Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

pas mus tai irgi kaledu ryta po eglute randamos dovanos newyear.gif o po kuciu keistis dovanomis, man kazkaip ne taip blush2.gif
Atsakyti
Kaledu ryta 4u.gif
Atsakyti
pas mus kazkaip per du kartus kaledu senelis apsilanko biggrin.gif Kucias valgom dazniausiai pas uosvius, kur ateina tikras kaledu senis na ir isdalina visu dalyvaujanciu sunestas dovanas. Vyrui ir sunui padedu po eglute laukti kaledu ryto bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo vaikystės Kalėdų snelis ateina Kūčių vakarą, po vakarienės. Kai buvom vaikai, tai ateidavo tikras Kalėdų senelis, mes jam daineles, eilėraštukus, o jis mum dovanėles thumbup.gif Kai paaugom, tai po eglute aplieka, bet vis tiek būtent Kūčių vakarą wub.gif
Atsakyti
Rasdavau Kūčių arba Kalėdų rytą. Dabar jau niekas dovanėlių neneša verysad.gif Mat užpernai ryte pagavau tėtį-diedą morozą "nusikaltimo" vietoje lotuliukas.gif Tikriausiai labai apgailėtina yra 16-kos sužinoti, jog dovanas atneša ne storas Kalėdų Senis, o storas Kalėdų Tėtis blink.gif Šimet ir vėl dovanų nebus dry.gif
Atsakyti
dovanas senis saltis sudeda kuciu velu vakara kai vaikuciai giliai miega biggrin.gif ir atranda vaikai anksti ryte, kitaip ir but negali, neisivaizduoju kitaip g.gif biggrin.gif ech... koks malonumas neapsakytas seniu salciu buti, dovanas po eglute delioti, lapelius klijuoti kieno kokia dovana, ir visas tas dovanu ipakavimas, pirkimas, pries tai dar galvojimas ech.... jauciu jau rytoj eisiu pirkti dovanu g.gif 4u.gif nes nebegaliu sulaukti, atrodo pradesiu ruostis kaledoms jos greiciau ir atskubes pas mus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berry: 22 lapkričio 2006 - 00:25
Kadangi per Kūčias būname pas tėvus, tai apsikeičiame dovanėlėmis ten. O Kalėdų rytą mano šeima randa dovanas namie, po eglute. Oi, laukiu laukiu aš Kalėdų laukiu thumbup.gif Vaikas tai ir per Naujuosius randa dovanų po eglute (ir aš kartais randu). Ir Kalėdinėje kojinėje kiekvieną dieną saldumyną kokį nuo guodžio 1 iki 31 d.
Atsakyti
Na mes randam K alėdų rytą bigsmile.gif Leidžiam rasti sūnui ir mums pranešti,kad senis naktį buvo.O po to per visą kalėdų savaitę susirenkam tas dovanas kurias seniui buvo sunku nešti ir paliko pakeliui mirksiukas.gif tai pas vieną močiutę,tai pas tetą ir tt.
Atsakyti
Pas mus įprasta dovanas gauti tik Kalėdų rytą. Labai smagu tik akis praplėši ir vaikai jau šaukia kad Kalėdų senelis atnešė naktį dovanų. Ir svarsto kaip jie negirdėjo kada jis buvo ir džiaugiasi dovanomis. Gera nuotaika visai dienai. biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patiktu Keledu ryta surasti dovanas po eglute ax.gif bet pradejo nauja tradicija mano seimyna Kuciu vakara deti dovaneles. Labai priestaravau.. bet niekas manes neklauso. Tai siemet nutariau, kad MB nupirxiu kelias dovaneles, viena pas tevus per bendra dalyjima padesiu po egle, o kita geresne namie nakti, kad rastu Kaledu ryte biggrin.gif
Atsakyti
na pas mus priimta seimoj dovanas rasti kaledu ryta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 24 lapkričio 2006 - 09:29
mamos, o kaip ta dovana neparodyt iki Kaledu verysad.gif ??nupirkau vyrui dovana, ir dabar labai bijau, kad tik istrverciau nepadovanot iki Kaledu doh.gif specialiai darbe laikau, nes namuose tai neistverciau, parodyciau(juo labiau zinau, kad daiktas, kuris butu naudingas ir dabar doh.gif ), kaip jus istveriat neparodydamos dovanu anksciau laiko??? rolleyes.gif
Atsakyti