Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvelis nenurimsta, "banguoja"

teisi,teisi
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
mano dukryte irgi duodasi itin aktyviai (23 sav.) - visa kiaura diena: nuo pat ryto iki velaus vakaro. pats aktyviausias paros laikas 12-15.30 val. 4u.gif ar ji man ten koki nerva paliecia, ar ka..., kad kai kurie spyriai taip sukutena, kad nusijuokiu net balsu smile.gif kazi kas bus toliau...
Atsakyti
blush2.gif Nežinau ar tai ties, bet noriu tuo tikėti, kad mano širdukas jau atskiria mano ranką nuo visų kitų... porą kartų buvo taip, jog mažylis malėsi be paliovos, net jau mamytei ėmė silpna darytis.. tai neištvėrusi ėmiau glostyti pilvuką, o mano kirminiukas nurimo.. aš taip pat lioviausi glostyti, bet ranką palikau ant pilvo.. Tai netrukus pajutau, kad mažylis visu savo kūneliu lėtai lėtai praslinko pro mano delną, lyg būtų norėjas, kad dar jį paglostyčiau.. nestuke.gif Sekantį kartą vėl buvo panaši situacija, tik tada mažius jau taip įsirėmė į mano delną ir niekur nesitraukė, kol nepatraukiau rankos.. rolleyes.gif Tai nerealus jausmas,,,, net ašarą išspaudė.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes nestukes.o as vis nesulaukiu judesiuku.Man jau 19 savaite,o siaip kiek girdejau antram nestume pasijaucia anksciau.Tai vat ir svarstau,ar leliukas toks ramus,ar as cia per daug skubu?
Atsakyti
Pasiskaičiau čia jūsų, esamos ir būsimos mamytės pasisakymus, ir prisiminusi savo nėštumą pagalvojau kaip gerai, kad nebuvau skaičiusi, kad jei mažylis daug juda, tai gali reikšti deguonies trūkumą ar pan., nes būčiau tikrai nemažai prisinervinusi.
Mat maniškis irgi buvo iš judriųjų, kai gydytoja liepė skaičiuoti judesiukius, nepamenu, berods nuo 32 sav. visoms tą daryti reikia, tai ryte pramerkdavau akis, uždėdavau ranką ant pilvuko ir po kelių minučių jau turėdavau dienos normą lotuliukas.gif
Ir dabar auginu tikrai nenustygstantį vietoje žmogeliuką: judasi, malasi, duodasi, naktimis, beje, irgi doh.gif
Bet kaip sakė mano mama, vienas iš didžiausių nėštumo malonumų yra jausti savo lėliuko judesiukus pilvelyje, ir žinoma ji buvo šimtu procentų teisi thumbup.gif Net užpavydėjau visoms esamoms nėštukėms, kad jos dabar tuo mėgaujasi, o man liko tik prisiminimai...
Sakau, gal tai reiškia, kad jau laikas pagalvot apie antrą? blush2.gif
Atsakyti
nepakartojamas jausmas... ax.gif
Atsakyti
na mano maziukas irgi labai aktyvus, aktyviausias buna ryte kai dar snaud=iu ir vakare prie6 miega nestuke.gif biggrin.gif o kartais pabundu nakti nuo jo vartymosi ir isireminu smile.gif jei as bunu kotais susijaudinusi ar sunerimusi jis labai i tai reguoja ir vartosi, daudasi viena nakti nuo 1 iki 5 val negalejau uzmigt net neramu pradejo dartis o jis vartesi davesi smile.gif
Atsakyti
vakar vakare pirma karta taip judejo pilveli, toks jausmas kad jau nori susitikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kareivike @ 2008 12 23, 12:20)
vakar vakare pirma karta taip judejo pilveli, toks jausmas kad jau nori susitikti drinks_cheers.gif



man irgi siandien visa kiaura diena pilvukas juda,ir dar taip stipriai,irgi toks jausmas kad nori islisti i dienos sviesa biggrin.gif siaip pas mane pilvukas judrus lyg vakaro,bet siandien pirma karta nuo pat ryto duodasi bigsmile.gif o gal jam kas nepatinka???
Atsakyti
oi mano leliukas irgi labai duodasi, ypac kaip guliu ant sono 4u.gif nepakartojamas jausmas nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano puziukas wakar tetukui ispyre i zanda biggrin.gif buvo prisiglaudes prie pilvuko ir mazuliukas taaaaaaip spyre.... thumbup.gif
Atsakyti
Man iki gimdymo liko 1 sav., bet mažiukas vis dar labai smarkiai duodasi, bangeles tokias ohoho kelia, tik dabar vis labiau viskas jaučiasi.
Atsakyti