Įkraunama...
Įkraunama...

Be šeimos

QUOTE(Aidar @ 2005 05 06, 07:30)
Dabar galite mane užmėtyti akmenimis. Aš tai padariau. Sąmoningumo procentas buvo gerokai didesnis. Prieš pastojant žinojau, kad būsiu viena. Ir ką??? Esu labai laiminga.


manau, kad ir tavo sunelis jauciasi pilnavertis ir laimingas, juk ne tame esme, kad yra ar nera vyras salia, vaika ne tai vercia jaustis laimingu.
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2005 05 05, 22:02)
turėjau omeny temos kaltininkę (sorry, niko neatsimenu), kuri svarsto ar gimdyti vaiką tiesiog sau, nes norisi.


as manau, kad butent tada ir reikia gimdyti kai to nori, tai geriau negu gimdyti tiek kiek "dievulis duoda" arba pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 05 05, 17:34)
mastau mastau ir vis nesiryztu... esu 36 metu... nesiseka su vyrais, o biologinis laiktodukas tiksi... doh.gif  mastau apie vienisa motinyste, tycine, samoninga vienisa... Jus jau turite patirties... ar ryztumetes samoningai?

pasakysiu trumpai: sąmoningai aš taip niekada nedaryčiau...kad prasmingai gyventi nebūtinai reikia auginti vaikus.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2005 05 06, 07:30)
Dabar galite mane užmėtyti akmenimis. Aš tai padariau. Sąmoningumo procentas buvo gerokai didesnis. Prieš pastojant žinojau, kad būsiu viena. Ir ką??? Esu labai laiminga.


Va čia tai žmogus iš patirties rašo, o mes... būti ar nebūti biggrin.gif , tik teoriškai. Jei kieno nuomonės ir paisyčiau, tai tik žmonių, jau tai išgyvenusių.
Atsakyti

Aš tikrai gimdyčiau, viena - neviena. Net neabejočiau. Čia taip sakau teoriškai
O praktiškai vaikui tėčio reikia. Bent jau mano vaikui jo reikia. Nežinau, gal jei būtų jo nepažinojęs, nematęs viskas būtų kitaip.
Mano vaikas niekada nešneka apie tėtį, net jei bandau apie tai su juo pasikalbėti jis tuoj sako noriu miego (jei vakaras) arba kuo greičiau prisimena pamokas, ar dar kitais būdais nukreipia pokalbį. Bet aš matau, kaip ištysta jo ausytės jei kokiame pokalbyje paminiu tėčio vardą. Matau, kaip laukia kol tėtis atsiųs jam pažadėtajį laišką. Ai, tai jau kita tema
Atsakyti
azalija 4u.gif

QUOTE(monie @ 2004 12 23, 13:25)
Vis delto esu labai labai laiminga, neisivaizduoju saves laimingesnes, nors ir tureciau teva...

norėčiau, kad mano vaikis kada taip pasakytų ...

QUOTE(Azalija @ 2005 05 05, 16:34)
  mastau apie vienisa motinyste, tycine, samoninga vienisa... Jus jau turite patirties... ar ryztumetes samoningai?

taip. ir labai džiaugiuosi už tave 4u.gif
žinau, kad tai labai egoistiška, kad vaikis neturės tikrojo tėvo... bet... paklusau laikrodukui ir didžiuliam norui... auginu sau, nes be vaiko nematau jokios prasmės. užtenka, pagyvenau sau. užtenka ir laukti to princo ant balto žirgo, kuris atjos arba ne. o ar galės tada dar mažas atsirasti?...

QUOTE(Nashle @ 2005 05 06, 09:58)
kad prasmingai gyventi nebūtinai reikia auginti vaikus.. 4u.gif

nashle, abejoju, ar neturėdama vaikučių galėtum taip pasakyti...
Atsakyti
Taip, be abejo, neturėdamao vaikų mes negalėtume pasakyti, kad gyvename prasmingą gyvenimą. tačiau, aš gyvenau santuokoj ir išsiskyriau, nes vyras man buvo blogas. ir aš mačiau skirtumą, kaip vaikams su tėvu,ir kaip be. Taip, vyras man buvo blogas. Jis buvo labai blogas ir vaikams. bet jie jo pasiilgsta. jie jį myli. Nesvarbu, koks jis buvo , jie nori būti su juo. Vaikams tėčio reikia. nesakau, kad be tėčio jie užaugs nepilnaverčiai ar kokie nors dar, tačiau trūkumas visada bus. ir klausimas" kodėl???" kils visada. ir ne tas čia svarstymas, kad geriau jokios šeimos, nei blogi santykiai tarp tėčio ir mamos. Žinoma, kad geriau. bet geriausia..... Aš visuomet mąstau apie geriausią smile.gif
Atsakyti
Žinai, yra absoliučiai skirtingos situacijos kada vaikai augę su tėčiu jo netenka vienaip ar kitaip ir kai vaikas net nežino kas tai yra gyvenimas su tėčiu.
Dėl pilnavertiškumo: čia mes jį vaikuose sukursim arba ne. Viskas priklauso nuo mūsų, nuo gebėjimo išaiškinti, kad tai visiškai normalus dalykas.
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2005 05 06, 13:53)
bet geriausia..... Aš visuomet mąstau apie geriausią  smile.gif

taigi, aišku, stengtis, kaip geriausiai reikia. manau, visos stengiamės. ir darom, ką galim, kad tik būtų geriausia - toj situacijoj, kurią turim.

Atsakyti
QUOTE(Rii @ 2005 05 06, 15:45)
žinau, kad tai labai egoistiška, kad vaikis neturės tikrojo tėvo... bet... paklusau laikrodukui ir didžiuliam norui... auginu sau, nes be vaiko nematau jokios prasmės. užtenka, pagyvenau sau. užtenka ir laukti to princo ant balto žirgo, kuris atjos arba ne. o ar galės tada dar mažas atsirasti?...

panašiai ir aš mąstau... nemanau, kad šeimoje negalima "užauginti vaiko sau"... to pasėkmes juntu iki šiol cry.gif nors augau pilnoje šeimoje , ir ne vienturtė...
mąstau apie vaiko gimdymą nes jaučiuosi tikrai vieniša, ypač po paskutinių meilių.. nemąstau "ant karštųjų" - praėjo beveik 9 mėn, jeigu... dabar būčiau nestuke.gif netoli gimdymo...
prisibijau ne klausimų, prisibijau iškreipto charakterio ir šeimos suvokimo... kurį laiką diebau mokykloje, teko susidurti su vaikais, nepilnų šeimų - kitokie, gal nėra dviejų charakterių-auklėtojų pusiausvyros ar pan...
o gyvenimo prasmės be - 2.gif nu frusty.gif fool.gif nelabai randu... ko norejau profesijoje - pasiekiau, kitose gyvenimo sritysse - irgi, išskyrus šeimą...
Atsakyti
ar gimdyri vaika be tevo?? - oj kaip skiriasi issiskyrusiu ir pagimdziusiu nesantokoje nuomones, idomu kodel g.gif
Atsakyti
pirmiausia todėl, kad vienos tai turi, o kitos sako, kas būtų, jei būtų smile.gif aš pati prieš porą metų nebūčiau patikėjusi, kad pati taip pasielgsiu...
antra, išsiskyrusios žino, kaip vaikams reikia tėvų, kaip jiems jų trūksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rii: 06 gegužės 2005 - 18:34