Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(avietia @ 2008 12 20, 18:25)
koks aliejukas geriau paakiu sriciai?  smile.gif  ka galit rekomenduoti? kiek girdejau avokadu alieju labai gerai nuo visokiu suglebimu, issausejimu ir pan  mirksiukas.gif

migdolu tinka paakiams.. as naudojau, tai patiko smile.gif

QUOTE(Avetra @ 2008 12 20, 20:18)
jungiuos prie jusu. Esu aliejuku veidui ir plaukam myletoja. Kazkada naudojau migdolu alieju is Egipto, pasigavau alergija. bet paaiskejo, kad buteliukas buvo pasenes...  smile.gif) Veliau su baime pradejau naudot alyvuogiu alieju, nes skaiciau, jog gerai drekina ir maitina. Po pirmo efekto rezultatas buvo liuks bigsmile.gif pastebejau, kad ir alergija neatsirado vel ir spuogu taip pat neatsirasdavo. Veliau isbandziau linu seklu aliejuka ir tepu iki siol. I savaite po 3-4 kartus tepuosi aliejukais. Kartais vietoj naktinio kremo...Oda labai atsigavus ir isgrazejus mirksiukas.gif Turiu dar ir kokosu alieju, bet kazkaip nemeginau jo tepti, nes nezinau koks pasireiks poveikis. Siaip esu skaiciusi, jog kokosu aliejus kemsa poras (nors alyvuogiu ir linu seklu aliejai man ju nekemsa) smile.gif Todel, gal yra bandziusiu? Kaip matau paakius kokosu aliejumi galima tepti?

as dabar naudoju kokosu alieju veidui (is Kvapu namu aliejus).. tai man tinka siuo metu..

QUOTE(prieblanda @ 2008 12 20, 21:04)
poras gali kimšti tie aliejai, kurie yra kietos konsistencijos  ax.gif

o kodel butent kietos? zinau, gal ir durnas klausimas blush2.gif biggrin.gif bet gi pvz lydosi prie kokiu 25 laipsiu silumos tie aliejai.. o zmogaus temperatura tai buna na 36,6 tarkim biggrin.gif tai jis ir nesukietes gi.. nes zmogaus didesne temperatura..

QUOTE(Avetra @ 2008 12 21, 21:47)
neparasyta ar rafinutoas ar ne...tik tiek, kad naturalus.

o kvapas yra ar ne?
Papildyta:
QUOTE(Avetra @ 2008 12 22, 22:51)
nusipirkau sviestmedzio aliejaus ir alieju misinuko  sausai odai is kvapu namu wub.gif

ir kaip? ax.gif
Atsakyti
Sviestmedzio patiko labai, bet lipnus ant veido uztepus, o sausai odai to misinuko tik kelis kart naudojau, bet irgi patiko. Visgi naudosiu sviestmedi labiau rankom arba kaip naktini krema, nes kasdienai riebokas man ir lipnus palieka ilga laika. O ta misinuka sausai odai irgi vietoj naktinio naudosiu.

O tas kokosu aliejus kazkokio stipraus neturi kvapo (kvapas "bekvapis" biggrin.gif), bet sioks toks silpnas vos juntamas atsildzius yra. Bet jei nerafinuotas turetu kvepeti kokosais, tai manau maniskis rafinuotas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avetra: 30 gruodžio 2008 - 14:07
QUOTE(Avetra @ 2008 12 30, 15:02)
Sviestmedzio patiko labai, bet lipnus ant veido uztepus, o sausai odai to misinuko tik kelis kart naudojau, bet irgi patiko. Visgi naudosiu sviestmedi labiau rankom arba kaip naktini krema, nes kasdienai riebokas man ir lipnus palieka ilga laika. O ta misinuka sausai odai irgi vietoj naktinio naudosiu.

O tas kokosu aliejus kazkokio stipraus neturi kvapo (kvapas "bekvapis" biggrin.gif), bet sioks toks silpnas vos juntamas atsildzius yra. Bet jei nerafinuotas turetu kvepeti kokosais, tai manau maniskis rafinuotas  smile.gif

aha tavo kokosu aliejus rafinuotas..

o kodel bijai naudot sausos odos alieju misinuka ir diena? va kaip daryk - kai nuprausi veida, nuvalyk ranksluosciu ir tada apipursk veida hidrolatu (na arba toniku sudrekink) ir tada ant dregno veido tepk aliejuka.. pabuk kelias minutes su juos ir po to likucius sugerk servetele.. mano oda i riebuma, as taip darau ir jokiu problemu su blizgesiu neturiu kazkaip..

o sviestmedzio aliejus tai man koju kulnams patiko, ir suejo kalediniu dovanu gamybai biggrin.gif dariau su juo ranku balzama ir lupu balzamus thumbup.gif
Atsakyti
aš naudoju tik arbatmedžio - puikus dalykas thumbup.gif
bet sudomino ir kokosų - kažin koks geriausias, kokios maždaug kainos?
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 12 30, 21:56)
aš naudoju tik arbatmedžio - puikus dalykas thumbup.gif
bet sudomino ir kokosų - kažin koks geriausias, kokios maždaug kainos?

arbatmedzio eterini aliejuka ir as turejau, dabar vietoj jo turiu levandinu eterini.. panasi paskirtis - tinka dezinfekuot ir t.t.
o kokosu alieju as perku Kvapu namuose, perku po 60 ml tai kainuoja 29 lt, yra ir didesniais indeliais (atrodo po 120 ml) kaina ~55 lt lygtai g.gif na didesnis labiau apsimoka.. kokybe tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 12 30, 21:14)
arbatmedzio eterini aliejuka ir as turejau, dabar vietoj jo turiu levandinu eterini.. panasi paskirtis - tinka dezinfekuot ir t.t.
o kokosu alieju as perku Kvapu namuose, perku po 60 ml tai kainuoja 29 lt, yra ir didesniais indeliais (atrodo po 120 ml) kaina ~55 lt lygtai  g.gif  na didesnis labiau apsimoka.. kokybe tikrai  thumbup.gif

o as arbatmedi pakeiciau rozalina EA, nes poveikis kaip ir arbatmedzio tik kvapas nepalyginamai malonesnis biggrin.gif
uz 120ml kokosu mokejau 48 lt ax.gif -sparciai jis naudojasi lotuliukas.gif
Atsakyti
yra kokosu aliejaus ,bet daug pigiau, na jis ne eterinis-nekvepia taip, bet ir nerafinuotas. as perku aliejus ir specialiu aliejaus parduotuviu, o riebiai odai geriausias kvieciu gemalu smile.gif toks mazai riebus ir puikiai susigeria i oda smile.gif o avokadu alieju naudoju atskiesta su nenuplaunamu plauku kondicionieriu ant plauku, tai blizga nerealiai biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neret: 03 sausio 2009 - 15:17
QUOTE(neret @ 2009 01 03, 16:16)
yra kokosu aliejaus ,bet daug pigiau, na jis ne eterinis-nekvepia taip, bet ir nerafinuotas.  as perku aliejus ir specialiu aliejaus parduotuviu,  o riebiai odai geriausias kvieciu gemalu smile.gif toks mazai riebus ir puikiai susigeria i oda smile.gif o avokadu alieju naudoju atskiesta su nenuplaunamu plauku kondicionieriu ant plauku, tai blizga nerealiai biggrin.gif  ax.gif

na kokosu aliejaus eterinio ir nebuna.. o jei aliejus nekvepia (jei jis turetu kvepet), tai pozymis, kad aliejus rafinuotas..
Atsakyti
kokį aliejų naudojat sausai, jautriai odai, nes aš naudojau nakvišų aliejų man neptiko, pradėjo mesti spuogais g.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 01 03, 19:50)
kokį aliejų naudojat sausai, jautriai odai, nes aš naudojau nakvišų aliejų man neptiko, pradėjo mesti spuogais  g.gif

is mano bandytu -migdolu ir erzketuogiu nerafinuoti aliejai, dar tamanu, bet ji butina maisyti su kokiu lengvesniu aliejum, nes jis labai tirstas, dar roziu EA labai gerai i tokius aliejus
Atsakyti
sveikos aliejuku myletojos mirksiukas.gif , gal galit patarti koks aliejukas tiktu riebiai veido odai, kur kyla spuogeliai, inkstirai ir t.t. doh.gif verysad.gif nes neisivaizduoju koki galima butu naudoti, na apart arbetmedziu ant spuogeliu. aciu labai
Atsakyti
QUOTE(agnytyte @ 2009 01 05, 00:00)
sveikos aliejuku myletojos mirksiukas.gif , gal galit patarti koks aliejukas tiktu riebiai veido odai, kur kyla spuogeliai, inkstirai ir t.t.  doh.gif  verysad.gif nes neisivaizduoju koki galima butu naudoti, na apart arbetmedziu ant spuogeliu. aciu labai

o tau reikia tik padezinfekavimui? tai dar levandu eterinis tinka, dar Kunigunda rase, kad rozalinos eterinis panasaus poveikio i arbatmedzio, tik kvapas geresnis smile.gif
seip daug visokiu alieju tinka riebiai odai, tik parasyk ka nori, kad tau tas aliejus darytu mirksiukas.gif
Atsakyti