Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(charisma212 @ 2009 01 31, 22:35)
as 2dieni irgi einu i KN kokosu aliejaus 000054.gif:  tikiuosi, kad su juo galesiu visa nakti ramiai ismiegoti wub.gif
o kunui maisai su kazkuo kokosus ar gryna?

gryna naudoju.. iskart po vonios ar duso (na kol oda dar silta biggrin.gif ), nes tada aliejus susigeria geriau ir nebuna riebumo jausmo.. aisku padaugint irgi nereikia..
dar Monoi aliejus irgi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau KN puiklapių aliejų ir aliejų sausai odai, dabar eisiu bandyti. Ankstesniais pirkiniais: sviestmedžio aliejum ir Monoi labai džiaugiuosi thumbup.gif ypač sviestmedžio aliejum, toks nuostabus dalykas mano rankutėms 4u.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(Rkatyte @ 2009 02 05, 21:50)
Šiandien nusipirkau KN puiklapių aliejų ir aliejų sausai odai, dabar eisiu bandyti. Ankstesniais pirkiniais: sviestmedžio aliejum ir Monoi labai džiaugiuosi  thumbup.gif  ypač sviestmedžio aliejum, toks nuostabus dalykas mano rankutėms  4u.gif


Man jau turbūt priklausomybė atsiranda nuo KN produkcijos - kuo toliau, tuo daugiau visko noriu blink.gif
Patinka tie aliejai, aišku prie jų naudojimo priprasti reikia, gaila kad aliejukai neparduodami su pipetėm, kaip pavyzdiniai stovi, man patogiau būtų.

Ir norėjau labiau patyrusių pasiteirauti, čia kitoje temoje rašė kad pastoviai naudoti juos nėra gerai g.gif g.gif
Ar čia aš ne taip supratau, nes KN konsultantės sakė, kad galima pastoviai naudoti ir kiekvieną dieną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 02 12, 22:15)
g.gif

Man jau turbūt priklausomybė atsiranda nuo KN produkcijos - kuo toliau, tuo daugiau visko noriu  blink.gif
Patinka tie aliejai, aišku prie jų naudojimo priprasti reikia, gaila kad aliejukai neparduodami su pipetėm, kaip pavyzdiniai stovi, man patogiau būtų.

Ir norėjau labiau patyrusių pasiteirauti, čia kitoje temoje rašė kad pastoviai naudoti juos nėra gerai  g.gif  g.gif
Ar čia aš ne taip supratau, nes KN konsultantės sakė, kad galima pastoviai naudoti ir kiekvieną dieną  blush2.gif

pipeciu yra atsikrai pirkt KN, ant buteliuko uzsisuka...
tai gal to pacio aliejaus pastoviai nenaudot.. pakaitaliot kas kazkiek laiko.. o seip tai manau reikia ziuret ko nori oda..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 02 12, 23:28)

tai gal to pacio aliejaus pastoviai nenaudot.. pakaitaliot kas kazkiek laiko.. o seip tai manau reikia ziuret ko nori oda..

pritariu, jei oda i aliejukus reaguoja gerai ir jokiu pokyciu i blogaja puse nevyksta, tai pirmyn, ir manau, kad kaip ir krema ir sampuna taip ir aliejuka reiketu pakaitalioti mirksiukas.gif
Atsakyti
pasiskaičiau kvapų namų puslapį ir visai norėčiau pabandyti aliejukus veidui, tik keli klausimai iškilo 4u.gif
ar juos naudojat ir vakare , ir ryte? jei taip, tai kaip tie aliejukai ''draugauja'' su dekoratyvine kosmetika? kaip tepasi krempudra? g.gif
o gal tokios nenaudojat, aš tai ne iš vietos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2009 02 15, 22:08)
pasiskaičiau kvapų namų puslapį ir visai norėčiau pabandyti aliejukus veidui, tik keli klausimai iškilo 4u.gif
ar juos naudojat ir vakare , ir ryte? jei taip, tai kaip tie aliejukai ''draugauja'' su dekoratyvine kosmetika? kaip tepasi krempudra? g.gif
o gal tokios nenaudojat, aš tai ne iš vietos  unsure.gif

as jau kelis menesius (na pora menesiu tai tikrai) vien tik aliejukus naudoju veidui.. kai oda buvo pasausejus (seip mano riebi oda), tai kokoso aliejus (is KN) tiko labai, tepiau du kartus per diena (ryte ir vakare), nes odai to reikejo.. po to kai atsistade dregme, tai alieju misinuku tepu (irgi is KN), bet tik viena kart i diena - ryte.. nes vakare nenori nieko oda.. tik hidrolatu papurskiu..
krempudra labai gerai tepasi ant aliejaus smile.gif laikosi irgi normaliai.. bent jau man..
va kaip aliejum reikia veida tepti - ant dregno veido tepti labai nedideli kieki aliejaus (tada isigeria i oda geriau aliejus).. palaukt kelias minutes kol susigers.. ir tada likucius pasalinti servetele..
Atsakyti
Labas, gal kas galite placiau apie roziu alieju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 02 16, 13:10)
as jau kelis menesius (na pora menesiu tai tikrai) vien tik aliejukus naudoju veidui.. kai oda buvo pasausejus (seip mano riebi oda), tai kokoso aliejus (is KN) tiko labai, tepiau du kartus per diena (ryte ir vakare), nes odai to reikejo.. po to kai atsistade dregme, tai alieju misinuku tepu (irgi is KN), bet tik viena kart i diena - ryte.. nes vakare nenori nieko oda.. tik hidrolatu papurskiu..
krempudra labai gerai tepasi ant aliejaus smile.gif laikosi irgi normaliai.. bent jau man..
va kaip aliejum reikia veida tepti - ant dregno veido tepti labai nedideli kieki aliejaus (tada isigeria i oda geriau aliejus).. palaukt kelias minutes kol susigers.. ir tada likucius pasalinti servetele..


O kuo makijažą valote? Irgi aliejukais? Turiu omeny ne tik akis, bet ir visą veidą, jei krempudrą naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 02 16, 19:29)
O kuo makijažą valote? Irgi aliejukais? Turiu omeny ne tik akis, bet ir visą veidą, jei krempudrą naudojat?

siuo metu veida prausiu Druide muilu su ozkos pienu ir migdolais.. liuks muilas thumbup.gif gerai nuplauna makiaza (ir tusa gerai nuplauna).. ir odos nesausina sis muilas..
anksciau tai valydavau akis arba aliejuku (migdolu) arba pieneliu (Weledos migdoliniu).. irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 02 16, 19:41)
siuo metu veida prausiu Druide muilu su ozkos pienu ir migdolais.. liuks muilas  thumbup.gif  gerai nuplauna makiaza (ir tusa gerai nuplauna).. ir odos nesausina sis muilas..
anksciau tai valydavau akis arba aliejuku (migdolu) arba pieneliu (Weledos migdoliniu).. irgi  thumbup.gif


Kažkaip muilu man nedrąsu veidą ir akis plauti g.gif aš geriau pabandysiu aliejuku ar pieneliu ax.gif
O vien aliejuku visą veidą galima valyti? Ar aliejuku akis, o veidą - pieneliu?
Atsakyti
O kažin nuo kokio amžiaus rekomenduojama naudot aliejus veidui g.gif Ar tas neturi reikšmės visai? blush2.gif
Atsakyti