Įkraunama...
Įkraunama...

Eucerin

Kurios naudojot ar naudojat Eucerin Q10 kremuka, ar nekisa jum poru? nes nzn nuo ko, ar nuo hialiurono (nes kai kuriom jis kisa) ar nuo sito kremuko ant skruostu randu vis tokiu miniatiuriniu kaip pulinuku, uzsikisusiu tokiu.. doh.gif abu tiek hialiuronas tiek sitas kremas man ziaaaaaaaaauriai patinka, ir jei nuo kazkurio is ju (o greiciausia taip ir bus) kisa, tai nusisausiu.. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės, kurios naudojat Eucerin paakių kremukus, gal parekomenduosit kokį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 02, 22:18)
Kurios naudojot ar naudojat Eucerin Q10 kremuka, ar nekisa jum poru? nes nzn nuo ko, ar nuo hialiurono (nes kai kuriom jis kisa) ar nuo sito kremuko ant skruostu randu vis tokiu miniatiuriniu kaip pulinuku, uzsikisusiu tokiu..  doh.gif abu tiek hialiuronas tiek sitas kremas man ziaaaaaaaaauriai patinka, ir jei nuo kazkurio is ju (o greiciausia taip ir bus) kisa, tai nusisausiu..  verysad.gif  verysad.gif

Nuo Q 10 kremo tikrai neurėtų, bet asmeniškai man ir nafta porų turbūt neužkimtų biggrin.gif Bet tokiu laiku , kai šilta, aš to kremo ir nenaudoju, manau, kad jis per riebus, nors mano oda ir iš sausesnių, tai gal tikrai negalima atmesti galimybės, kad esant šiltam orui jis gali ir kimšti rolleyes.gif Man dabar patinka kiek ,,liesesnis" Hyal - urea su hialuronu ir urėja , arba visai lengvutis su urėja.
Hyal - urea štai toks, čia naujas Eucerin kremas
[ user posted image
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2012 05 06, 21:08)
Nuo Q 10 kremo tikrai neurėtų, bet asmeniškai man ir nafta porų turbūt neužkimtų biggrin.gif Bet tokiu laiku , kai šilta, aš to kremo ir nenaudoju, manau, kad jis per riebus, nors mano oda ir iš sausesnių, tai gal tikrai negalima atmesti galimybės, kad esant šiltam orui jis gali ir kimšti rolleyes.gif Man dabar patinka kiek ,,liesesnis" Hyal - urea su hialuronu ir urėja , arba visai lengvutis su urėja.
Hyal - urea štai toks, čia naujas Eucerin kremas


o jis pakankamai drekina.. nes jei lengvesni, tada man drekniimo truksta doh.gif biggrin.gif pasaka be galo.. ne, vis del to cia kiso trb ne kremas,o hialiuronas.. nes nenaudoju jo, naudoju tik eucerin ir kaip ir viskas ok g.gif
Atsakyti
Ar bandet eucerin paakiu krema su hialuronu?
Atsakyti
Sveikos, pirkau šiandien eucerin purškiamą nuo saulės tokį:

user posted image
Ant buteliuko etiketės kitos pusės apačioje įspausti skaičiai 20120616 juoda spalva. Aprašymo tekstas mėlynas. Merginos, ar čia galiojimo data doh.gif ? Tai negi man pardavė pasibaigusio galiojimo? Gal kas turite, galite pažiūrėti ant buteliukų kaip Eucerin ženklinama... O gal čia koks serijos numeris, bijau apsijuokti nuėjusi grąžinti blush2.gif O kur tada data, ant etikečių jokios info - pvz. galioja iki datos, nurodytos... ar panašiai. Padėkit, kas galit 4u.gif
Atsakyti
visur turi but rasoma exp ir data. taip parasyta ar kazkaip kitaip? ant mano eucerin produkto tai taip parasyta, yra ir toks kodas 20530616, bet cia gal koks siaip indent. nr ar kazkas tokio
Atsakyti
QUOTE(dangaus žydryne @ 2012 06 20, 13:22)
visur turi but rasoma exp ir data. taip parasyta ar kazkaip kitaip? ant mano eucerin produkto tai taip parasyta, yra ir toks kodas 20530616, bet cia gal koks siaip indent. nr ar kazkas tokio

Na, nėra jokio exp, tik tie skaičiai po brūkšniniu kodu ant originalios etiketės, o ant viršaus užklijuota lietuviška etiketė, bet trumpesnė, tai tie juodi skaičiai matosi. Jei čia koks nr., tada galiojimo datos niekur nerandu... o kur pas Jus galiojimo data pažymėta?
Atsakyti
Gal kuri užmatėte Lipo-Balance kremuką su akcija? O gal iš kurios mamytės galima įsigyti pigiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kina @ 2012 06 20, 13:09)
Sveikos, pirkau šiandien eucerin purškiamą nuo saulės tokį:

user posted image
Ant buteliuko etiketės kitos pusės apačioje įspausti skaičiai 20120616 juoda spalva. Aprašymo tekstas mėlynas. Merginos, ar čia galiojimo data doh.gif ? Tai negi man pardavė pasibaigusio galiojimo? Gal kas turite, galite pažiūrėti ant buteliukų kaip Eucerin ženklinama... O gal čia koks serijos numeris, bijau apsijuokti nuėjusi grąžinti blush2.gif O kur tada data, ant etikečių jokios info - pvz. galioja iki datos, nurodytos... ar panašiai. Padėkit, kas galit  4u.gif

Tai pagooglinau ir maždaug aišku pasidarė: pagal įstatymus kosmetikos priemonėms, kurių galiojimas yra daugiau negu 30 mėnesių, ant jų gali nebūti galiojimo datos. Buvo straipsnis, kad žmonės pasipiktinę parduotuvėse ir vaistinėse klausinėja ar pažiūrėję neradę datos nebeperka. Tokia sumaištis berods nuo 2010 metų, kai pasikeitė ženklinimo sistema. Paliekama gamintojų ir tiekėjų sąžiningumui - tipo niekada neužsigulės produktas lentynose 2,5 metų, tada jis jau nuostolingas ir t.t. Tai va, bet gi yra skirtumas, ar kremas pagamintas 2010 metais, ar 2012. Tai tiek to, reiškia čia sutapimas - ne data ant mano Eucerino pažymėta. Ant pakuotės yra ženkliukas, kad atidarius 12 mėn. galioja, tai taip ir turi būti vietoje galiojimo datos.
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2012 05 05, 14:28)
Mergaitės, kurios naudojat Eucerin paakių kremukus, gal parekomenduosit kokį? 4u.gif

Turiu štai tokį:
user posted image
Aprašymas čia
Jis tik drėkinantis, pasitarus su konsultante nusprendėm, kad man dar anksti naudot paakių kremus nuo raukšlių biggrin.gif Tai man visai jis patinka, labai lengvos tekstūros, pakankamai greitai susigeria, pakuotė irgi liuksiška, nes su dozatoriumi thumbup.gif
Vienas iš kremo duodamų rezultatų : sumažina pavargusios odos požymius, tai man kažkaip paakiai ne tokie pajuodę pasidarė, bet gal čia tik sutapimas, nes jau daugiau pamiegu naktim, nes mano mažiukė keliasi tik 2 kartus per naktį valgyt thumbup.gif
Atsakyti
Pirkau paakims krema
user posted image
dienini krema
user posted image
naktini krema
user posted image
Mano oda itin jautri. Pirmas 2 savaites kilo spuogai, bet nenutraukiau. O veliau- nebekilo. Po menesio naudojimo is tiesu oda skaisti pasidare, tokia gyva, kaip atgaivinta. Rauksles tai tikrai niekur nedings biggrin.gif , bet ypac kaktos srityje kur buvo gilios mimikos rauksles oda pastebimai pasidare lygesnes. Gal del to , kad oda primaitinta ir jos ne taip isryskeja , kai suraukiu kakta. Naudoju jau 2 menesius.
Dieninis kremas lengvas, o naktinis riebus.
P.s. perkant internetu pigiau, nei vaistineje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauru: 19 liepos 2012 - 08:47