Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(pat @ 2008 09 06, 21:15)
Sveiki, keliu tema i virsu smile.gif Norejau paklausti, kokie aliejai tinka misriai/riebiai odai? Taip pat su issipletusiais kapiliarais?  g.gif

tinka vynuogiu kauliuku aliejus, migdolu aliejus - jie tokie lengvesni yra smile.gif
Atsakyti
paakiams ir kaktos odai naudoju migdolu alieju is NB blush2.gif patinka. bet gal paakiams geriau tinka kitoks aliejus? Gal zinote? Man nuo mimikos rauksliu reikia, kad laaabai gerai drekintu... (man 24, tai man reikia jaunai odai, o gal as jau prie seniu skaitausi...)
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 09 14, 02:14)
paakiams ir kaktos odai naudoju migdolu alieju is NB  blush2.gif  patinka. bet gal paakiams geriau tinka kitoks aliejus? Gal zinote? Man nuo mimikos rauksliu reikia, kad laaabai gerai drekintu... (man 24, tai man reikia jaunai odai, o gal as jau prie seniu skaitausi...)

tai, kad paakiams kaip tik tinka migdolu aliejus g.gif o kodel nori pakeisti?
as kai naudojau migdolu aliejuka paakiams, tai atsigavo mano paakiai
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 09 14, 03:14)
paakiams ir kaktos odai naudoju migdolu alieju is NB  blush2.gif  patinka. bet gal paakiams geriau tinka kitoks aliejus? Gal zinote? Man nuo mimikos rauksliu reikia, kad laaabai gerai drekintu... (man 24, tai man reikia jaunai odai, o gal as jau prie seniu skaitausi...)

o ka yra NB blush2.gif

QUOTE(Palomina @ 2008 09 14, 11:52)
tai, kad paakiams kaip tik tinka migdolu aliejus  g.gif  o kodel nori pakeisti?
as kai naudojau migdolu aliejuka paakiams, tai atsigavo mano paakiai


o tas aliejus nuo raukšlių paakiam padeda?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 14, 10:52)
tai, kad paakiams kaip tik tinka migdolu aliejus  g.gif  o kodel nori pakeisti?
as kai naudojau migdolu aliejuka paakiams, tai atsigavo mano paakiai

ta prasme "atsigavo"? raukslytes sumazejo, ar tamsus ratilai sumazejo? Man reikia, kad raukles mazetu ir ju nedaugetu....
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2008 09 14, 12:46)
o ka yra NB  blush2.gif
o tas aliejus nuo raukšlių paakiam padeda?

NB - Naujoji Barmune, ji yra VCUP'e kazkuriame aukste (neprisimenu)
na rauksles raukslems nelygios biggrin.gif

QUOTE(Eveline @ 2008 09 14, 12:47)
ta prasme "atsigavo"? raukslytes sumazejo, ar tamsus ratilai sumazejo? Man reikia, kad raukles mazetu ir ju nedaugetu....

buvo atsirade kelios rauksleles, nuo tuso valymo (gal ne visai teisingo), po to pakeiciau valymo buda (nebenaudojau vatos diskelio) ir aliejuku paakius palepindavau ir isnyko man tos rauksleles..
Atsakyti
4u.gif Sveikos, nors vasara ir baigėsi, noriu pasakyti, kad kviečių želmenų aliejus labai tinka,kai nusvyli saulėje tiek veidui, tiek nugarai, per naktį perštėjimas ir raudonumas praeina. Išbandžiau net ant savo vaikiukų, viskas čiki.
Ir turiu klausimą, gal kuri turi mišinuką normaliai- mišriai odai. Bet turiu problemą - spuoguojasi pūlingais, raudonais ir skausmingais spuogais. Anot dermatologo - gal skydliaukė, gal moteriškos, gal medžagų apykaitos sutrikimas, bet ne toks, kad reikėtų ieškoti ligos. Bet tokia diagnoze man tų spuogų neužgydo. O jis išrašė tokį spiritinį skystimą, nuo kurio net akis griaužia. Kosmetologė prisaikdino to spiritinio nenaudot. Tai dabar vaikštau kaip paauglė spuoguota verysad.gif ir neapsikentus tepuosi šaltalankių aliejum, bet jis labai sausina odą.
Papildyta:
Paskaitykit, labai vertasdėmesio straipsis apie kosmetinius ir eterinus aliejus.
http://www.ve.lt/?ru...p;id=1031588889
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesuolė: 12 spalio 2008 - 17:56
QUOTE(šviesuolė @ 2008 10 12, 18:00)
Ir turiu klausimą, gal kuri turi mišinuką normaliai- mišriai odai. Bet turiu problemą - spuoguojasi pūlingais, raudonais ir skausmingais spuogais.

Nueik i Kvapu namus Vilniuje -ten yra aliejuku veidui misiniu, daug kam jie labai patinka, taip pat yra hidrolatu, kurie taip pat galetu padeti aptvarkyti problema
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norėjau jūsų nuomonės pasiteirauti dėl arbatmedžio aliejaus. Taigi iki šiol naudojau Australian Bodycare arbatmedžio aliejų, spuogeliams dezinfekuoti, nudžiovinti. Bet neseniai sužinojau, kad Naujosios Barmunės arbatmedžio aliejaus galima įsigyti pigiau. Taigi ar kuo nors skiriasi šie aliejai? Ar verta išbandyti NB aliejuką ar visgi pasilikti prie Australian Bodycare? Kokį jūs arbatmedžio aliejų naudojate, ar jaučiate skirtumą pvz, jeigu naudojat skirtingų gamintojų arbatmedžio aliejus? mirksiukas.gif
Atsakyti
O as nezinau, ar tikrai galima nekenkiant ant veido tepti arbatmedzio ir lavandu ea...ar geriau praskiesti. ar nenugraus ir pan.? barmunes puslapy raso, kad galima tiesiai ant odos.
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2008 10 15, 11:10)
Sveikos 4u.gif  Norėjau jūsų nuomonės pasiteirauti dėl arbatmedžio aliejaus. Taigi iki šiol naudojau Australian Bodycare arbatmedžio aliejų, spuogeliams dezinfekuoti, nudžiovinti. Bet neseniai sužinojau, kad Naujosios Barmunės arbatmedžio aliejaus galima įsigyti pigiau. Taigi ar kuo nors skiriasi šie aliejai? Ar verta išbandyti NB aliejuką ar visgi pasilikti prie Australian Bodycare? Kokį jūs arbatmedžio aliejų naudojate, ar jaučiate skirtumą pvz, jeigu naudojat skirtingų gamintojų arbatmedžio aliejus? mirksiukas.gif


Kiek pamenu, buvo rašyta, kad Naujosios Barmunės arbatmedžio aliejus prastos kokybės. Geri australian bodycare ir Aromatikos.

QUOTE(nep @ 2008 10 15, 12:48)
O as nezinau, ar tikrai galima nekenkiant ant veido tepti arbatmedzio ir lavandu ea...ar geriau praskiesti. ar nenugraus ir pan.? barmunes puslapy raso, kad galima tiesiai ant odos.


arbatmedžio galima tept, dėl levandų nežinau, aš jų nenaudočiau nei odai, nei dar kam, išskyrus namų kvėpinimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 15 spalio 2008 - 12:06
aš tai vynuogių ir migdolų aliejukus tepu tiesiai ant odos ax.gif
Atsakyti