Įkraunama...
Įkraunama...

Eucerin

QUOTE(spiglys @ 2012 12 28, 18:13)
Reiks užsukt, bet lyg rašo , kad 30% nuolaida

buvo 40 proc. iki 12.23
Atsakyti
Euro v Eucerin 40 proc.nuolaida.Rodos vakar ar užvakar dar tikrai buvo šita nuolaida.
Atsakyti
ar yra kas eucerin specialiai žiemai, koks kremukas domintų, nes naudoju vieną iš jų, bet gal pasidairyti sakau spec.žiemai, kažkas minėjo, bet ieškau internete nerandu g.gif
Atsakyti
patarkit...sos:) man virš 30metu,nusipirkau Eucerin hyaluron-filler anti-age paakiu krema...ir po keliu naktu(na dar buvo bemiegiu naktu),(auginu leiuka) smile.gif kazkaip paraudo paakiu oda,neniežti....niekada to nebuvo..ar gali būti,kad kremas per stiprus ir gali alergizuoti???Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Farida2010 @ 2013 01 03, 12:01)
patarkit...sos:)  man virš 30metu,nusipirkau Eucerin hyaluron-filler anti-age paakiu krema...ir po keliu naktu(na dar buvo bemiegiu naktu),(auginu leiuka) smile.gif kazkaip paraudo paakiu oda,neniežti....niekada to nebuvo..ar gali būti,kad kremas per stiprus ir gali alergizuoti???Ačiū

kartais būna,kad alergija išlenda vėliau.Mano paakių oda jautri ir daug priemonių netinka.Šį išbandžiau-odos visiškai nesuerzino.
Atsakyti
kaip tik dabar mėginukus turiu šito hyaluron-filler kremuko (turėjau ir dieninio/naktinio, bet man jie smirdėjo ir tekstūra nepatiko schmoll.gif ..).. bet gi šitas kremas paakiams tai su spf, kam jį nakčiai tept g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

gal butu kokiu nors atsiliepimu apie Eucerin® ANTI-REDNESS gaminius? 4u.gif si priemoniu linija skirta linkusiai rausti odai. smile.gif Kaina nera maza, ar verta pirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Javute: 09 vasario 2013 - 16:56
QUOTE(Javute @ 2013 02 09, 18:56)
laba  4u.gif

gal butu kokiu nors atsiliepimu apie  Eucerin® ANTI-REDNESS gaminius?  4u.gif  si priemoniu linija skirta linkusiai rausti odai.  smile.gif  Kaina nera maza, ar verta pirkti  g.gif

Mane irgi domintų atsiliepimai apie šią seriją, mano oda riebi, norėčiau įsigyti kremą nuo paraudimų vasarai, kaip tik su apsauga nuo saulės, bet neapsisprendžiu, nes bijau, kad gali dar labiau riebint odą.
Atsakyti
QUOTE(Mirtenė @ 2013 03 22, 11:01)
Mane irgi domintų atsiliepimai apie šią seriją, mano oda riebi, norėčiau įsigyti kremą nuo paraudimų vasarai, kaip tik su apsauga nuo saulės, bet neapsisprendžiu, nes bijau, kad gali dar labiau riebint odą.


Papildyta:
QUOTE(Javute @ 2013 02 09, 17:56)
laba  4u.gif

gal butu kokiu nors atsiliepimu apie  Eucerin® ANTI-REDNESS gaminius?  4u.gif  si priemoniu linija skirta linkusiai rausti odai.  smile.gif  Kaina nera maza, ar verta pirkti  g.gif

Mane taipogi labai domina sis kremas. Mano veido oda ypatingai LABAI sausa ir nuo dazno buvimo silta-salta, veidas igauna raudoni ir pastebejau, jog pradejo plestis kapiliarai. Taip, kad man butina isbandyti sita gamini, taciau pries bandant reikalingi atsiliepimai. Gal bandete kas????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbrckn: 10 balandžio 2013 - 18:05
Vistik nusipirkau....... Pirkausi du kremus, viena naktini "Anti-redness" (Soothes&Regenerates with Licorice extract) ir maitinamaji "Replenishing cream 5% urea". Rezultatus galesiu parasyti kiek veliau, nors vos tik pasitepus veida kremu, sis tampa labai svelnus.
Atsakyti
QUOTE(zbrckn @ 2013 04 11, 21:38)
Vistik nusipirkau....... Pirkausi du kremus, viena naktini "Anti-redness" (Soothes&Regenerates with Licorice extract) ir maitinamaji "Replenishing cream  5% urea". Rezultatus galesiu parasyti kiek veliau, nors vos tik pasitepus veida kremu, sis tampa labai svelnus.

laukiam atsilipimu smile.gif

as uzvakar pirkau IWOSTIN krema irgi raudonuojanciai odai smile.gif kolkas pastebiu, tik kad truksta riebumo kremo, labai lengvas jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(zbrckn @ 2013 04 10, 19:06)
Mane taipogi labai domina sis kremas. Mano veido oda ypatingai LABAI sausa ir nuo dazno buvimo silta-salta, veidas igauna raudoni ir pastebejau, jog pradejo plestis kapiliarai. Taip, kad man butina isbandyti sita gamini, taciau pries bandant reikalingi atsiliepimai. Gal bandete kas????

Na man jis ne itin patiko. Turėjau dieninį Anti- Redness. Per mažai drėkinimo, per sausas buvo. Ta žalia spalva tai man visai nieko, pamaskuodavo raudonus skruostus, atrodo lyg makiažo bazę užsitepčiau ir po to tik šiek tiek pudros reikia kad suvienodinti spalvą.

Šiaip pirkčiau nebent šiltajam metų laikui..

Nors daugiau man raudonuojančiai odai patiko Pharmaceris firmos kremas, jis riebesnis, oda gerai jaučiasi patepus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 12 balandžio 2013 - 20:03