Įkraunama...
Įkraunama...

Etatinis meilužis

Na va mielosios, kaip kartais gyvenime būna, apsireiškė vėl etatinis mano ilgalaikis "draugas", tiksliau, meilužis. Pažįstu jį kokius 4 metus, bendravusi esu kokius 20 - 30 kartų. Na jis ne lietuvis, atvažiuoja čia kas keli mėnesiai.. Iš pradžių tai jis man buvo labai labai, jau beveik buvau įsimylėjusi, bet kai pamačiau, kad bendravimas mūsų apsiriboja ištaigingais susitikimais ir po to seksu, tai meilės kažkaip išgaravo smile.gif Tai va. Po paskutinio susitikimo sakiau, kad tikrai daugiau nebesusitiksiu, nes kažkaip viskas netikra ir nebeįdomu. Vien tik seksas nebedžiugina, kai nebeliko nei to išsigalvoto jausmo.... Po to karto, kai buvo atvykęs kažkaip praignoravau jį, nesusitikau ir neatrašiau, galvojau, kad dabar išsižeidė ir paliks mane ramybėj ax.gif Ale ne, neįsižeidė rolleyes.gif Ir jau iš anksto derina susitikimą kitai savaitei.. Tai va. Lyg ir nebenoriu aš su juo susitikti, bet kad nieko geriau šiuo metu nesimato horizonte. O pavasaris daro savo... ax.gif Tiesiog norisi nueiti į pasimatymą, paflirtuoti... Ir pašnekovas jis visai įdomus. Galvoju, eičiau tik į pasimatymą, pavakarieniaučiau ir po to - namo smile.gif Betgi žinau, kad išgersiu vyno ir galiu namo nebenorėti smile.gif Vat ir suku galvą, kaip čia man sužaidus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vienišoji1: 15 balandžio 2007 - 19:09
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 15, 20:08)
Na va mielosios, kaip kartais gyvenime būna, apsireiškė vėl etatinis mano ilgalaikis "draugas", tiksliau, meilužis. Pažįstu jį kokius 4 metus, bendravusi esu kokius 20 - 30 kartų. Na jis ne lietuvis, atvažiuoja čia kas keli mėnesiai.. Iš pradžių tai jis man buvo labai labai, jau beveik buvau įsimylėjusi, bet kai pamačiau, kad bendravimas mūsų apsiriboja ištaigingais susitikimais ir po to seksu, tai meilės kažkaip išgaravo smile.gif Tai va. Po paskutinio susitikimo sakiau, kad tikrai daugiau nebesusitiksiu, nes kažkaip viskas netikra ir nebeįdomu. Vien tik seksas nebedžiugina, kai nebeliko nei to išsigalvoto jausmo.... Po to karto, kai buvo atvykęs kažkaip praignoravau jį, nesusitikau ir neatrašiau, galvojau, kad dabar išsižeidė ir paliks mane ramybėj  ax.gif  Ale ne, neįsižeidė  rolleyes.gif  Ir jau iš anksto derina susitikimą kitai savaitei.. Tai va. Lyg ir nebenoriu aš su juo susitikti, bet kad nieko geriau šiuo metu nesimato horizonte. O pavasaris daro savo...  ax.gif  Tiesiog norisi nueiti į pasimatymą, paflirtuoti... Ir pašnekovas jis visai įdomus. Galvoju, eičiau tik į pasimatymą, pavakarieniaučiau ir po to - namo smile.gif Betgi žinau, kad išgersiu vyno ir galiu namo nebenorėti smile.gif Vat ir suku galvą, kaip čia man sužaidus  g.gif


Ką čia dar sukti, kai pati sau atsakymą parašei? lotuliukas.gif
Atsakyti
jo, nelabai cia ka ir patarsi. cia net ne problema, o gyvenimiska situacija.atsakymu pati ieskokis
Atsakyti
...nu bet ir dura...
Atsakyti
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 15, 20:08)
Ir pašnekovas jis visai įdomus. Galvoju, eičiau tik į pasimatymą, pavakarieniaučiau ir po to - namo smile.gif Betgi žinau, kad išgersiu vyno ir galiu namo nebenorėti smile.gif

Toks įdomus pašnekovas, kad net namo nesinori- nu pavasaris, žinoma nail.gif
Atsakyti
Jeigu abejoji, bet manai, kad nori - nueik. Jeigu nepatiks, kita karta jau tikrai padesi taska. Oj, tas pavasaris..
Atsakyti
nieko blogo jei yra meiluzis smile.gif naudokis proga ir tiek. su laiku ir savasis atsiras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 15, 21:55)
...nu bet ir dura...

nu bet ir nemandagus...nail.gif:
o šiaip aš neičiau...man tai savęs pažeminimas..kai aš noriu santykių, o man duoda tik seksą, aš neičiau... ax.gif
bet kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soulmate @ 2007 04 15, 22:58)
nu bet ir nemandagus...nail.gif:
o šiaip aš neičiau...man tai savęs pažeminimas..kai aš noriu santykių, o man duoda tik seksą, aš neičiau... ax.gif
bet kiekvienam savo  mirksiukas.gif


kad čia apie santykius net nekalbama.
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2007 04 15, 22:26)
Jeigu nepatiks, kita karta jau tikrai padesi taska. Oj, tas pavasaris..

Jei apskritai norima dėti tašką, jį reikia dėti DABAR, nes po kito karto bus dar ir dar kitas.
Papildyta:
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 15, 20:08)
Tai va. Lyg ir nebenoriu aš su juo susitikti, bet kad nieko geriau šiuo metu nesimato horizonte.

Atsiprašau už tokį pasakymą, bet tai visiška kvailystė. Neįsivaizduoju kiek turi būti galvoje "atsišriūbavę", kad būtum su žmogum, kuris tėra "iš bėdos". Nu gi gerbk bent kiek save, moteriške. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Soulmate @ 2007 04 15, 22:58)
nu bet ir nemandagus...nail.gif:
o šiaip aš neičiau...man tai savęs pažeminimas..kai aš noriu santykių, o man duoda tik seksą, aš neičiau... ax.gif
bet kiekvienam savo  mirksiukas.gif



Kas sakė, kad aš noriu santykių su šituo žmogumi??? Koks savęs pažeminimas, jei ir man iš jo reiktų tik sekso? Ar tik vyrams to gali reikėti???

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 15, 23:21)

Atsiprašau už tokį pasakymą, bet tai visiška kvailystė. Neįsivaizduoju kiek turi būti galvoje "atsišriūbavę", kad būtum su žmogum, kuris tėra "iš bėdos". Nu gi gerbk bent kiek save, moteriške. doh.gif


Tai džiaukis, kad tau nėra "atsišriūbavę" drinks_cheers.gif Nematau tavo profilio dabar, bet įtariu, kad arba esi jauna idealistė, arba sėkmingai ištekėjusi. Su kuom tave ir sveikinu. thumbup.gif O aš matau, esu kūniškų poreikių sugadinta moteriškė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vienišoji1 @ 2007 04 16, 09:08)
Kas sakė, kad aš noriu santykių su šituo žmogumi??? Koks savęs pažeminimas, jei ir man iš jo reiktų tik sekso? Ar tik vyrams to gali reikėti???

Tai jei reikia tik sekso, kam ta tema tada? g.gif ar klausi ar mes leidžiam? leidžiam leidžiam ax.gif
Atsakyti