Įkraunama...
Įkraunama...

Eucerin

Niekaip nesugalvoju kokį toniką man nusipikti blush2.gif mano oda mišri bet išsausėjo labai labai, šiaip jautriai odai naudojau kremą, labai patiko blush2.gif , tų riebiai/probleminei tai bijau, nes keičiu skūrą kaip kokia gyvatė biggrin.gif gal patarsite?

p.s. o euro vaistinėj dabar viskas 25% nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauru @ 2012 07 19, 09:45)
P.s. perkant internetu pigiau, nei vaistineje  4u.gif

gal galima nuorodą? blush2.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
eurovaistinese dabar 30 proc. nuolaida smile.gif
gal kas turite atsiliepimu apie eucerin dermatoclean pieneli? smile.gif
Atsakyti
Mergaites, norejau paklausti. Kas turite eucerin krema su Q10 active, kokia jo konsistencija... nes viena, kuri turejau buvo sviestinio pavidalo, toks grynai kaip sviestas tirstas, o dabar nauja kur turiu daug skystesnis.. kreminis toks labiau g.gif g.gif linija ta pati, produktas irgi.. bet kodel konsistencija skirias.. idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 11 27, 22:08)
Mergaites, norejau paklausti. Kas turite eucerin krema su Q10 active, kokia jo konsistencija... nes viena, kuri turejau buvo sviestinio pavidalo, toks grynai kaip sviestas tirstas, o dabar nauja kur turiu daug skystesnis.. kreminis toks labiau  g.gif  g.gif linija ta pati, produktas irgi.. bet kodel konsistencija skirias.. idomu  g.gif


Pas mane sviestinis g.gif .
Atsakyti
baigiau Eucerin Dermatoclean pienelį. Man atrodo, kad Eucerin man kemša poras šiek tiek g.gif Nuvalo makiažą gerai, nėra riebus, sunkus, nesausina, nedirgina odos. Plyginus greit baigės, pirkau spalį, pusantro mėnesio kažkur praėjo. Aš skaitau, kad neilgam g.gif
user posted image
Atsakyti
Aš jau apie mėnesį tepu Eucerin Hyaluron filler naktiniu kremu ir arba matau,tai,ką noriu matyti arba kaktos ir aplink akis raukšlelės lyginasi.Aišku pas mane jos negilios buvo,nes tik 20m.dar man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2012 12 09, 10:18)
Pas mane sviestinis g.gif .


Nu nesuprantu tada doh.gif g.gif
Atsakyti
Gal kur nuolaidos yra Eucerin-ui ?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2012 12 28, 13:13)
Gal kur nuolaidos yra Eucerin-ui ?

Kažkuriom priemonėm Eucerino eurovaistinėj tikrai nuolaida yra,tik nežinau ar visom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnifique: 28 gruodžio 2012 - 13:27
QUOTE(spiglys @ 2012 12 28, 14:13)
Gal kur nuolaidos yra Eucerin-ui ?

o camelijos vaistinese jau baigesi?pries savaite prekinausi tai 40% kosmetikai visai buvo su kortele
Atsakyti
QUOTE(rolandas. @ 2012 12 28, 13:27)
o camelijos vaistinese jau baigesi?pries savaite prekinausi tai 40% kosmetikai visai buvo su kortele


Reiks užsukt, bet lyg rašo , kad 30% nuolaida
Atsakyti