Įkraunama...
Įkraunama...

Eucerin

QUOTE(Devita @ 2005 04 20, 08:13)
Mergaites, gal zinot ar yra pirkti naktinis veido kremas jautriai odai ax.gif


Nu pagal eucerino puslapyje patiekta info kaip ir nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Devita @ 2005 04 20, 08:13)
Mergaites, gal zinot ar yra pirkti naktinis veido kremas jautriai odai ax.gif

blush2.gif Yra, bent turetu buti, bet jis nuo rauksliu.
O siaip, kremo jauname amziuje pakati turetu ir vieno. Naktiniu kremu ypatybe ta, kad jie daznai buna riebesni blush2.gif
Atsakyti
Nagi mergaites, kreipiuosi i Vasara ir Varvara bei visas kitas bandziusias... Dabar tik ilindau i sia temele, tai perskaicius jusu atsiliepimus, apie Eucerin kremuka spuoguotai odai, labai parupo, kaip jums jis, jau naudojant ilgesni laika g.gif ???
Tiesa, pati su oda problemu gyvenime neturejau, bet se tau, kad nori, ant nosies pridygo bjauriu inkstiru, ir ant smakro mazu spuogeliu, va dar ir ant zando vienas smulkus. UZKNISO!!! Girdejau galybe geru atsiliepimu apie Eucerin, tai noreciau isbandyt. Tik va dilema: jei dabar oda pasidare misroka, tai dar nereiskia, kad visiskai spuoguota, o kadangi Eucerino priemoniu misriai odai nera, tai gal tiktu linija spuoguotai odai, bet bijau, kad nesudirgtu oda ir neissausetu, ir kaip kazkuri panelyte rase:"nepasidarytu dar baisesne" blink.gif ??? Tam kreme-zele juk yra pieno rugsties, kuri gali sukelt dilgciojima, bet kai perskaiciau Eucerino puslapiuke, tai neva, jei tos rugsties esti mazas %-as, tai nesutrikdomas neutralus ph5, todel galima naudot ir jautriai odai! O as tai labiausiai ir bijau sudirgint oda, kad nuo tos rugsties nesigautu kokia reakcija, neparaudonuotu. Tai kaip ten is tikruju???
Mielosios misriaodes, prasau patarkite, ar apsimoka ta kremuka nusipirkt, ar padejo, ar nesudirgo, ar paskaistejo odele???
O gal uztektu bent ta valomaja zele nuo spuogu(prausimuisi) pabandyt???
Nu, nebezinau...
help.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 06 05, 20:49)
Nagi mergaites, kreipiuosi i Vasara ir Varvara bei visas kitas bandziusias... Dabar tik ilindau i sia temele, tai perskaicius jusu atsiliepimus, apie Eucerin kremuka spuoguotai odai, labai parupo, kaip jums jis, jau naudojant ilgesni laika  g.gif  ???
Tiesa, pati su oda problemu gyvenime neturejau, bet se tau, kad nori, ant nosies pridygo bjauriu inkstiru, ir ant smakro mazu spuogeliu, va dar ir ant zando vienas smulkus. UZKNISO!!! Girdejau galybe geru atsiliepimu apie Eucerin, tai noreciau isbandyt. Tik va dilema: jei dabar oda pasidare misroka, tai dar nereiskia, kad visiskai spuoguota, o kadangi Eucerino priemoniu misriai odai nera, tai gal tiktu linija spuoguotai odai, bet bijau, kad nesudirgtu oda ir neissausetu, ir kaip kazkuri panelyte rase:"nepasidarytu dar baisesne"    blink.gif  ??? Tam kreme-zele juk yra pieno rugsties, kuri gali sukelt dilgciojima, bet kai perskaiciau Eucerino puslapiuke, tai neva, jei tos rugsties esti mazas %-as, tai nesutrikdomas neutralus ph5, todel galima naudot ir jautriai odai! O as tai labiausiai ir bijau sudirgint oda, kad nuo tos rugsties nesigautu kokia reakcija, neparaudonuotu. Tai kaip ten is tikruju???
Mielosios misriaodes, prasau patarkite, ar apsimoka ta kremuka nusipirkt, ar padejo, ar nesudirgo, ar paskaistejo odele???
O gal uztektu bent ta valomaja zele nuo spuogu(prausimuisi) pabandyt???
Nu, nebezinau...
help.gif      notworthy.gif      notworthy.gif

Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 06 05, 19:12)


Na kiek teko naudoti ir girdėti tai dilgčiojimo eucerin ir nesukelia. Nes man tai kiti kremai tokį efektą sukeldavo, o eucerin - ne smile.gif
Atsakyti
Aš naudoju Eucerin pienelį ir toniką, kai tik pradėjau naudoti buvo fantastiškas jausmas, bet dabar tai net nežinau. Gal oda priprato, bet nieko ypatingo nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 06 10, 13:51)
Aš naudoju Eucerin pienelį ir toniką, kai tik pradėjau naudoti buvo fantastiškas jausmas, bet dabar tai net nežinau. Gal oda priprato, bet nieko ypatingo nejaučiu.



Dėl pripratimo tai ir man teko girdėti, kad oda prie eucerin pripranta, bet iš savo patirties galiu pasakyti, kad pripranta, kaip ir prie bet kurios kitos kosmetikos. verysad.gif taip kad retkarčiais reiktų pakeisti
Atsakyti
Mano veido oda labai baisiai pleiskanojo, bet kai nusipirkau šios firmos priemones problema dingo. Dabar nekeisčiau į jokias kitas nors ir už dyką duotų thumbup.gif . Dar kvapas labai malonus neerzinantis. thumbup.gif
Atsakyti
O man labai patiko Eucerin veido prausiklis mišriai odai thumbup.gif Ženkliai sumažėjo spuogelių
Atsakyti
O mane nuo eucerin toniko ir kremo isbere sad.gif
Atsakyti
Prieš kelias dienas man labai stipriai išbėrė lųpas, tai todėl nusipirkau jūsų labai išgirtą lūpų vazeliną eucerin. Pažiurėsiu ar padės nors kiek g.gif .
Atsakyti
Nuo lupu berimo labai padeda tepaliukas ACYCLOSTAD. Tikrai padeda, man isgyde lupas per kelias dienas. O eucerin vazelinas cia nepades...
Atsakyti