Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas 50-mečio jubiliejui

labas vakaras. labai daug sauniu ideju cionais 4u.gif

o skaiciau ir apie knygas kalbate, tai jas galima patiems susimaketuoti ir uzsisakyti internetu http://www.copy1.lt/...Fotoknygos.html
.
paskui dar ideja viena, neskaiciau ar buvau jau, sukurti kryziazodi apie jubiliata ir atspausdinti ant atskiru, paskui isdalinti kas greiciau teisingai isspres, tada apdovanojam pzv 3 pirmuosius (idesiu 30-cio pavyzdi).
user posted image
paskui padariau mini laikrastuka, laikrastuku ideju daug internete, tereikia ivesti cia pasizvalgyti http://www.google.lt...t...q=&gs_rfai= ir ideju ateis greit i galva 4u.gif

paskui dar smagu sudaryti achrostika su jubilieto vardu ir kurti eilerastukus, apskui komisija vel renka lb patinkancius, pries tai kiekvienas atsistojes paskaito savaji 4u.gif
pvz:
P
E
T
R
A
S

kiekviena eilerascio eilute ir turi prasideti ta raide, kuri parasyta biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Chantel @ 2011 01 07, 09:10)
Sveikutes, laikrastko maketa ir mano butu gerai gauti ...  biggrin.gif


darykite pacios, nera sunku gi 4u.gif
pats paprasciausias budas, daryti worde, atspausdinti ir susekti kokiu tik norite budu 4u.gif aisku kas moka, tai daro kitaip ir sudetingiau, bet ir vorde gaunasi gerai. o kai padarysite pacios, tai bent bus idomu pacioms, nei uzsakyt kazkieno.

pirmas ir paprastas blynas, svarbu savas 4u.gif
user posted image
Papildyta:
www.picget.net

siuo adresiuku yra kelios lengvos programeles, kurios pades jums papuosti nuotraukas, jas reikia parsisiusti 4u.gif paprasta naudotis jomis 4u.gif sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 08 sausio 2011 - 20:49
Mus kita sestadieni pakvite i 50 jubilieju, tai sugalvojau kaip padovanosiu pinigelius, padarysiu is degtuku deziuciu aukso luitus, kiekviena dezute apklijosiu auksiniu popieriumi ir sudesiu kaip boksta, idesiu i celofana, manau bus grazu nei vokelis. Patiko ideja kur apmezge 5litu monetas, bet as nemoku
Atsakyti
PRASAU PAGALBOS


Čia tiek daug perskaiciau scenariju ir norejau jusu pagalbos o kaip desimtmeciais padaryti 60. Nes mano mamos 60 bus . O tie suskirstyti desitmeciai man labai patiko . Isanksto ACIŪ. ax.gif Ir gal dar kokiu mincių kas turi kaip pravest nes muzikantu nebus tai vakara pravesti turiu as pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zanutela: 16 sausio 2011 - 23:02
Sveikutes,
Man irgi atiteko sitas malonumas pravesti gimtadienio svente. Mociutes 80-metis doh.gif Butu smagu gauti patarimu, nes toks amzius... nelabai ten koki zaidimukai gal tinka.. g.gif Neisivaizduoju kaip ja nustebint, pagerbt kazkaip orginaliau, o ir eilerasciai internete neidomus, banalus. Tai va, laukiu jusu pagalbos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynakeee111 @ 2011 01 25, 17:01)
Sveikutes,
Man irgi atiteko sitas malonumas pravesti gimtadienio svente. Mociutes 80-metis doh.gif  Butu smagu gauti patarimu, nes toks amzius... nelabai ten koki zaidimukai gal tinka.. g.gif Neisivaizduoju kaip ja nustebint, pagerbt kazkaip orginaliau, o ir eilerasciai internete neidomus, banalus. Tai va, laukiu jusu pagalbos smile.gif

Toks balius - didziausia svente, kad visi kartu. Padarykit filmuka is nuotrauku nuo vaikystes iki dabar visos seimos, su mociutei patinkancia muzika. Anukai tegu parodo, ka moka, gal labiau proanukiai.. Kad parodytu, kokie pasiekimai, nes vistiek mociute didziuojasi anukais.
Atsakyti
Artėja šefės 50 metų jubiliejus. Patarkit, kokią dovaną būtų galima padovanoti nuo kolektyvo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sintija69 @ 2011 02 17, 22:58)
Artėja šefės 50 metų jubiliejus. Patarkit, kokią dovaną būtų galima padovanoti nuo kolektyvo?  smile.gif

Pirmiausiai reikia pagalvoti, kas per asmenybe, kas ja nudziugintu. Antra - galima su artimais draugais (gal kolegos) pasitarti 4u.gif

O as parodysiu, kokias knygas galima padaryti, tik cia jau reikia padirbeti, nes senas skanuotas foto reikia paryskinti, pavalyti ir pan.

user posted image

Zadu teciui padaryti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 vasario 2011 - 07:17
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 02 18, 08:14)
Pirmiausiai reikia pagalvoti, kas per asmenybe, kas ja nudziugintu. Antra - galima su artimais draugais (gal kolegos) pasitarti 4u.gif


Zadu teciui padaryti ax.gif




kokia nuostabi dovana!
4u.gif
Atsakyti
Merginos,pagelbekit!
Musu direktoriui taip pat 50 metu jubiliejus.Imone didele.
Reikia scenarijaus.Taip pat isradingos dovanos(ne piniguos esme)nuo keleto zmoguciu...Cia kad idomiau butu prie stalo,tai dar tokios simbolines teiksim.
Gal nuorodeliu ar minciu ir dovanai ,ir scenarijui 4u.gif
Atsakyti
Gal dar kas nauju ideju turite?
Zaidimu?
Tetukui bus 50 uz poros savaiciu.
Tai manau pasisemsiu ta ideja,kad i deze sudesime iv.daiktus simbolizuojancius tam tikra palinkejima
sveikata-pienas
sviesa-degtukai
energija-kava
turtas -pinigeliai ir t.t. (aciu uz ideja)

na ir noretusi padaryti siurpriza,kad susoktu pilvo soki ar kazka panasaus,tai griebsiuos ieskoti sokejos,jei kas zinote,butu malonu isvysti pasiulymus.
Atsakyti
QUOTE(kinga33 @ 2011 04 08, 22:23)
Gal dar kas nauju ideju turite?
Zaidimu?
Tetukui bus 50 uz poros savaiciu.
Tai manau pasisemsiu ta ideja,kad i deze sudesime iv.daiktus simbolizuojancius tam tikra palinkejima
sveikata-pienas
sviesa-degtukai
energija-kava
turtas -pinigeliai ir t.t. (aciu uz ideja)

na ir noretusi padaryti siurpriza,kad susoktu pilvo soki ar kazka panasaus,tai griebsiuos ieskoti sokejos,jei kas zinote,butu malonu isvysti pasiulymus.

kažkurioje temoje skelbėsi ši mergina - http://www.leila-dance.lt
pačiai neteko jos samdyti 4u.gif

man reiktų kokių nors žaidimų g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 09 balandžio 2011 - 21:54
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 09, 21:53)
kažkurioje temoje skelbėsi ši mergina - http://www.leila-dance.lt
pačiai neteko jos samdyti  4u.gif 

man reiktų kokių nors žaidimų g.gif  4u.gif

Dekui,reikes pasidometi
Atsakyti