Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

gal koki albuma is CND , ten labai graziu buna.
Atsakyti
arba galite dideli, grazu, minksta chalata, praktiska ir grazu;]]
Atsakyti
Sveikutes,

Mes tai uzpreita savaitgali atsventem tetes 50-ies metu jubilieju. Jis vairuoja krovinine masina tai pirkom toki suvenyra http://www.dekoroide.../masina-su-deze tai labai nustebes buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mamai praeitais metais sukako 50metu.Mes jai isnuomavom limuzina.Padarem siurpriza.Vos nenukrito pamacius.Pora valandu vazinejom.Buvom Belmonte,Subaciaus apzvalgos aikstelej,vaziuodami gurksnojom sampana,pasiemem su savim uzkandziu.Buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia:) @ 2009 02 23, 09:38)
Sveikutes,

Mes tai uzpreita savaitgali atsventem tetes 50-ies metu jubilieju. Jis vairuoja krovinine masina tai pirkom toki suvenyra  http://www.dekoroide.../masina-su-deze  tai labai nustebes buvo  lotuliukas.gif

koks buvo masinos krovinys? biggrin.gif
Atsakyti
aš mamos 50-mečio proga ieškau kas nutapytų portretą iš nuotraukos... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, iš sesės žinau, kad cia labai saunus puslapiukas ir tikiuosi Jus man padesite nors dar ir nesu mama smile.gif Taigi balandzio pabaigoje mano tecio jubiliejus ir jau kaip maziausia dukra turiu pravesti visa vakareli. Baliuka darysime kavineje, zmoniu bus nedaug apie 20, ir tik artimiausi seimos nariai bei draugai! Taigi gal turite kas kokiu nors scenariju ir galite jais su manim pasidalinti, arba siaisp idejomis? Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, iš sesės žinau, kad cia labai saunus puslapiukas ir tikiuosi Jus man padesite nors dar ir nesu mama smile.gif Taigi balandzio pabaigoje mano tecio jubiliejus ir jau kaip maziausia dukra turiu pravesti visa vakareli. Baliuka darysime kavineje, zmoniu bus nedaug apie 20, ir tik artimiausi seimos nariai bei draugai! Taigi gal turite kas kokiu nors scenariju ir galite jais su manim pasidalinti, arba siaisp idejomis? Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriux @ 2009 03 08, 18:19)
Sveikos merginos, iš sesės žinau, kad cia labai saunus puslapiukas ir tikiuosi Jus man padesite nors dar ir nesu mama smile.gif Taigi balandzio pabaigoje mano tecio jubiliejus ir jau kaip maziausia dukra turiu pravesti visa vakareli. Baliuka darysime kavineje, zmoniu bus nedaug apie 20, ir tik artimiausi seimos nariai bei draugai! Taigi gal turite kas kokiu nors scenariju ir galite jais su manim pasidalinti, arba siaisp idejomis? Busiu labai dekinga smile.gif





Perskaiciau visas cia mintis ir kazkaip ziuriu, kad visi scenarijai sudaryti kalbant apie gyvenimo etapus, desimtis, o mano teveliai neseniai buvo panasiam gimtadieni su panasiu scenarijumi, tai galvoju ka cia reiktu pakeisti g.gif nors jau viena ideja kilo, tai sukurti filma apie teti thumbup.gif
Atsakyti
Siuos zodzius galite pasakyti savo brangiai mamai wub.gif Mylėsiu tave amžinai

Mama laukė rankose savo naujagymį ir lėtai sūpavo jį pirmyn atgal, pirmyn atgal, pirmyn atgal. Laikydama jį rankose, mama vaikeliui dainavo:
Mylėsiu tave amžinai,
Patiksi man amžinai.
Kol aš gyvenu,
Mano vaikelis tu būsi.

Kūdikis augo. Jis augo, ir augo, ir augo. Jis augo, kol jam sukako dveji ir jis bėgiojo po namus. Jis vertė knygas iš lentunų. Jis traukė maistą iš šaldytuvo. Jis paėmėm ammos laikrodį ir nuleido jį į klozetą. Kartais jo mama sakydavo "Šis vaikas išves mane iš proto".
Bet atėjus nakčiai, kuomet dvimetinukas buvo tylus, mama tyliai atidarydavo kambario duris, pereidavo kambarį, pažiūrėdavo į vaijką pro lovos kraštą ir įsitikinusi, kad vaikas miega, paimdavo jį ant rankų ir čiučiuodavo pirmyn ir atgal... Linguodama dainavo:
Mylėsiu tave amžinai,
Patiksi man amžinai.
Kol aš gyvenu,
Mano vaikelis tu būsi.

Mažas berniukas augo. jis augo ir augo, augo ir augo. Ir jam sukako devyneri. Jis niekada nenorėdavo grįžti namo ppietums, jis nenorėjo maudytis, o kuomet lankydavo močiutė, jis pasakydavo daug negerų žodžių. Kartais jo mama norėdavo parduoti jį į zoo.
Bet atėjus nakčiai, kuomet devynmetis buvo tylus, mama tyliai atidarydavo kambario duris, pereidavo kambarį, pažiūrėdavo į vaijką pro lovos kraštą ir įsitikinusi, kad vaikas miega, paimdavo jį ant rankų ir čiučiuodavo pirmyn ir atgal... Linguodama dainavo:
Mylėsiu tave amžinai,
Patiksi man amžinai.
Kol aš gyvenu,
Mano vaikelis tu būsi.

Berniukas augo. Jis augo ir augo, augo ir augo, kol tapo paaugliu. Jo draugai buvo keisti ir jie nešiojo keistus drabužius, ir jie klausėsi keistos muzikos. Kartais mama pagalvodavo, kad tai ji gyvena zoo.
Bet atėjus nakčiai, kuomet paauglys miegodavo, mama tyliai atidarydavo kambario duris, pereidavo kambarį, pažiūrėdavo į vaijką pro lovos kraštą ir įsitikinusi, kad vaikas miega, paimdavo jį ant rankų ir čiučiuodavo pirmyn ir atgal... Linguodama dainavo:
Mylėsiu tave amžinai,
Patiksi man amžinai.
Kol aš gyvenu,
Mano vaikelis tu būsi.

Paauglys augo. Jis augo ir tapo suaugusiu vyru. Jis paliko namus ir nusipirko savus kitame miesto gale...

Bet kartais tamsiomis naktimis mama sėsdavo į mašiną ir važiuodavo per visą miestą. Jei šviesos sūnaus name nedegdavo, mama atidarydavo jo miegamojo langą, atitipendavo per kambarį, įsitikindavo, kad sūnus miega ir pakeldavo tą didelį vyrą ant rankų ir linguodavo pirmyn atgal, dainuodama:
Mylėsiu tave amžinai,
Patiksi man amžinai.
Kol aš gyvenu,
Mano vaikelis tu būsi.

Na, mama paseno. Ji vis seno ir seno. Vieną dieną ji paskambino sūnui ir paprašė ją palankyti, nes ji labai sena ir smarkiai serga, Sūnus atskubėjo pas mamą ir kuomet jis atidarė duris, mama pamėgino dainuoti dainą:
Mylėsiu tave mažinai,
Patiksi man amžinai...

Bet ji negalėjo pabaigti, nes buvo per sena ir per silpna.
Sūnus priėjo prie mamos, pakėlė ją nat rankų ir ėmė sūpuoti, linguodamas pirmyn atgal, ir dainavo šia dainą:
Aš amžinai tave mylėsiu,
Tu visada man patiksi.
Kol aš gyvas,
Tu būsi mano mama.

Kuomet sūnus grįžo namo tą vakarą, jis ilgai stovėjo ant laiptų. Tada nuėjo į kambarį, kur meigojo jo naujagimė dukrelė. Jis paėmė savo dukrytę ant rankų ir ėmė čiučiuoti pirmyn atgal, dainuodamas dainą:
Mylėsiu tave amžinai,
Patiksi man amžinai.
Kol aš gyvenu,
Mano vaikelis tu būsi.

/Radau sm/
Atsakyti
Grazia taure su isgraviruotais zodziais (palinkejimas, eilerastis ar tiesiog silti zodziai). Taure galima nupirkti su uzrasu 50 metu (maciau Vilniuje Akropolyje) 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif 4u.gif

Čia perskaičiau,kad darėte tuos "gyvenimo filmukus" su nuotraukom, muzika...
Žadu daryti savo mamai, bet nelabai įsivaizduoju kaip pradėti. Nuotraukas atsiskenavus turiu. smile.gif
Gal galėtumėte patarti šiek tiek? blush2.gif

Iš anksto ačiū. 4u.gif ax.gif
Atsakyti