Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

mes tik per kucias isskirtinai.

o kaip darote, kad per kucias pabuti ir pas savo tevus ir pas vyro/draugo?
Atsakyti
Mes dovanas po egle dedam kuciu nakti,ankstu ryta MB ijungia seni salti kuris pradeda dainuoti ir didysis jau zino kad buvo kaledu senis blush2.gif anas Kaledas prie eglutes pazerem keleta kuciuku,nugerta stikline kisieliaus pastatem,tai vaikui buvo diiiidelis ispudis kad senis saltis skubejo pavalgyt ir bego pas kitus vaikus blush2.gif
Atsakyti
mes nuo vaikystes kaledu senelio sulaukdavom kuciu vakare newyear.gif
o dabar jis ateina kaledu ryta.............................. 000054.gif
Atsakyti
Kuciu vakara wub.gif
Atsakyti
yra anekdotas:

Kalėdų rytą pas visus ateina Kalėdų Senelis smile.gif 000054.gif
o per Kūčias kas? Kučinskas smile.gif

mes dovanėles padedame, kad rastų Kalėdų rytą 000059.gif
kai būna jų ne tuo pačiu metu (nuo toliau gyvenančių senelių, krikšto tėvų ir t.t.) tai padedame dar ir per Naujus Metus, ar švenčių tarpe. Šįsyk dovanas iš darbo gavo anksčiau smile.gif
manau ir įdomiau vaikams, kai gauna ne viską iš karto, nes tada mėtosi ir blaškosi nuo vienos prie kitos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronique @ 2012 12 13, 12:45)
mes tik per kucias isskirtinai.

o kaip darote, kad per kucias pabuti ir pas savo tevus ir pas vyro/draugo?


Mes per Kūčias važiuojame pas MV močiutę, ten susirenka MV tėvai, dėdė su vaikais. O pas mano tėvelius važiuojam Kalėdų rytą.
Atsakyti
Mes kai švenčiam pas mamą, tai pavalgę kūčių vakarienę dalinamės dovanomis. Tada dar vaikas būdavo mažesnis..mama dovanas prieš mūsų atėjimą išnešdavo į balkoną. Kai pavalgius jis nueidavo į kitą kambarį tv žiūrėt (filmukų), po kurio laiko mama kokiu šepečio kotu į langą pabelsdavo taip, kad ir kitam kambaryje vaikas girdėtų..ir pašaukdavo jį, kad ar girdi kažkas baladojasi, gal Kalėdų senelis buvo..atlekia uždusęs..ir skuba į balkoną..Tada mama suneša visas dovanas ir jau prasideda lukštenimas.
Dabar tas pats vaikas jau beveik 18m, tai žino kas ir kaip..jis nešasi dovanas močiutei, aš irgi močiutei..Močiutė turi dovanas mums.. Tiesiog po vakarienės pasikeičiam.
Namie mes dovanas vienas kitam randam Kalėdų ryte, dažniausiai po eglute. Kartais ten sudedu visas, visiems skirtas ir dar nespėtas atiduoti dovanas:draugams, giminėms. Ant kiekvieno krepšelio užklijuotas vardas. Jei ne maišelyje, tai ant dovanėlės taip pat užklijuotas vardas. Kartais būna tik dovana sūnui. Naktį ir jis būna keliasi, kad padėtų..Žaidimas, bet smagus..
Atsakyti
Kalėdų senelis sutartinai "ateina" kūčių vakarą. Mano šeimoje mažų vaikų nėra, tai prieš sėdant prie šventinio stalo visi ištaiko progą ir sudeda dovanėles nuo kiekvienas nuo savęs, nereikai net pernelyg slapukauti. Vakaro pabaigoje einame ieškoti dovanų po eglute smile.gif
Atsakyti
kalėdu ryta.
Atsakyti
Pas mus si tradicija_tik Kaledu ryta newyear.gif
Atsakyti
Kaledu ryta visada newyear.gif
Atsakyti
Mes per Kūčias visada būnam pas mano tėvus tai ir dovanos būna per Kūčias ax.gif
Atsakyti