Įkraunama...
Įkraunama...

Eucerin

QUOTE(Springlet @ 2005 01 05, 11:14)
Esu naudojusi losjona su 3% Šlapalo skirta sausai odai, tuo metu koju blauzdu oda buvo ypac nusausejusi, tai tapo geresne, tik nepatiko kvapas rolleyes.gif




visi kremai, turintys slapalo nekaip kvepia, uztat yra gydomieji thumbup.gif bent jau man tai svarbiausia, juk jie nesmirdi, bet ir nekvepia biggrin.gif

as pakolkas turiu Lipolotio Excipial su 4% slapalu, toks riebus, bet man reikia, kad rankos nuolat butu kazkuo suteptos, kitaip user posted image
Atsakyti
Kai laukiausi savo mergaites,veido oda buvo labai sausa ir jautri,naudojau EUCERIN krema jautriai odai,atrodo,su 5% slapalo...Taip padejo,kad visi eme pranasaut,kad pagimdysiu berniuka tongue.gif
Tik po to buvo sunkiau surasti kita tinkanti krema,oda pernelyg priprato prie EUCERIN.Bet tai laikina.
Atsakyti
Niu cia gal prie kosmetiniu atradimu reiktu rasyt, bet rasua cia tongue.gif Nusipirkau kazkoki Eucerin kremuka nuo spuogu, dabar ko tais beria labai sad.gif tepuosi 2 diena, rezultatas akivaizdus, tiesiog neitiketina, kad toks nebrangus kremas taip veiktu. thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi patiko Eucerin ranku kremas thumbup.gif , o pasiskaicius atsiliepimus apie sios firmos kremus, galvoju, kad reiketu ir veidui krema pabandyt. Tik nesumastau, koki g.gif
Atsakyti
Turiu nusispirkusi Eucerin krema jautriai odai - galiu pasakyti tik thumbup.gif





user posted image
Atsakyti
Turejau is Eucerin krema veidui,su pieno rugstimi,problematiskai,spuoguotai odai.
Tai as jo nepamegau,odai nepaprastai issausejo ir atrode ne ka geriau.
Mano brangusis turi neurodermita,tai jam nera geresnio kremo su Urea 5%
Atsakyti
as irgi turiu psoriaze. Esu isbandzius ivairiu sampunu : alphosyl, nizoral.. dabar baigineju seba-med. Gal tikrai verta pabandyt eucerin... nes sitie isvardinti geri, bet norisi dar geresnio smile.gif
Atsakyti
Jau kelis metus naudoju piestuka lupoms, o dabar dar ir prausikli veidui nusipirkau, visai nieko.
Atsakyti
Aš naudoju Eucerin produktus skirtus sausai odai(naudoju su spalalu ir omega), o kadangi mano kūno oda dar ir alergiška, tai labai esu patenkinta ir džiaugiuosi gražia. Taip pat esu girdėjusi tirai gerų atsiliepimų apie veido kremus, vis ruošiuosi nusipirkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa@: 11 balandžio 2005 - 12:57
Siuo metu naudoju prausikli veidui jautriai odai,labai patinka.Bet kai kuriom priemonem esu nusivylusi.
Atsakyti
naudoju eucerin sampuna nuo pleiskanu su 5% slapalo. Man labai patinka wink.gif
Atsakyti
Esu naudojusi prausimosi alieju dusui, tikrai neblogas, nesausina odos, bekvapis, be jokiu alergija sukelenciu kvapu.
Atsakyti