Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

QUOTE(Leila83 @ 2010 09 28, 13:23)
Atminimui liks Jusu paciu sukurtas laikrastukas, arba dabar populiarios fotoknygos apie visa jubiliato (es) gyvenima smile.gif

drinks_cheers.gif Arba laikrastukas/zurnaliukas (nebutina kazkokiu tekstu mandru), uztenka sudeti foto pagal tematika, trumpa sventes kaltininko dosje, sveikinimai, keli eilerastukai ir grazus apipavidalinimas. Galima ideti ir juoku darbo temom, gyvenimo temom. Bent jau as tokius kuriu ir man tokie patinka.

Arba galima sudeti is foo filmuka, ypac turint projektoriu, arba paleisti per dideli ekrana.

O pati svente - sugalvoti keleta zaidimu - viktorina apie jubiliata (keliu metu pirma karta isimylejo, pirmos meiles vardas ir tt.)

Taip pat pasitinkant svecius galima duoti traukti korteles su paskirta uzduotim. Sudainuoti, pasokti ar kazka orginalesnio, bet susiejant su svente. Ir vis tokia uzduoti kiekvienas kas kiek laiko pristato, taip sakant tarp sokiu ir uzkandu.

Ant stalo jubiliejinis sampanas su foto gali stoveti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 08 31, 10:20)
Nu ir as organizuot apsiemiau anytos 60 metu jubilieju g.gif
Skaiciau SM dabar daug temu, ir nutariau parasyt ka sumislijau biggrin.gif
Darysim irgi didele A2 formato vinjete su foto  ax.gif Ir galvoju ta filma paleist per ekrana, bet man tie zvakiu uzdegimai , iprasminimai su lapais rudenio kazkaip nea schmoll.gif
kaip tik misliju skelt toki linksma ale seriala is 6 seriju, reik gero pavadinimo, gero titulinio lapo ne su eilemis prasmingom,  o  bus  pagal tikrus faktu sukurtas, pagrindinai vaimenys.... , rezisierius, montuototojas,filmas apdovatotas kokiu oskaru, zodziu zvaigzdynas visas surinktas i ta seriala.
Ir kas 10 metu daryti koki linksma intarpa ir muzika suderint. 6 gabalus parinksiu, 1 desimti vaikysteje is telebimbam reik sumislyt koki gabaliuka,2 desimti Sabaniausko "Lietuvaite gele lauku",is telebimbam  , Mamos suknele idesim , kaip vaikus gimde-3  desimti, paskui sumislyt reik koki apie karjera atspindinti linksma gabaliuka ir ttt, aisiu dar ziuret  biggrin.gif 
O kaip bus 60 vel jaunyste, jura, pliazas, iseina i pensija , vaikai uzauginti, atostogos prasideda  bigsmile.gif
Soku pilvo soki, tai aisim visos moteros  mokintis drebet, paimsiu skaru tongue.gif
Norisi linksmo baliaus, bus muzikantas, uzsakiau sampei ir snapsui etketes
Sampanas bus Vitutes jubiliejinis , desim jos foto ir 60 tik ant kaklo butelio juostelei darysiu
Snapsas bus Vitutes skaidrioji, 60 kartu filtruota
Nu cia tokie griauciai dar mano ideju, ale manau viskas kaip susityguos bus ciki balius  bigsmile.gif


Sveikos, ačiū visos už superines idėjas, visą temutę perskaičiau, norėtųsi mamai ko nors gražaus ir įdomaus per jubiliejų paorganizuoti biggrin.gif Šia variantas man turbūt geriausias, nes jis linksmas thumbup.gif O tai temą skaitydama čia tik ašaras braukiau kaip per pagrabą, labai gražu, bet aš net kai kurių žodžių neapsižliumbusi nepaskaityčiau doh.gif

Dėkui dar kartą 4u.gif


Atsakyti
Sveikos! Manęs mama paprašė, kad padėčiau jai ir sukurčiau padėką svečiams (bus švenčiamas jos 50-asis gimtadienis). Norėtųsi kažko paprasto ir gražaus. Gal kas kokių minčių turite? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal kas pasidalintumete patirtim -kokiu nors stalo zaidimu blush2.gif Svesim mamos 60 ,sveciai panasaus amziaus tai labai nepasokdinsi ju biggrin.gif Reiktu kazka sedimo bent nuveikti smile.gif
Atsakyti
mes sumastem padovanoti mamai paveiksla kur butume mes visi- mama, tetis, trys vaikai, zentas ir anukas nutapyti. gal kas galit dailininka parekomenduoti?
Atsakyti
Šiandien kaip tik baigiau susidėlioti scenarijų močiutės 75-mečiui. Jeigu kam reikės parašykite man savo el. paštą, atsiųsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritule1224 @ 2010 11 12, 17:22)
Sveikos,
Arteja tetos 50 metis noriu padaryti laikraštuka, gal galite kas nors pavyzdeli atsiusti el pastu julijona24@gmail.com
Labai labai ačiū 4u.gif

Sveiki,

gal tiks mano idejos, tuoj parasysiu 4u.gif

Tiesa, dar viena ideja - daryti atributika pagal amziaus periodus - jaunyste, branda ir tt. Galima buteliu etiketes, kad ir zurnaliuka taip susisteminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 12 lapkričio 2010 - 16:27
as dovanojau fotosesija 50-ciui. ejome visa seima i studija ir fotkinomes visaip. ax.gif Dovana visam gyvenimui. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, laikrastko maketa ir mano butu gerai gauti ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chantel @ 2011 01 07, 10:10)
Sveikutes, laikrastko maketa ir mano butu gerai gauti ...  biggrin.gif

Nelabai tu maketu ir yra. Visi daro asmeniskus - su savo foto, savais palinkejiamis ir savom istorijom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergytės, ne už kalnų mano Mamytės 50-metis. ir taip jau sutapo kad sūnus 2ą gimtadienį švenčia kartu su senele smile.gif
noriu pasitarti su Jumis dėl tokios mano idėjos - dovanos: rasti žmogų auksiniu teptuku smile.gif kad nutapytų paveikslą - portretą "močiutė ir anukas". tarp jų abiejų kažkas yra, todėl norėčiau taip tai parodyti, kabėtų ant sienos svetainėje smile.gif, manau gražu.
pakomentuokite prašau, lauksiu atsiliepimų. ačiū.
Atsakyti
QUOTE(erkaerka @ 2011 01 08, 17:41)
Sveikos, mergytės, ne už kalnų mano Mamytės 50-metis. ir taip jau sutapo kad sūnus 2ą gimtadienį švenčia kartu su senele smile.gif
noriu pasitarti su Jumis dėl tokios mano idėjos - dovanos: rasti žmogų auksiniu teptuku smile.gif kad nutapytų paveikslą - portretą "močiutė ir anukas". tarp jų abiejų kažkas yra, todėl norėčiau taip tai parodyti, kabėtų ant sienos svetainėje smile.gif, manau gražu.
pakomentuokite prašau, lauksiu atsiliepimų. ačiū.

Ziuriu visai nebe uz kalnu bigsmile.gif Kazi ar spetu nutapyti g.gif Daugiau anuku mociute neturi?Nes butu nlb grazu kitu atzvilgiu ax.gif
Atsakyti