Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Oi, pavėluotai , bet papasakosiu.... hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif


Šiemet, šventėm kalėdas pas mus, susirinko sesuo su dviem vaikais, mano mama ir mūsų šeima 5 asmenys.
Na kalėdų senis pas mus visada gausus, nes mes su vyru - kalėdų seniai, mano sesuo - kalėdų senis ir aišku mano mama kalėdų senis thumbup.gif na ir dovanos būna visada labai jau didelės doh.gif ( na man gražu kai dovana didelė, o ir žaislai dabar dideli tai aišku ir didelės )
Sesuo atvažiuodama nesugebėjo dovanų atvežti, nes vaikai labai jau viską mato ir jaučia doh.gif o mes darom taip, aš dovanas laikau pas sese, o ji pas mane, kad netyčia dideli vaikai nerastu (vyras ir mano mama) smile.gif
Na sakom gerai , vaikus suguldysim ir nulėksim pasiimti likusių dovanų iš sesers. Aišku vaikai taip įsidūko, kad miegoti nuėjo tik apie 24 val. sugulė , kol užmigo, o dar pasakų tradicija, o dar klausimai, kada kalėdų senis atei ir t.t. t.t. pasaka be galo.
Tai jau taip gavosi, kad su sese išsikrapštėm iš mano namų tik apie 2 val. nakties, nulekiam pas ją sumetam dovanas į mašiną ant galinės sėdynės ir važiuojam pas mane tongue.gif važiuoam, važiuojam, gatvės tuščios thumbup.gif staiga matau veidrodėlyje švyturėliai blyks blyks, nu aiškų policija tongue.gif o pas mus pilna sėdynė dėžių dėžučių, policininkas pamatęs sako, na snieguolės tikiuosi negėrę, tai ir važiuokit pas kalėdų senį, pasijuokėm ir nuvažiavom. thumbup.gif parvažiuojam ant kiemo ir pradedam nešti dovanas namo, darėm tris reisus, kol viską parvilkom ax.gif Benešant dovanas žiūriu balkone antram aukšte stovi kaimynas rūko ir žvengia iš mūsų, o mes tysiam tas dovanas doh.gif susinešėm dar kai ką reikėjo supakutoti, tai vienu žodžiu iki 6 val. ryto dėstėm dovanas po eglute hihihi.gif
Ryte visiems buvo laimės iki begalybės, bet mes su sesę belaukdamos kuri pirma užmigs dovanomis apsikeitėm ryte, nes taip ir nepadėjom viena kitos dovanos po eglute, va taip ir būna su tais kalėdų seniais doh.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
as ir manau geriau ryta rasti. Kai jau paauga geriau prie stalo keistis.
Atsakyti
As taip pat esu linkusi manyti kad daug smagiau dovanas rasti Kaledu ryta wub.gif bet dazniausiai dabar kai suvaziuoja pas tevus ir brolio,ir sesers ir mes ir visi kiti broliai seses.. zodziu daug seimu ir visi skuba .. aisku tada tenka det dovanas po kuciu vakarienes.. nors kai vaikas ugteles tai namie tikrai visada bus tik Kaledu ryta dovaneles ..
juk tai taip faina rolleyes.gif wub.gif
ech laukiu Kaledu bigsmile.gif
Atsakyti
Enigmos istorija thumbup.gif va per tokias tradicijas ir jaučiasi kad yra kalėdų senis, ypač mažiem vaikam.
pas mus tai išvakarėse dovanomis keičiamės vaikams matant, kas ką atnešė, kas ką padėjo doh.gif o kaip kitaip, kai Kūčių vakarą vakarojam pas vieną močiutę, paskui lekiam pas kitus senelius. tai negi Kalėdų rytą baladotis dovanų g.gif
Atsakyti
as tai visada rasdavau is ryto...:)tai budavo labai linksma..... bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo vaikystės ir vyro ir mano šeimoje dovanos randamos Kalėdų rytą wub.gif Mūsų dukrytė dovanas taip pat randa Kalėdų rytą biggrin.gif Jei pas mus giminės suvažiuoja švęst Kalėdų, jiems taip pat dovanos jau būna padėtos po eglute Kūčių naktį, nes kaip gi vaikui paaiškint, kad jai dovanas po eglute padėjo, o pusbroliams ir močiutėms tėveliams į rankas padavė biggrin.gif
Atsakyti
Musu Kuciu vakara susirenka 11 zmoniu. Siais metais jau prisides musu maziukas. Tai musu seimoje tadiciskai keiciamasi dovanomis Kuciu vakara, nes nakvoti ne visi lieka, o dovanu visi nori. bigsmile.gif
O dovanu buna nemazai, nes dovanoja visi visiems ir ne po viena... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2005 12 25, 18:11)
Mes irgi- kuo vyresni tampam, tuo labiau vaikėjam  tongue.gif  Vaikystėj dovanas rasdavom po eglute iš ryto, o dabar "randam" Kūčių vakarą... Na, nesulaukiam ir tiek  ax.gif


mes ir dovanas vakare randam, na niekaip neislaukiam ryto doh.gif doh.gif ax.gif
Atsakyti
Vaikysteje dovanas rasdavom is ryto. O dabar neiskenciam ir dovanomis keiciames Kaledu isvakarese... ax.gif
Atsakyti
Mes tai ryte dovanas randam, o paskui dar pas senelius Kaledu senis buna palikes. Tai gera diena buna lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau nuo vaikystes, tik is ryto. Slapcia visos dovanos sudedamos (dazniausiai nakti) po eglute ir is ryto dalinames. Smagiausia buna, kai netycia nakti, nesdamas dovanas po eglute, sutinki kita "dovanu neseja", nes siaip stengiames tai padaryti slaptai. 4u.gif
Atsakyti
Kol dar neturejau savo seimos visas dovanas rasdavau kaledu ryta. thumbup.gif O dabar jau treti metai kaip dovanos stebuklingai biggrin.gif atsiranda po eglute po kuciu vakarienes. Taip gaunasi todel, kad seneliai pas mus valgo Kuciu vakariene ir po to visi isvyniojam dovanas. Nors man tikriausiai buvo smagiau jas rasti kaledu ryta g.gif
Atsakyti