Įkraunama...
Įkraunama...

Eucerin

EUCERINAS-vilnų vaško ir parafino aliejaus mišinys. Kartais gali sukelti alergiją. (čia kalbama apie gryną euceriną).
Atsakyti
Kadangi turiu probleminę odą, tad išbandžiau šios firmos liniją probleminei odai. Bet likau nusivylus - oda dar labiau sudirgo, išsausėjo, o toninis kremas išvis užsitepdavo kaip kaukė.
Atsakyti
naudoju tonika ar losjona nepamenu g.gif odos bukle ir pats jausmas puikus. Dar turejau lupu balzama- labai tiko ir patiko visai seimai
Atsakyti
Labai patiko aliejus rankoms plauti
Atsakyti
Nepamenu ar čia rašiau ar ne g.gif na aš jau daug metų naudoju kremą jautriai odai. tai vienintelis kremas, nuo kurio mano oda nepleiskanoja.iki kol atradau tą kremą, turėjau daug problemų ir išbandžiau begalę kitų kremų. niekas nepadėjo. o dar ir nuo saulės kremą naudoju iš eucerin. irgi patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 04 14, 10:01)
Nepamenu ar čia rašiau ar ne  g.gif na aš jau daug metų naudoju kremą jautriai odai. tai vienintelis kremas, nuo kurio mano oda nepleiskanoja.iki kol atradau tą kremą, turėjau daug problemų ir išbandžiau begalę kitų kremų. niekas nepadėjo. o dar ir nuo saulės kremą naudoju iš eucerin. irgi patenkinta  thumbup.gif


O gal pavadinimą gali pasakyti to kremo nuo saulės?
Atsakyti
Eucerin veido kremas jautriai odai man pats paciausias yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Lija22 @ 2005 04 14, 13:05)
Eucerin veido kremas jautriai odai man pats paciausias yahoo.gif


O gal veido tonika ar kazka panasaus dar naudoji?
Vis svaarstau pirkti ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2005 04 14, 14:08)
O gal veido tonika ar kazka panasaus dar naudoji?
Vis svaarstau pirkti ar ne?  g.gif

Kolkas tik krema naudoju. Bet jau mastau ir tonika isbandyti g.gif
Atsakyti
Man labai E. dušo žele-aliejukas patiko! 4u.gif
Mano oda tokia sausokoka, tai puikiai tiko—nei muilas, nei aliejukas. Tokia švelni, neutralaus kvapo, gerai putoja.
O nusiprausus pojūtis tai visai..... tongue.gif
Atsakyti
Aš turėjau Eucerino purškiamą apsauginį kremą 30spf(atrodo) nuo saulės. Buvo tiesiog fantastiškas.Tiko visai šeimai( nes man kartais alergija pasireiškia nuo saulės) Kai norėjau nusipirkti naują praeitais metais , niekur neradau. Labai liūdėjau sad.gif Tikiuosi šiam vasaros sezonui rasiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinot ar yra pirkti naktinis veido kremas jautriai odai ax.gif
Atsakyti