Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Na merginos ir as prie jusu prisijungsiu. 4u.gif

Siaip aliejus neturetu issausinti odos. Geriausia yra naudoti alieju, kelis lasiukus imasazuoti i veida ir kakla ir tada patepti kremu. nes kremas turi dregmes tad 'istumia' alieju gan giliai i jusu oda. Todel oda jauciasi ir atrodo prisotinta ir daug putlesne!

ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2008 10 15, 12:37)
Turiu ir "ABC", ir "NB" arbatmedžių aliejus. Pastarasis man atrodo stipresnis tiek kvapu, tiek poveikiu  ax.gif



man abc atrodo poveikiu stipresnis ir siaip labiau patinka
Atsakyti
koks aliejukas geriau paakiu sriciai? smile.gif ka galit rekomenduoti? kiek girdejau avokadu alieju labai gerai nuo visokiu suglebimu, issausejimu ir pan mirksiukas.gif
Atsakyti
jungiuos prie jusu. Esu aliejuku veidui ir plaukam myletoja. Kazkada naudojau migdolu alieju is Egipto, pasigavau alergija. bet paaiskejo, kad buteliukas buvo pasenes... smile.gif) Veliau su baime pradejau naudot alyvuogiu alieju, nes skaiciau, jog gerai drekina ir maitina. Po pirmo efekto rezultatas buvo liuks bigsmile.gif pastebejau, kad ir alergija neatsirado vel ir spuogu taip pat neatsirasdavo. Veliau isbandziau linu seklu aliejuka ir tepu iki siol. I savaite po 3-4 kartus tepuosi aliejukais. Kartais vietoj naktinio kremo...Oda labai atsigavus ir isgrazejus mirksiukas.gif Turiu dar ir kokosu alieju, bet kazkaip nemeginau jo tepti, nes nezinau koks pasireiks poveikis. Siaip esu skaiciusi, jog kokosu aliejus kemsa poras (nors alyvuogiu ir linu seklu aliejai man ju nekemsa) smile.gif Todel, gal yra bandziusiu? Kaip matau paakius kokosu aliejumi galima tepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giovanna: 20 gruodžio 2008 - 19:19
QUOTE(Avetra @ 2008 12 20, 19:18)
jungiuos prie jusu. Esu aliejuku veidui ir plaukam myletoja. Kazkada naudojau migdolu alieju is Egipto, pasigavau alergija. bet paaiskejo, kad buteliukas buvo pasenes...  smile.gif) Veliau su baime pradejau naudot alyvuogiu alieju, nes skaiciau, jog gerai drekina ir maitina. Po pirmo efekto rezultatas buvo liuks bigsmile.gif pastebejau, kad ir alergija neatsirado vel ir spuogu taip pat neatsirasdavo. Veliau isbandziau linu seklu aliejuka ir tepu iki siol. I savaite po 3-4 kartus tepuosi aliejukais. Kartais vietoj naktinio kremo...Oda labai atsigavus ir isgrazejus mirksiukas.gif Turiu dar ir kokosu alieju, bet kazkaip nemeginau jo tepti, nes nezinau koks pasireiks poveikis. Siaip esu skaiciusi, jog kokosu aliejus kemsa poras (nors alyvuogiu ir linu seklu aliejai man ju nekemsa) smile.gif Todel, gal yra bandziusiu? Kaip matau paakius kokosu aliejumi galima tepti?


poras gali kimšti tie aliejai, kurie yra kietos konsistencijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2008 12 20, 19:18)
Turiu dar ir kokosu alieju, bet kazkaip nemeginau jo tepti, nes nezinau koks pasireiks poveikis. Siaip esu skaiciusi, jog kokosu aliejus kemsa poras (nors alyvuogiu ir linu seklu aliejai man ju nekemsa) smile.gif Todel, gal yra bandziusiu? Kaip matau paakius kokosu aliejumi galima tepti?

galima tepti ant veido tik su salyga -jei jis nerafinuotas, rafinuoto schmoll.gif, nebent zinai, kad jis rafinuotas naturaliu budu- zinoma ir kaina tokio butu ne 5 lt uz 100 gr ax.gif Kiti rafinuoti yra beverciai ir odai net kenksmingi gali buti
Atsakyti
tai dabar man pasakykit kokios firmos aliejai geriausi ir kaip tiksliausiai juos naudoti g.gif
Atsakyti
O koks aliejus tiktų riebiai,spoguotai odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 12 20, 21:05)
galima tepti ant veido tik su salyga -jei jis nerafinuotas, rafinuoto  schmoll.gif, nebent zinai, kad jis rafinuotas naturaliu budu- zinoma ir kaina tokio butu ne 5 lt uz 100 gr  ax.gif Kiti rafinuoti yra beverciai ir odai net kenksmingi gali buti


neparasyta ar rafinutoas ar ne...tik tiek, kad naturalus.
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2008 12 21, 20:47)
neparasyta ar rafinutoas ar ne...tik tiek, kad naturalus.

jei jau jis buna nerafinuotas -tai visada yra pabreziama, priesingai nei tuomet kai jie buna rafinuoti -paprastai apie tai kaip taisykle - nutylima ax.gif
o kokia kaina ir kiekis
Atsakyti
Sveikos... 4u.gif

Gal naudojote šį aliejų veidui? Kokie atsiliepimai?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulyte111 @ 2008 12 28, 20:53)
man tai patinka smile.gif



ačiū.. 4u.gif bet gal plačiau galėtum aprašyt.. Kokia Tavo oda, ar seniai naudoji, ar dar papildomai kažką tepi?
Atsakyti