpuodi smile.gif nors senuju as nebandzius, pamenu tik, kad jie snypsdavo labai doh.gif

fagor greitpuodis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 07 spalio 2008 - 07:12
O kur jus ji pirkot ?
Atsakyti
QUOTE(Kudle @ 2008 10 07, 14:32)
O kur jus ji pirkot ?



as pati siauliete, tai pirkau 'Taip lengviau...' salone.
dar radau, jog fagor technikos yra:
kaune
P.Lukšio g. 60 (parduotuvė "IKI")

vilniuje
Žirmūnų g. 68 (gamykla "Vilma")

klaipedoje
"Taip technika"
Baltijos pr. 6a (prekybos centre „SBA idėjos namams“)

siauliuose
Tilžės g. 44;

marijampoleje
Jaunimo g. 2

del kitu miestu net nz kur butu pirkt, as siauliuos visur ieskojau, radau tik senovisku - turguj ir bazese g.gif tiesa bergorf firma turi greitpuodziu, bet kainos dideles ju unsure.gif

bet jie turi internetine parduotuve:

beem greitpuodziai

esu uzsisakinejus is ten -patikima rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 07 spalio 2008 - 20:52
QUOTE(emuxxx @ 2008 10 07, 21:45)
as pati siauliete, tai pirkau 'Taip lengviau...' salone.
dar radau, jog fagor technikos yra:
      kaune
P.Lukšio g. 60 (parduotuvė "IKI")

vilniuje
      Žirmūnų g. 68 (gamykla "Vilma")

      klaipedoje
  "Taip technika"
Baltijos pr. 6a (prekybos centre „SBA idėjos namams“)

siauliuose
        Tilžės g. 44;
 
      marijampoleje
      Jaunimo g. 2

del kitu miestu net nz kur butu pirkt, as siauliuos visur ieskojau, radau tik senovisku - turguj ir bazese g.gif tiesa bergorf firma turi greitpuodziu, bet kainos dideles ju unsure.gif

bet jie turi internetine parduotuve:

beem greitpuodziai

esu uzsisakinejus is ten -patikima rolleyes.gif

o kokiek mokejote? 4u.gif
Atsakyti

Perskaiciusi visas jusu zinutes, atrodo nusprendziau blink.gif , kad sekantis mano pirkinys bus greitpuodis blush2.gif . Va tik reikes pagalvoti, ir pasiziureti koki pirkti g.gif , nes puodai tai pas mane Berghoff mastau.gif. Tai gal butu grazu, kad butu vieno dizaino mastau.gif
Atsakyti
Sveikutės
Greitpuodis - tai kažkas nerealaus. Tiek laiko sutaupo - šakės.
Pirkau Gariūnų turguje, mokėjau 150 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Nmergyte @ 2008 11 07, 00:09)
Sveikutės
Greitpuodis - tai kažkas nerealaus. Tiek laiko sutaupo - šakės.
Pirkau Gariūnų turguje, mokėjau 150 Lt.


O kokios firmos pirkote mirksiukas.gif ? Ir mazdaug kurioje vietoje g.gif , nes kita savaite zadu ir as ten vaziuoti bigsmile.gif
Atsakyti