Įkraunama...
Įkraunama...

Erasmus

iewuu laiškas man visai patiko.gana stiprus atrodo. smile.gif
Atsakyti
Tas trukmes patvirtinimas priklauso nuo priimancio universiteto Kitiems girdejau net i prieki viena menesi priraso, kad grizdami dar gautu stipendijos. Gaila, kad man taip nepasiseke su ta stipendija.
O kur merginos vaziuot planuojat?
Atsakyti
QUOTE(iewuu @ 2011 03 01, 00:55)
O kur merginos vaziuot planuojat?

Aš į Belgiją planuoju, jei viskas bus gerai ir pasiseks biggrin.gif
Atsakyti
mano planai vis keičiasi. dabar mąstau apie Slovėniją. :/
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2011 03 01, 12:00)
Aš į Belgiją planuoju, jei viskas bus gerai ir pasiseks  biggrin.gif

Mano 4 grupiokes Belgijoj buvo praeita semestra. Kortjik mieste ir Antwerpene. Dar pati is Vokietijos vaziavau jas aplankyti :)Tai Kortjik sake labai sunku mokytis buvo, nuo 8 ryto iki 6 vakaro sedadavo kasdien paskaitose, o ir egzaminai labai sunkus buvo, bet grizo labai patenkintos.
Atsakyti
QUOTE(iewuu @ 2011 03 01, 16:07)
Mano 4 grupiokes Belgijoj buvo praeita semestra. Kortjik mieste ir Antwerpene.

O, tuomet džiaugiuos, kad aš į Antverpeną noriu biggrin.gif Nors girdėjau gandų, kad ir ten ne ką lengviau, mokytis reikia. Bet žinai, svajoju aš čia daug, pirmiausia patekt reikia, nes konkurentų vis atsiranda verysad.gif Liūdna, nes nenoriu, kad nutiktų taip, jog aš patekčiau, o kursiokė ne, nes sužinojau, kad viena pana iš kitos grupė irgi nori į Belgiją važiuot, o jos pasiekimai manau tikrai neblogi. Kažkiap baisu atrodo vienai važiuot, jei grupiokė nepatektų, o su ta kita pana aš nebendrauju, tik žinau ją smile.gif Taip pat jaučiu ir mano grupiokė galvoja biggrin.gif
Atsakyti
Antwerpene tai irgi sake teko mokytis, bet lengviau zymiai. Tik geru pazymiu lengva ranka neraso.
O per ta atranka tikrai ne visiems buna smagu... Na bent jau KU. Buna taip sugedina visus del tu kalbos pazymiu arba del vidrukiu. Jei jau is kalbos testo 7 gauni, tai jau nelabai nori leisti isvaziuoti, sako - gedos padarysit visam universitetui.
Mano kalbos testas 9 buvo ir vienintele pretendavau i Vokietija, tai lengvai perejau atranka.
Atsakyti
QUOTE(iewuu @ 2011 03 01, 21:44)
Antwerpene tai irgi sake teko mokytis, bet lengviau zymiai. Tik geru pazymiu lengva ranka neraso.
O per ta atranka tikrai ne visiems buna smagu... Na bent jau KU. Buna taip sugedina visus del tu kalbos pazymiu arba del vidrukiu. Jei jau is kalbos testo 7 gauni, tai jau nelabai nori leisti isvaziuoti, sako - gedos padarysit visam universitetui.
Mano kalbos testas 9 buvo ir vienintele pretendavau i Vokietija, tai lengvai perejau atranka.

Oho, rimtai? blink.gif Aš apie antranką nelabai atsiliepimų girdėjau, tad smalsu dabar. O koks buvo tavo vidurkis, kai važiavai ten? Nes aš turiu 8.1, o mano kursiokė 7.2. O gal gali man plačiau papasakoti, kaip sekėsi atrankoje, kokius klausimus uždavė, ar sunku buvo, anglų klaba vyko, ane? Viską, ką pameni biggrin.gif Ir apie testą, girdėjau, kad ten gramatiką tikrins, tiesa? Ir dar girdėjau gandą, kad reikės traukti temas kaip anglų įskaitoje ir pasakot, tiesa čia?? blink.gif Jau džiaugiuos, kad ir tave atradau biggrin.gif Ačiū labai už informaciją! O tu nedalyvausi studlende organizuojamam "renginy", kur Erasmus studentai pasakos, kaip jiems ten sekės ir pan. tokiems, kaip aš biggrin.gif ?
Atsakyti
Labas vakarelis merginos. Labai reikia jusu pagalbos. Planuoju pretenduoti i vieta studijoms uzsienio salyje bet labai nesiseka su motyvaciniu. Gal yra rasiusiu, turi kokiu pavyzdziu? Buciau labai dekinga. Mano el. pastas - anastasia@inbox.lt
Atsakyti
QUOTE(Meilina @ 2011 03 01, 21:56)
Labas vakarelis merginos. Labai reikia jusu pagalbos. Planuoju pretenduoti i vieta studijoms uzsienio salyje bet labai nesiseka su motyvaciniu. Gal yra rasiusiu, turi kokiu pavyzdziu? Buciau labai dekinga. Mano el. pastas - anastasia@inbox.lt


Perversk forumo puslapius. Yra įmesti keli pavyzdžiai.
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2011 01 14, 14:02)
Dar nepopuliari ši tema matau, kadangi universitetai dar nevykdo atrankų  biggrin.gif Gal šiek teik įsivažiuosime, kai prasidės vasaris ar kovas, nes žinau, kad KU atranką rengia kovo pradžioje, pasiskaičiau tinkalalype  tongue.gif Dabar galvoju, kad reik pradėt mąstyti apie motyvacinį laišką, tad jau ieškau įvairios info, kaip geriau parašyti  smile.gif


Jeigu dar reikia pagalbos, rasyk. Turiu pora motyvacinio laisko pavyzdziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilionaja @ 2011 03 02, 14:07)
Jeigu dar reikia pagalbos, rasyk. Turiu pora motyvacinio laisko pavyzdziu  smile.gif

Ačiū labai, bet jau parašiau motyvacinį biggrin.gif Be to, ne toks jau jis ir svarbus, nes šiandien mes turėjom seminarą apie Erasmusą, tai mums pasakojo, jog svarbiausi yra tavo pažymių vidurkis ir anglų kalba smile.gif Nes jie neturi laiko ten į visus motyvacinius gilintis biggrin.gif
Atsakyti