Įkraunama...
Įkraunama...

Skūpus vyras/ draugas

mano draugas irgi skupus ,bet nzn ka daryt,juk nesakysi,kad tu skupacina lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokia nesamone. Triju asmenu seimai 1800 lt neuztenka maistui, aprangai, bureliams mergaites ir mamai nuolatiniui ar kokiam niekuciui? Nejuokinkit. doh.gif Maistas na kiek.. 800 tikrai neisleisi, nesamone. Nebent namie negaminat... O su 1000 lt man rodos ir bureliai, ir nuolatiniai bilietai autobusams, ir pasicackinimai iseina. (kazin kokias tas dovanas gimtadieniu jau perki, 20-30 lt manau visai pakankamai eiliniam giminaiciui...)

Man atrodo, kad pinigai per daug svaistomi. Kiti 4iese ar 5iese is 1500-2000 pragyvena ir dziaugiasi, o cia vyras uz buta apmoka, ir 1800 turetu tikrai pakakt pragyvenimui (ir dar atlikt) g.gif

Vargsas vyras, aria aria, bando taupyt, kad zmona laisva ranka i kaire ir desine nesvaistytu, o dar ji skrudzu isvadina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jejeta: 25 gegužės 2007 - 11:26
QUOTE(jejeta @ 2007 05 25, 12:24)
Kokia nesamone. Triju asmenu seimai 1800 lt neuztenka maistui, aprangai, bureliams mergaites ir mamai nuolatiniui ar kokiam niekuciui? Nejuokinkit.  doh.gif Maistas na kiek.. 800 tikrai neisleisi, nesamone. Nebent namie negaminat... O su 1000 lt man rodos ir bureliai, ir nuolatiniai bilietai autobusams, ir pasicackinimai iseina. (kazin kokias tas dovanas gimtadieniu jau perki, 20-30 lt manau visai pakankamai eiliniam giminaiciui...)

Man atrodo, kad pinigai per daug svaistomi. Kiti 4iese ar 5iese is 1500-2000  pragyvena ir dziaugiasi, o cia  vyras uz buta apmoka, ir 1800 turetu tikrai pakakt pragyvenimui (ir dar atlikt)  g.gif

Vargsas vyras, aria aria, bando taupyt, kad zmona laisva ranka i kaire ir desine nesvaistytu, o dar ji skrudzu isvadina.



Nesutinku.Man tarkim 800 litu maistui neuztenka.As nesiruosiu valgyti kruopu ant vandenio virtu,o beje kruopos irgi pokelis apie 2 litus kainuoja.Paziurekit,nueinat i parde : duonos ,batono,sviesto,pieno...jau 10-11 litu nera. o kur vaisiai,darzoves,mesa,zuvis.pskaiciuokit kiek gaunasi??? tai kaip galeciau primaitint visa seima uz 800 litu?? o vaikui? juk koki saldumyna norisi irgi nupirkt/Man tarkim tik sureliams i sultyms vaikui per menesi 120 litu iseina...
Atsakyti
o vyras ,manau,turi duti pinigu tiek kiek reikia.Ir jokiu maldavimu neturetu buti,reikia tai duok.
Atsakyti
QUOTE(zilsta @ 2007 05 25, 13:11)
Nesutinku.Man tarkim 800 litu maistui neuztenka.As nesiruosiu valgyti kruopu ant vandenio virtu


Mieloji, mintant kruopomis pilnai pakaktų ne 800, o 80 Lt. Jeigu jūs pravalgot daugiau kaip 800, tai dar toli gražu nereiškia, kad tiek turi praėst ir visi kiti. Ir nereikia pasakoti apie pilnavertę mitybą. Už tą sumą jinai gali būt super pilnavertė.
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2007 05 30, 08:19)
Mieloji, mintant kruopomis pilnai pakaktų ne 800, o 80 Lt. Jeigu jūs pravalgot daugiau kaip 800, tai dar toli gražu nereiškia, kad tiek turi praėst ir visi kiti. Ir nereikia pasakoti apie pilnavertę mitybą. Už tą sumą jinai gali būt super pilnavertė.



As buciau Jums labai dekinga jei parasytumet man,ksip uz 800 litus primaitint 4 asmenu seima per menesi.taip kad valgytumeme normalu maista o ne atliekas.desra ne is popieriaus o is mesos,desreles vaikai valgytu,kurios vandenyje neisbrinksta...i.t.t
Atsakyti
QUOTE(zilsta @ 2007 05 30, 11:06)
As buciau Jums labai dekinga jei parasytumet man,ksip uz 800 litus primaitint 4 asmenu seima per menesi.


Žinote, neketinu mokyti suaugusio žmogaus gyventi smile.gif jeigu iki šiol neišmokote tvarkyti šeimos biudžeto, tai aš tuo labiau neišmokysiu. Kitas reikalas, jei jums apskritai nebūtina taupyti ir jums dėl tų pinigų galvos neskauda.
Atsakyti
QUOTE(zilsta @ 2007 05 30, 11:06)
As buciau Jums labai dekinga jei parasytumet man,ksip uz 800 litus primaitint 4 asmenu seima per menesi.taip kad valgytumeme normalu maista o ne atliekas.desra ne is popieriaus o is mesos,desreles vaikai valgytu,kurios vandenyje neisbrinksta...i.t.t


va prasom tema kaip tik apie tai... http://www.supermama...?...=97327&st=0
Atsakyti
RADUGA supyko kazkodel...nenori manes mokyti...as tik paprasiau ,kad duotu pavydi,kaip pramaitinti seima uz 800 litus.Nesam mes labai turtingi ir taupom irgi kaip visi zmones tai kelionei,tai buitinei technikai i.t.t bet mums 800 litu per mazai.As neperku desreliu uz 6 litus.Perku uz 12.ir netodel,kad kazkokia ispuikusi esu.o todel,kad noriu vaikams duoti geresni maista. Ir dar vadovaujuos tuo,kad SKUPUS IR UBAGAS MOKA 2 KARTUS.
Atsakyti
O Jus nenoretumet nepirkti desreles, o iskepti bulviu blinus pvz. ir sveikiau ir pigau. Rasau taip, nes mes irgi kazkada gyvename uz 800 lt. Tik kad vaikai nedideli buvo. Tai mes nepirkom gatava farsa, o gaminau pati, siek tiek pigiau iseina ir zymiai skaniau. Koldunus irgi dariau pati, nes uz 0.5kg +-5lt iseina daugiau ir skaniau. Aisku, as tada nedirbau ir turejau daugiau lako. Bet, jei dirbti, nama ir vaikus priziureti, tai sunku g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotrina1 @ 2007 05 30, 13:16)
O Jus nenoretumet nepirkti desreles, o iskepti bulviu blinus pvz. ir sveikiau ir pigau. Rasau taip, nes mes irgi kazkada gyvename uz 800 lt. Tik kad vaikai nedideli buvo. Tai mes nepirkom gatava farsa, o gaminau pati, siek tiek pigiau iseina ir zymiai skaniau. Koldunus irgi dariau pati, nes uz 0.5kg +-5lt iseina daugiau ir skaniau. Aisku, as tada nedirbau ir turejau daugiau lako. Bet, jei dirbti, nama ir vaikus priziureti, tai sunku g.gif



Na desreles cia kaip pvz. As jau rasiau,kad vyresnelei tik ant sureliu ir sulciu kiekviena menesi 120 litu isleidziu.Mazajai arbateles ir vandenukas kainuoja apie 50 litu.mesa iri perkam ir farsa gaminam.bet taip pat daug darzoviu ir vaisiu valgom.Banani,mandarinai,braskes it.t vel apie 200 per menesi.o visa kita? juk valgom 3 kartus per diena...+ dar uzkandziaujam.Tai vat ir niekaip neitelpu i tuos 800,kaip ir beskaiciuociau ir taupyciau
Atsakyti
QUOTE(zilsta @ 2007 05 30, 13:00)
RADUGA supyko kazkodel...nenori manes mokyti...


Nei aš pykstu, nei aš ką, bet turiu šiek tiek darbo ir tikrai nesudarinėsiu jums pilnavertės mitybos valgiaraščio mėnesiui bigsmile.gif
Beje, o sūreliai - tai čia pilnavertė mityba smile.gif ? Kažkaip abejoju g.gif

P. S. Dešrelių už 6 Lt aš irgi nevalgau. Valgau tas, kur už 13-15...
Atsakyti