Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

O as mamai 50-mecio proga padariau "Vycio kryziaus ordina" uz visus nuopelnus. Paemiau 10 monetu po 5 litus, jas apneriau lininiu siulu ir uzkabinau mamai. Buvo patenkinta ir nustebinta.
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytės .
Jūs kaip visada nuostabios clap_1.gif
Artėja mano tėčio 50-metis. Tai graži šventė ir tikras galvos skausmas man doh.gif
Radau čia puikių idėjų, gal kažką pavyks pritaikyt.
Bėda ta, kad mano tėveliai išsiskyrę, negyvenau aš kartu su tėvu, nebendravom išvis labai daug metų. Tad tai kelia daugiau kėblumų dėl dovanų-staigmenų ir pan.
Neturiu nei jo nuotraukų, nelabai ir gyvenimo detalių kažkokių žinau. ax.gif o dabar kai bendraujam, vistiek norisi kažką gražaus ir įdomaus padaryt.
Gal pasiūlytumėt dar ką nors 4u.gif Jūs gi visos tokios kūrybingos. Švesime, kiek žinau kaimo sodyboje pas jį. Fantazija kažkur išgaravus g.gif
Atsakyti
Sveikos gal kas turit parduot ar zinot kur gauti tautine jubiliejine juosta su 50-mecio proga?Lauksiu pasiulymu.Aciu
Atsakyti
Kaip čia tuščia pasidarė ax.gif nejau niekas nebešvenčia jubiliejų? g.gif
Mano tėvuko 50 metis jau šį šeštadienį.
Šiaip kiek pasiskaičiau, radau gerį idėjų, bet dauguma man netinkančios yra.
Tai papasakosiu kas jau paruošta
Taigi, vietoj tradicinių gėlių puokščių darau "pinigų medį" : į vazoną įdėtos medžio šakelės, ant jų pririšti šokoladukai-monetos, priklijuota gėlyčių, gražiai papuošta smile.gif manau, jog visai gerai atrodys, kai padarysiu iki galo.
Dovanų užsakyti marškinėliai su užrašu. Kadangi mano tėvukas gan stambus žmogelis ir labai mėgsta alų, ant marškinių priekinės pusės užrašyta :"Mano pilvas ne nuo alaus, mano pilvas alui". O ant nugaros parašyta :"O man dzin...Man TIK 50!"
Ruošiama taip pat yra knyga, kur bus įdėtos nukopijuotos nuotraukos nuo gimimo, su žodeliais pagal čia aprašytą populiarųjį scenarijų su dešimtimis, gale visiem svečiam bus liepta pasirašyt palinkėjimus.
Dar kuriamas filmas-sveikinimas. Irgi su nuotraukom nuo vaikystės, muzikėle, sveikinimais.
Tai tiek. Dėkoju visom už išsakytas idėjas. 4u.gif
BET doh.gif Labai reikia dar idėjų dėl svečių užimtumo.
Auditorija renkasi ne jaunimas, bus visai nebe jaunų, 60-75 metų amžiaus, o visi kiti, apie 40-50 . Pasiūlykit dar kokių žaidimų, maldauju.
Labai norėčiau kažkokių atrakcijų, konkursų, už kuriuos svečiams būtų įteikiamos simbolinės dovanėlės. Patarkit, kokios turėtų būti užduotys, ir kokios turėtų būti dovanėlės. Prašau, mamytės, HELP 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Arteja mamos 50desimtmetis, kuri man reiketu pravesti, gal galit pasidalint kokiais scenarijais, laikrastukais ir viskuo kitu, kas galetu praversti ruosiantis siam baliui? Laikas taip greit bega, o as dar nieko nesugalvojau doh.gif

Buciau labai dekinga wub.gif
Atsakyti
sveikos...
na as pamasciau, kad vietoj smbolines juostos mociutei su 80 proga padarysim marskinelius su uzrasu...bus orginaliau...
Atsakyti
Štai kelios idejos 50-mečio proga:
Nuotraukų koliažas su vaikų ir anūkų nuotraukom:
user posted image

Foto knyga skirta 50 jubiliejaus proga. Knyga pradėta nuo senelių ir tėvų nuotraukų. Sekančiuose puslapiuose yra jubiliato nuotraukos nuo vaikystės iki šių dienų. Visos nutraukos surūšiuotos taip, kad atspindindėtų svarbiausius gyvenimo įvykius.
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 15 kovo 2010 - 23:44
Nu, padaryt knygelę, tai fainai būtų, bet ir laiko reikia. O kai jubiliejus už mėnesio, tai nespėsiu.
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2008 03 04, 20:02)
na, mano mamos 50-metis buvo vos prieš porą savaičių, tai pas mus buvo blondinių vakarėlis. Labai gerai pavyko, buvo sugalvotas aprangos kodas, reikalavimai, atitinkamai papuošėm salę, padarėm skelbimų lentą. Organizavom loteriją. Fotografavome visus dalyvius kaip nusikaltėlius. Buvom paruošę lapukus su užduotim, kas turės ką pavaizduoti ir suvaidinti. Įrašėm šokių dainas - lambadą, makareną, kankaną, ančiukus ir mažųjų blondinių šokį. Baliaus metu ėmėm iš svečių interviu - koks dizaineris aprengė, kiek kainavo ir klausėm provokuojančius klausimus apie blondines (iš anekdotų prisirinkom). Na, kadangi kompanija tokia, tai visiem labai patiko. Aišku, daug kas priklauso nuo dalyvaujančių būdo  smile.gif




O kas pas jus buvo tos blondinės, kurios viską vedė? Samdėt žmones ar kažkas iš savų? Jei iš savų, tai kas vaikai buvo vedantieji?
Atsakyti
gal kas turit gražių žodžių tėvui 50-mečio proga
Atsakyti
Merginos turiu klausimą mano mamytei sueis 55-keri noriu padovanoti E.Kučinską na kad jis padainuotų per šventę gal kas žinot kaip galima susisiekti su juo ar gal kuri jau kam nors darėt tokią dovaną ir žinot kai ir nuo ko pradėti? AČIŪ už atsakymus 4u.gif

Be to labai šaunūs koliažas ir knyga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykele: 30 lapkričio 2009 - 13:16
Mergaites gal kas galite atsiusti ta gyvenimo filmuka su foto, noreciau zvilgteleti irgi darau toki:) Ir kaip pasidaryti tuos nominacijos lapus? 4u.gif ax.gif Aciu
Atsakyti
sveikutes...
rasau,nes labai reikia pagalbos-pasiulykit tecio 50-tam gimtadieniui tema blush2.gif siulykit viska ka galvojat 4u.gif 4u.gif 4u.gif
aciu
Papildyta:
QUOTE(tomanavi @ 2009 08 20, 10:49)
As dovanojau teveliui ir anytai 50 proga autobiografines knygas apie juos.

as jau jau ruosiu nuo vasaros biggrin.gif gera dovana manau 4u.gif
Atsakyti