Įkraunama...
Įkraunama...

Be šeimos

sad.gif
Mano mazyliui 21 sav. jis dar negimes, bet
jauciu, kad jaucia ji ir mane supanti pasauli.
Su teciu gyvensim atskirai, tai buvo mano sprendimas.
Manau, kad esu nepasirengusi seimai su juo.
Ar nedarau klaidos, gal tik baiminuosi, nes pati augau nuo gimimo su mama ir nelabai isivaizduoju, ka reiskia- SEIMA.
Ar pajegsiu ji aukleti juo rupintis viena, kasdien buti uz du?
Ar pakaks mazyliui susitikti teti tik pora trejeta kartu per metus, ar bus imanomi mazam vaikui 2000km atstumai norint dazniau aplankyti teti?
Daug klausimu, baimes ir mazokai aiskumos, o gal tai tik isikalbeti prietarai ir baime nepakartoti savo istorijos.
Noreciau, kad turincios(-tys), patirties pasidalytu ja ir patarimais, dekoju is anksto,
bet auginantiems vaikus normalioje seimoje ir nieko panasaus neisgyvenusiems
prasyciau neterpti savo nuomoniu ir moraliniu poziuriu.
Aciu,jusu naujoke Tessa nestuke.gif
Atsakyti
jei tevai sutaria, tai savaime aisku, vaikui yra geriausia tureti juos abu.
Bet daugybe vaiku isaugo ir tik su vienu is tevu.
Bet velgi - tu manai, kad seimos nenori, nes jos neturejai vaikystei - pagalvok gerai ,ar to linketum ir savo uzaugusiam vaikui
Atsakyti
Man dabar 15 metu ir mano mama yra vienisa motina. Tecio nemaciau niekada gyvenime. Zinoma, su teciu butu gal ir geriau, bet neisivaizduoju, ka reiskia tureti teva, tai nezinau, geriau nuo to, ar blogiau. Vis delto esu labai labai laiminga, neisivaizduoju saves laimingesnes, nors ir tureciau teva...
Atsakyti
Nemanau, kad reikia stengtis būti už du žmones. Geriau būk vienas - rūpestinga ir mylinti mama. Aš niekada nesistengiu būti dukrai už tėvą, nes tai ne mano jėgoms. Bet už tai esu vienintelis garbinimo objektas biggrin.gif
Atsakyti
Visa nestuma buvau viena, o kai pagimdziau tevas "staiga" atsirado. Man gime dvynukai: berniukas ir mergyte. Kai buvau nescia, tai ne as, o jis mane paliko likimo valiai. Negalvojau apie tai kaip atstoti abu tevus, galvojau apie tai kaip buti gera mama. Tetis yra tetis. Mes negyvenam kartu ir, greiciausiai, kad negyvensim. Jis mus aplanko, retai, bet aplanko. Padeda materialiai. Kaip bus toliau su juo - nezinau, bet zinau, kad bandysiu rasti savo vaikams patevi. Taip ir man bu geriau, ir vaikams. Noriu, kad jie uzaugtu pilnoje seimoje, bet jei ne su biologiniu, tai jau bent su kitu, bet geru tevu.
Atsakyti
jei, tik yra nos maza viltis, kad su teciu bus geriau, reiketu pabandyti. per ziauru butu vienai priimti toki sprendima. taciua , jei tevas,nevertas tevo vardo, tai geriau viena mama, o gal veliau ir geras patevis.
tai, kad pati augai viena, tave galejo paveikti psichologiskai. nepilna seima, daro tokia itaka, taigi , jei tarp jusu viskas gerai ir cia tik tavo apmastymai : buti, ar nebuti kartu su mumis ir teciui, tada galbut pasikonsultuok su geru psichologu, seimos konsultantu.
Atsakyti
As auginu savo maziu viena. Tetis aplanko. Zinoma, noreciau dazniau. Kol kas dar mazius nelabai supranta, kas yra tureti ar netureti tecio. Dabar svarbiausia jam mama.
Labai norejau, kad butume kartu, bet todel, kad myliu. O nesam kartu, nes jis nemyli manes.
Juk negalim buti kartu tik del vaiko. Bet nemanau, kad galiu is vaiko atimti teise matytis su teciu, juolab, kad tetis to nori. Jam svarbus jo vaikas. Ir mudu puikiai sutariam, nes pasikalbejom ir viska issiaiskinom.
Nezinau su kuo gyveni, su tevukais ar kaip. Bet pradzia bus labai sunki, jei esi viena. Tada labai noresis to artimo zmogaus, kuriam butu svarbus tavo vaikas, tavo bedos, rupesciai ir nerimas.
Atsakyti
Aciu, mielosios
Ypac aciu toms kurios isgyveno ta pati ir pasidalino tuo.
Manau jus teisios, turbut rizikuoju padaryti ta pacia klaida kaip ir mano mama-
atstoti abu ir prarasti galimybe buti tiesiog gera mama. nestuke.gif
Pagaliauman pasiseke, nes mano vaikelis zinos, kad jo tevelis ji labai myli atvirksciai nei maniskis kuris driso isrezti mano mamai, kad as ne jo vaikas, jau pirmaisiais menesiais."as nieko nezinau"- jo zodziu citata.
Zinau, kad didelis atstumas neleis teciui daznai matytis su maziuku, bet is patirties
zinau, kad visgi ne tai svarbiausia.
O kai mazylis paaugs manau istengsiu jam paaiskinti priezastis kodel as ir tevelis negyvename kartu.
Pastojau netiketai, su juo buvom pazystami vos menesi ir net ne trupucio nepagyvene kartu. Negaliu viens du ir tapti gera zmona.
Ir visgi man "nuskilo". Tevelis pripazista savo vaika ir labai jo nori bei laukia.
Ir tai vos po menesio pazinties, o mano tevai buvo jau karta vede, na ir kas kad as gimiau jau metai po skirybu.
Dar karta aciu jums. Manau man pavyks juk-KIEKVIENA MAMA SAVO VAIKUI SUPER! smile.gif [FONT=Times][SIZE=7][COLOR=green]
Atsakyti
QUOTE(tessa @ 2005 01 02, 16:43)
Pastojau netiketai, su juo buvom pazystami vos menesi ir net ne trupucio nepagyvene kartu. Negaliu viens du ir tapti gera zmona.



Dar turi daug laiko (iki vaiko gimimo) suprasti ar galetum tapti jo zmona. Jei jis geras zmogus, manau, kad verta. Jau bent mano kelyje ne taip daznai buvo pasitaike geru vyru, gal net ir visai nebuvo g.gif
Atsakyti
Ka gi,kaip sako laikas viska parodo.
Stai ir parode. Manau su tikruoju tėveliu nebelabai kas beišeis,
bet yra kitas zmogus kuris visada mane palaiko ir yra mano petys išsiverkti.
O vaikutis rodos jį jau įsimylėjo, jam tereikia uždeti ranka ant pilvuko ir mažylis ima džiugiai spardytis.
Tėtis pareiskė, kad yra pernelyg išdidus, arba, jis arba nieko,žodžiu spaudė mane visą laiką ir neleido man oro ikvėpti. Visada mėgau laisve ir todėl manau jei tikrai mane mylėtu duotu man laiko.
Ka gi, o mano buves x kaip ne keista mane labiau palaiko ir guodžia.
Si zmogu bent pažystu ir žinau, kad joks išdidumas neiskaudins manęs iš jo pusės.
Aišku kol kas pasilieku laiko tiesiog sau ir mažyliui.
Bet kokiu atvėju žinau, kad tėtis savo mažiuko nepaliks ir kad visuomet turėsiu draugą, kad ir kas benutiktu.
Taigi gali buti, kad mano mažylis vietoi nieko dabar turės du tėvelius drinks_cheers.gif ,
Hmmmm... blush-anim-cl.gif
Aciu dar karta nestuke.gif Tessa
P.s.
Vikute skaičiau tavo istorija ir manau man tikrai neturiu ko žlimbti, reikia mokytis
iš tokių dydvyriškumo kaip tu, va tau tai sunku, o as cia bliaunu.
O dėl gero vyro manau, tavo gyvenime butinai atsiras tas vienintelis, nors tam prireiktu nors ir 10 friends.gif pagimdyti. Tik nepaliauk tikėti stebuklais ir žinok, kad yra žmonių kurie širdy tave palaiko.
Atsakyti
Dziugu, kad yra zmogus, kuris tave palaiko ir tave GERBIA. Sekmes!

Atsakyti
mastau mastau ir vis nesiryztu... esu 36 metu... nesiseka su vyrais, o biologinis laiktodukas tiksi... doh.gif mastau apie vienisa motinyste, tycine, samoninga vienisa... Jus jau turite patirties... ar ryztumetes samoningai?
Atsakyti