Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Free2fly @ 2009 01 20, 23:22)
bei eterinį rožių bei apelsinų aliejų (naudosiu aliejinėje lempoje).

blink.gif o tau nebus gaila tokio brangaus aliejaus "deginti" aromatineje lempoje?
gal verciau i vonia isilasink - daugiau naudos oda gaus ax.gif
Atsakyti
O man labai patinka Goild kokosų aliejus. Naudoju ir kūnui, ir veidui thumbup.gif Raso, kad tinka ir plaukam, bet dar nebandžiau.
Atsakyti
Sveikos, delfyje sneblogas traipsniukas apie eterinius aliejus:
http://gyvenimas.del...php?id=20279846
Skaičiau, kad prancūzijos gydytojai pirmiausia gydo ne vaistais, o eteriniais aliejais, kurie vartojami į vidų, bet lietuviškai informacijosneradau. Gal ką nors esate girdėję?
Atsakyti
Aš irgi nusipirkau savaitgalį sviestmedžio aliejų iš Kvapų namų - super thumbup.gif dabar kas vakarą rankas sutepu, jos pas amne labai sausos, visi kremai padeda iki kito plovimo, o po šito aliejaus poveikis ilgesnis, dar ir į nagų odeles įmasažuoju, tos irgi visada sausos, ir lūpas pasitepu, kad neskilinėtų, žodžiu labai patenkinta wub.gif
Atsakyti
Ir as susidomejau naturaliais aliejais smile.gif
nusipirkau kokosu alieju. Naudojau kaip plauku kauke. Tiesa, dar tik viena karta, bet patiko smile.gif
Norejau pasidomauti: kvapu namu pardavejos sake, kad misriai odai geriausias brandzios odos alieju misinukas, bet kazkaip gasdina tas issireiskimas "brandi oda", nes metu tai vos virs 20.. Taigi gal kas bande/ar girdejo ka apie tai ax.gif
aciu.
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2009 01 30, 11:47)
Ir as susidomejau naturaliais aliejais  smile.gif
nusipirkau kokosu alieju. Naudojau kaip plauku kauke. Tiesa, dar tik viena karta, bet patiko smile.gif
Norejau pasidomauti: kvapu namu pardavejos sake, kad misriai odai geriausias brandzios odos alieju misinukas, bet kazkaip gasdina tas issireiskimas "brandi oda", nes metu tai vos virs 20.. Taigi gal kas bande/ar girdejo ka apie tai  ax.gif
aciu.

nevertetu baimintis to zodzio, nes aliejai yra naturalus ir tikrai zalos nepadarys, nebent pajaunins lotuliukas.gif Tiesiog aliejai turi skirtingu savybiu, o butent tie aliejai, kurie yra skirti brandziai odai yra laikomi aliejais misriai odai, nes teigiama, kad su metais oda tampa misria
Atsakyti
rankoms pradejau naudoti avokadu alieju, labai thumbup.gif visai kitoks poveikis negu naudojant kremus rolleyes.gif
sekantis taikinys - koksu aliejus, gal su juo galesiu isbuti per nakti ir normaliai issimiegot, nes nuo visu makadamiju, alyvuogiu, linu semenu - negaliu normaliai miegot, tas kvapas varo is proto schmoll.gif
Atsakyti
panos, o pvz kakavos svieta galima ideti pvz i mano rytais naudojama seruma? g.gif ar nesusimaisys ir nebus kokios neigiamos reakcijos?
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 31, 17:56)
panos, o pvz kakavos svieta galima ideti pvz i mano rytais naudojama seruma? g.gif ar nesusimaisys ir nebus kokios neigiamos reakcijos?


siaip tai kakavos sviestas yra kietas ir norint ji "suskystinti" reikia sildyti. Kas gautusi ta skysti numaisius su serumu neaisku g.gif
gal geriau butu istirpinus siek tiek kakavos sviesto sumaisyti ji su kokosu ar kvieciu gemalu aliejum ir pan. Pirma tepti ji, o ant virsaus seruma.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 31, 11:39)
Kaune nera Kvapu namu  schmoll.gif  biggrin.gif



KAUNE: "Agnum centras" tel.862199534 - prekiauja KN produkcija rolleyes.gif
Papildyta:
panos, tos, kurios turejo abu aliejus, galite palyginti?
Indiško kokosų aliejus VS Afrikietiško kokosų aliejus - nes kaina ju skyriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 31, 20:22)
KAUNE: "Agnum centras" tel.862199534 - prekiauja KN produkcija rolleyes.gif
Papildyta:
panos, tos, kurios turejo abu aliejus, galite palyginti?
Indiško kokosų aliejus VS Afrikietiško kokosų aliejus - nes kaina ju skyriasi g.gif

skiriasi isgavimo budas - Indiskas is dziovintu kokoso riesutu, del to kvapas jo stiprus (primena kokosinius sausainius), o Afrikietiskas is svieziu kokoso riesutu, jo kvapas ne toks stiprus (primena Rafaelo).. o savybes tai nesiskiria..

as tai Indiska turiu dabar, bet po to bandysiu ir Afrikietiska biggrin.gif
man va ziema labai odai patinka kokosas (tiek veido, tiek kuno odai) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 31, 21:13)
as tai Indiska turiu dabar, bet po to bandysiu ir Afrikietiska  biggrin.gif
man va ziema labai odai patinka kokosas (tiek veido, tiek kuno odai)  thumbup.gif



as 2dieni irgi einu i KN kokosu aliejaus 000054.gif: tikiuosi, kad su juo galesiu visa nakti ramiai ismiegoti wub.gif
o kunui maisai su kazkuo kokosus ar gryna?
Atsakyti