Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

Ar esate bande sita manksta, parsisiunciau is interneto video ir noreciau pradeti spotuoti namie, ir atsikratyti kokiu 3kg. Noreciau nuomoniu is bandziusiu sia manksta rolleyes.gif kokie rezultatai ir t.t.?
Atsakyti
Ir as jau senai ieskau tos video,bet niekur nerandu,gal gali parasyti adresa is kur siunteis?
Atsakyti
Siunciausi per emule programa
Atsakyti
Gal gali parasyti tikslu pavadinima,nes man tai ismete visa kruva ir pradejo siusti visokius sportininkus,kuriu raumenys didesni uz mane pacia megalol.gif Aciu
Atsakyti
Neatsimenu kaip tikslai reikia rasyti, nes draugas siunte, pas ji diena nakti kompas neisjungiamas, tai greitai parsiunte, o vadinasi pas mane kompe "Pilates Workout - DVD Rip pilates for dummies"
Atsakyti
Nemačiau to dvd, bet galiu pasakyti, kad labai svarbu kvėpavimas, todėl, jeigu nėra aiškiai užakcentuota kada įkvėpti ir kada iškvėpti- informacija nieko verta-paprasčiausi pratimukai unsure.gif Aš pilates treniruotes vedu jau 4 metai, matau, kaip žmonės reaguoja ir kaip juos veikia.Todėl jeigu esat cholerikė ar mėgstat tempą-tikrai neverta net pasidėti unsure.gif
Atsakyti
As sportuoju pagal sia programa jau 2 metai.Man labai padejo,numeciau truputi svorio,bet kas labiausiai patiko ir ko siekiau,tai sustiprejo kunas,tapau lankstesne,gyvibingesne. As net nestumo metu sportavau iki paskutines dienos,pagal spec. programa nescioms ir iskart po gimdimo vel pradejau .
As tikrai patenkinta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta avele @ 2004 12 27, 17:49)
Neatsimenu kaip tikslai reikia rasyti, nes draugas siunte, pas ji diena nakti kompas neisjungiamas, tai greitai parsiunte, o vadinasi pas mane kompe "Pilates Workout - DVD Rip pilates for dummies"




Siaip ten viskas labai aiskiai, kiekviena pratima letai parodo, ir kiekviename pratime akcentuoja kada ikvepti, kada iskvepti. Beveik su kiekvienu judesiu sako : "inhale, exhale"

Gal gali placiau paaiskinti apie sios mankstos privalumus ir kokiu rezultatu galima tiketis? unsure.gif

Atsakyti
Oi sumaisiau, cia atsakymas NERA skirtas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tinulis @ 2004 12 29, 18:20)
As sportuoju pagal sia programa jau 2 metai.Man labai padejo,numeciau truputi svorio,bet kas labiausiai patiko ir ko siekiau,tai sustiprejo kunas,tapau lankstesne,gyvibingesne. As net nestumo metu sportavau iki paskutines dienos,pagal spec. programa nescioms ir iskart po gimdimo vel pradejau .
As tikrai patenkinta. biggrin.gif



Ir visa ta laika sportavai klube, ar namie?
Atsakyti
As sportuoju namie,bet man labiau patiko knyga su visais paaiskinimais ir labai paprastais paveiksliukais.Nors cia yra labai daug ivairiu pilates knygu ir kaseciu,bet man labiausiai patiko BROOKE SILER " THE PILATES BODY" ,turejau jos ir knyga nestumui bei kasetes.
Atsakyti
sveikutės! mane taip pat domina ši manksšos rūšis, bet nesu anksčiau mačiusi skelbimų.. kur jos vyksta? mane domina ar yra tokių treniruočių Kaune?
Atsakyti