Įkraunama...
Įkraunama...

Globos "malonumai"

QUOTE(sri lanka @ 2010 06 02, 09:31)
taip,visi gyvena savo gyvenima,bet jau "liudna"jusu zinutese verysad.gif
neliudekit,as kazkaip nusiteikus ir "tokiems" gyvenimo atvejams:jei mergaites paauge uzsimanys iseiti ir pvz.gyventi su mama,stengsiuosi nesigrauzti.
neverta greziotis,gal kartais geriau tiesiog "zinoti",kad smurto ir bado vaikas nepatyre,kad buvo myluojamas,kad buvo mokomas...sunku aisku suprasti,bet kartais ir bio vaikai "atsala"nuo tevu.

nezinau jusu "gyvenimo istorijos",tai gal ir ne itema cia...

p.s.o jums nekyla mintis priglausti dar ka nors?!as cia vis kabinejuosi,bet manau neesat"pikta" unsure.gif,tai negausiu bash.gif


labai jau didelė ta "priglaudžiamoji", ir pati labai atsakinga už savo pačios santykį į Pragintąją, beigi šeimą kartu.
Atsakyti
Sveikutė, Paragintoji,
Neprapuls tai, ką "įsūdei". Svarbu, kad dukra tik "neapsidaužytų" labai smarkiai. Mūsų tetos įdukterė pasiautėjo iki dugno (gėrimas iki langų valiklio, valkatavimas iki konteinerinio lygio), lipa dabar, sunkiai, bet į viršų. Suradau aš jai gimines. Pabendravo, pasibaigė euforija - svetimi žmonės (gal kitaip būna, jei ryšys augant nėra visiškai nutrūkęs). Dabar pradeda vertinti ryšį su mumis, tas vertybes, kurios buvo "sūdomos" į ją (jos įmotę neperseniausiai palaidojom). Gaila prarasto laiko, sunku taikytis prie gyvenimo, vytis, kas prarasta. Esminis pokytis - tai ypatingas santykių su mumis branginimas, ko ir paauglystėje (natūralu) ir vėliau iki paskutinių metų nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2010 06 02, 10:28)
Sveikutė, Paragintoji,
Neprapuls tai, ką "įsūdei". Svarbu, kad dukra tik "neapsidaužytų" labai smarkiai.


labai tiksliai pasakyta umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sri lanka: 02 birželio 2010 - 21:47
QUOTE(*saulė* @ 2010 05 25, 23:58)
Baigėsi šita istorija ir visai neseniai. Prieš kelias savaitėles pasiėmėm teismo sprendimą, kuriuo vaikas įvaikintas smile.gif kaip suprantat ilgai iki to ėjom, ilgai to laukėm, o viskas įvyko, kaip koks stebuklas. Taigi po visų teismų sprendimų, kai buvo laikinai apribota tėvų valdžia ir priteista tėvams mokėti išlaikymą savo vaikui, praėjus keliems mėnesiams sulaukėm skmabučio, kurio metu "tėveliai" pasakė, kad duos sutikimą įvaikinti vaiką. Mums tai buvo stebuklas, todėl nebesigilinome į priežastis, neleidom sau galvoti nieko blogo, o tik stengiamės greičiau viską susitvarkyti.
Dabar esame paprasčiausiai laiminga šeima  wub.gif Kai užmigus vaikams su vyru prisimename praeitą kelią, būna minčių, kodėl taip atsitiko, kam reikėjo tiek nervų, ambicijų ir t.t. Bet visada sau pasakom, vadinasi, taip turėjo būti. Šiai dienai ant nieko nepykstame ir nieko nesmerkiam. Žinom, kad galutinis rezultatas tik patvirtina, kad mes buvom teisūs ir elgėmės teisingai. O visi, kurie domėjosi šia istorija siūlau taip pat patiems pasidaryti savo išvadas, kas buvo teisus, o kas ne; kuriai pusei tai buvo dalykai iš širdies, o kam tai buvo tik kova dėl kažko  smile.gif  ax.gif

Perskaičiau istoriją, pradžia tikrai buvo nieko gero nežadanti, gimdytojai tiek metų nematė vaiko ir jo nereikėjo, paskui staiga prisireikė doh.gif bet svarbiausia, kad pasisekė vaikutį, išsaugoti savo šeimoje, labai sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sri lanka @ 2010 06 02, 09:31)
taip,visi gyvena savo gyvenima,bet jau "liudna"jusu zinutese verysad.gif
neliudekit,as kazkaip nusiteikus ir "tokiems" gyvenimo atvejams:jei mergaites paauge uzsimanys iseiti ir pvz.gyventi su mama,stengsiuosi nesigrauzti.
neverta greziotis,gal kartais geriau tiesiog "zinoti",kad smurto ir bado vaikas nepatyre,kad buvo myluojamas,kad buvo mokomas...sunku aisku suprasti,bet kartais ir bio vaikai "atsala"nuo tevu.

nezinau jusu "gyvenimo istorijos",tai gal ir ne itema cia...

p.s.o jums nekyla mintis priglausti dar ka nors?!as cia vis kabinejuosi,bet manau neesat"pikta" unsure.gif,tai negausiu bash.gif

Atsiprašau, kad tik dabar rašau komentarą. Jei ir ne jums, tai kažkam, o greičiausiai - tai pačiai sau. Tiesiog nebeeinu į įvaikinimo temą, turbūt jaučiuos išsisakius, gal nematau prasmės murkdytis tame pačiame vandenyje. Sakoma, kad stovintis vanduo genda, gal tai būtų koks nors pamatas tam, kad labai retai užeinu čia.

Manau, kad tikrai nesu pikta. Sakyti man galima viską.

Matot, mano žinutės tikrai nėra liūdnos. Jos tik taip atrodo, nes gal neįvynioju žodžių į vatą. Netgi bendravimas forume mane to mokė.

Priglausti dar kažką minčių niekad neatsisakau. Bet norint pasirūpinti kažkuo, reikia gebėti pasirūpinti pačiu savimi. Čia taip abstrakčiai rašau, iš socialinės pusės. Šiaip manau, kad vis tik meilė yra svarbiausia. Bet norint padėti kitam, reikia nekenkti ir sau. Kitaip neįmanoma. Man taip atrodo.

Rašot, kad stengsitės nesigraužti. Stengtis ir patirti - du labai skirtingi dalykai. Nors pastangos duoda itin gerų rezultatų. Jei tikrai stengsitės - taip ir darykit. Manau, kad tai padeda pačiam žmogui.

Smurtas ir badas labai blogai. bet manau, kad tai išimtiniai atvejai. Na, gal mano patyrime jie labai reti pasirodė. Dažniausia tuo tik dangstomasi. Nusipiešiant sau teisuolio kaukę, o kitam uždedant blogiečio. Aš va tokia gera mama, o ta ana buvo tiesiog siaubūnė... Mano mergaitės motina nebuvo siaubūnė, nors ko gera, ją galima pavadinti alkoholike. Jos jau nebėra. O manyje liko begalė minčių. O ir dukrai nėra lengva, nors ji daug ką neigia. Bet neigimas nėra tiesa ir tai yra visiems aišku.

QUOTE(Sunute @ 2010 06 02, 21:28)
Sveikutė, Paragintoji,
Neprapuls tai, ką "įsūdei". Svarbu, kad dukra tik "neapsidaužytų" labai smarkiai. Mūsų tetos įdukterė pasiautėjo iki dugno (gėrimas iki langų valiklio, valkatavimas iki konteinerinio lygio), lipa dabar, sunkiai, bet į viršų. Suradau aš jai gimines. Pabendravo, pasibaigė euforija - svetimi žmonės (gal kitaip būna, jei ryšys augant nėra visiškai nutrūkęs). Dabar pradeda vertinti ryšį su mumis, tas vertybes, kurios buvo "sūdomos" į ją (jos įmotę neperseniausiai palaidojom). Gaila prarasto laiko, sunku taikytis prie gyvenimo, vytis, kas prarasta. Esminis pokytis - tai ypatingas santykių su mumis branginimas, ko ir paauglystėje (natūralu) ir vėliau iki paskutinių metų nebuvo...

Sveikutė, Sūnute 4u.gif

Gerai, kad lipa į viršų. Bet būna visaip. Nežinau ar verta gailėtis prarasto laiko, nes niekada nežinai, kas iš tikrųjų yra prarandama. Ryšį visuomet galima atnaujinti, netgi jį sukurti ir išauginti. Tam turbūt reikia tam tikrų asmeninių savybių. Aš tik svarstau ar jų galima išmokti ar tai yra duotybė...
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2010 10 30, 14:46)
Aš tik svarstau ar jų galima išmokti ar tai yra duotybė...


matyt ,kad kiekvienam savaip:)
senokai ir aš "čia" nebuvau...daug visokių minčių,bet kad į "lentynas"negaliu susidėti blink.gif
Atsakyti
senokai cia buvau biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyresniesiems reikia sutvarkyti našlaičių pašalpą,nes jų tėtis miręs.Sutvarkyti,nes taip priklauso pagal įstatymą.Bet tuos pinigus išminusuos iš globos pašalpos.Finansine prasme nieko neišlošim,tik prarasim...Paskui reikės paduoti alimentams motiną.Ji niekad nedirbo,ir,jaučiu,neplanuoja.Bet jei mokės ką,tai vėl gi ta suma bus išskaičiuota iš gaunamų pinigų.Kad visa tai atlikčiau,teks sumokėti anstoliui,paskui pristatinėti pažymas,kurios ir gi ne už dyką + bankas ima nemažą mokestį už pinigų pervedimą..................
Tai juk vaikų pinigai.Ir mano laikas turėtų būti skiriamas bendravimui su vaikais,o ne popierių nešiojimu iš vienos įstaigos į kitą.
Tad kyla klausimas,kam viso to reikia?Ir kam iš viso šito nauda?
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 12 21, 17:30)
Mano vyresniesiems reikia sutvarkyti našlaičių pašalpą,nes jų tėtis miręs.Sutvarkyti,nes taip priklauso pagal įstatymą.Bet tuos pinigus išminusuos iš globos pašalpos.Finansine prasme nieko neišlošim,tik prarasim...Paskui reikės paduoti alimentams motiną.Ji niekad nedirbo,ir,jaučiu,neplanuoja.Bet jei mokės ką,tai vėl gi ta suma bus išskaičiuota iš gaunamų pinigų.Kad visa tai atlikčiau,teks sumokėti anstoliui,paskui pristatinėti pažymas,kurios ir gi ne už dyką + bankas ima nemažą mokestį už pinigų pervedimą..................
Tai juk vaikų  pinigai.Ir mano laikas turėtų būti skiriamas bendravimui su vaikais,o ne popierių nešiojimu iš vienos įstaigos į kitą.
Tad kyla klausimas,kam viso to reikia?Ir kam iš viso šito nauda?


Aš taip pat susiduriau su šia problema, nu tikra nesąmonė, manau kad valstybė turėtų tuo rūpintis ir alimentus išieškoti iš tėvų, o ne globėjai bėgioti po visur su popieriais, kažkoks absurdas, ir apmaudu, kad tokie netikę mūsų valstybės įstatymai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auklyte: 27 gruodžio 2010 - 13:59
QUOTE(auklyte @ 2010 12 27, 14:59)
Aš taip pat susiduriau su šia problema, nu tikra nesąmonė, manau kad valstybė turėtų tuo rūpintis ir alimentus išieškoti iš tėvų, o ne globėjai bėgioti po visur su popieriais, kažkoks absurdas, ir apmaudu, kad tokie netikę mūsų valstybės įstatymai verysad.gif


valstybe bejege isieskoti vaikams islaikyma, bet globejau juk visagaliai... biggrin.gif .
doh.gif
Atsakyti
Jei tie pinigai būtų-visai nesiskųsčiau.Bet kadangi alimentų niekad niekas nemokėjo ir nemokės...
Dar "įdomiau" su našlaičio pensija-perves,o paskui atskaičiuos iš globos pašalpos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 12 28, 11:03)
Jei tie pinigai būtų-visai nesiskųsčiau.Bet kadangi alimentų niekad niekas nemokėjo ir nemokės...
Dar "įdomiau" su našlaičio pensija-perves,o paskui atskaičiuos iš globos pašalpos  blink.gif

tiesiog globos pašalpa bus mažesnė. teisingiau - gausit per du pervedimus.
Atsakyti