Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvelis nenurimsta, "banguoja"

Mano vaikutis tai ramumo isikunijimas,labai jau tingiai sportuoja,buna tokiu dienu kad vos kelis kartus stipriau ispiria.
Zinoma,nestumo pabaigoje labiau suaktyves.
Atsakyti
Oi , kokios nuostabios emocijos uzplusdavo , pamacius/pajautus mazyli krutant pilvelyje wub.gif
Atsakyti
as tavo vietoj paskambinciau ginei 4u.gif bet manau kad tai normalu, juk ir gyvenime vieni mazyliai buna labiau aktyvus kiti maziau 4u.gif
Atsakyti
Man sunku pasakyt ar daug ar mažai jis juda... Na įvairiai. Būna, kad banguoja pilvukas be pertraukos pusvalandį, aprimsta ir vėl. būna, kad ramutėlis jis per dieną pilvuky tupi.
Atsakyti
nuostabiausios akimirkos ir mamai ir teciui jauciant kudiki, jo "bangas", tai taip gera...
Atsakyti
maniskis jau ir nakti festivalius kelia ir diena.. jau para bus tai viskas banguoja ir jau pripratau prie sonkauliu dauzymo,lauzymo user posted image
Atsakyti
Vat ir pas mane juda kaip paseles(-us), nezinom kas bus, slapstosi biggrin.gif . Nakti lyg ir ramu, bet kai griztu is WC nakti, tai duoda apie save zinoti biggrin.gif . Bet tuoj nurimsta ir galima ramiai pamiegot. O jei pusle aptinka slapimo, tai nors stauk doh.gif
Atsakyti
mums jau 28 savaites ir irgi esam sportininkai- malasi pilvuke, plaukioja, razosi, pilvas nespeja formos keisti nuo isiremimu ir spyriu. pradejau jausti zagsejimus, tai dabar atrodo be perstojimu dreba pilvukas. nakti, kai griztu po tualeto irgi turiu laukti kol mazylis nurims, kad galeciau pati uzmigti. kazkur skaiciau, kad jei pilvelyje buna mazylis aktyvus, tai gimes jis buna ramesnis, nei kiti, ramesni pilvuko gyventojai. g.gif kazi, kiek cia yra tiesos.
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 11 12, 12:37)
kazkur skaiciau, kad jei pilvelyje buna mazylis aktyvus, tai gimes jis buna ramesnis, nei kiti, ramesni pilvuko gyventojai. g.gif  kazi, kiek cia yra tiesos.
lotuliukas.gif o aš skaičiau atvirkščiai- koks pilvelyje- toks ir gyvenime...
Mano atveju pasiteisino- dukrytė pilvelyje taip viską išlaužė, tokia aktyvi buvo, kad būdavo nueisi pas ginekologę ir laukdavau eilėje su kitomis nėštukėmis...sėdžiu ir pradeda, pilvas bangom eina, aplinkui kitos ramiai sėdi, juokiasi biggrin.gif jų pilvai ramūs, o pas mane tai banguojanti jūra. Štai ir gimė tikras uraganas, judrumo įsikūnijimas wub.gif šiaip mama sakė, kad aš pati pilve buvau labai labai judri, tokia esu ir gyvenime tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 11 15, 21:37)
lotuliukas.gif o aš skaičiau atvirkščiai- koks pilvelyje- toks ir gyvenime...
Mano atveju pasiteisino- dukrytė pilvelyje taip viską išlaužė, tokia aktyvi buvo, kad būdavo nueisi pas ginekologę ir laukdavau eilėje su kitomis nėštukėmis...sėdžiu ir pradeda, pilvas bangom eina, aplinkui kitos ramiai sėdi, juokiasi biggrin.gif jų pilvai ramūs, o pas mane tai banguojanti jūra. Štai ir gimė tikras uraganas, judrumo įsikūnijimas wub.gif šiaip mama sakė, kad aš pati pilve buvau labai labai judri, tokia esu ir gyvenime tongue.gif

vajej, jei tai tiesa, tai maniskis sienom lips gimes lotuliukas.gif taip dabar pilve malas, kad irgi pilvas banguoja.
Atsakyti
Musu mazoji labai aktyvi, banguoja diena, nakti, net gydytoja juokiasi kai reikejo atlikti ivairius matavimus 20sav. niekaip negalejo nutaikyt momento nes mazoji vis makalavosi , pavykdavo is kokio 3 karto tik:geda2: sako nu teveliai uzjauciu jei budas nepasikeis kaip gims bigsmile.gif
Atsakyti
Na mes ir labai banguojame thumbup.gif , bet tai reiskia, kad viskas gerai, vaikiukas aktyvus. Kai laukiausi pirmojo, tai spardes labai doh.gif , klausiau daktares ar tai reiskia, kad vaikas ir gimes bus toks aktyvus, sako NE. Bet yra kaip yra, turiu super aktyvu:D , kuis yra kaip prisuktas. Tai si karta vel banguojame ne maziau nei su pirmu, tai bandau save nuteikti, kad busime ne kitokie doh.gif , nes jau 14 savaite negalejo net ismatavimu nustatyti, kaip malemes blush2.gif . Tai tikiuosi buti dvieju sveiku aktyviu vaikuciu mamyte drinks_cheers.gif
Atsakyti