Įkraunama...
Įkraunama...

Skūpus vyras/ draugas

QUOTE(Raduga @ 2007 05 30, 14:27)
Nei aš pykstu, nei aš ką, bet turiu šiek tiek darbo ir tikrai nesudarinėsiu jums pilnavertės mitybos valgiaraščio mėnesiui  bigsmile.gif
Beje, o sūreliai - tai čia pilnavertė mityba  smile.gif ? Kažkaip abejoju  g.gif

P. S. Dešrelių už 6 Lt aš irgi nevalgau. Valgau tas, kur už 13-15...



sureliai tai palepinimas mano dukrai,nes visokiu saldainiu ir pigiu kramtoskiu ji negauna.
o aluvuogiu alieju jus naudojat? zinot kiek kainuoja? kiek jo reikia?
ai...nesivelsiu i beprasmiska diskusija,nes jei nera vertingu pasiulymu tai apie ka cia diskutuot....
Atsakyti
QUOTE(zilsta @ 2007 05 30, 14:42)
ai...nesivelsiu i beprasmiska diskusija,nes jei nera vertingu pasiulymu tai apie ka cia diskutuot....


Jums jau pasiūlė nuorodą, kur gausite vertingų pasiūlymų ir galėsite diskutuoti.
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2007 05 30, 15:06)
Jums jau pasiūlė nuorodą, kur gausite vertingų pasiūlymų ir galėsite diskutuoti.


ten irgi nieko vertingo neradau...siuloma valgyti bet ka
Atsakyti
Del sureliu sutinku, geriau pirkti normalia varske ir su uogene ar medum pagaminti ir duoti vaikui. Mano vaiaki irgi megsta, turiu tam pinigu, bet vistiek laaabai ribuoju, nes gaila ismesti tiek pinigu uz nezinia ka. Mano vaikai irgi egauna jokiu kramtoskiu, pigu saldainiuku guminiu, kam? nesveika ir t.t. Absoliuciai galima apseiti be ju. Jus gi valgote bananus, obuolius ir t.t. Pabandykit vasara, kai bus visokiu uogu, turguje nupoirkti ir padaryti kompotus, mes taip padarom. Ir sveika ir uztenka visai zemai, mes iki siol turim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kotrina1 @ 2007 05 31, 12:54)
Del sureliu sutinku, geriau pirkti normalia varske ir su uogene ar medum pagaminti ir duoti vaikui. Mano vaiaki irgi megsta, turiu tam pinigu, bet vistiek laaabai ribuoju, nes gaila ismesti tiek pinigu uz nezinia ka. Mano vaikai irgi egauna jokiu kramtoskiu, pigu saldainiuku guminiu, kam? nesveika ir t.t. Absoliuciai galima apseiti be ju. Jus gi valgote bananus, obuolius ir t.t. Pabandykit vasara, kai bus visokiu uogu, turguje nupoirkti ir padaryti kompotus, mes taip padarom. Ir sveika ir uztenka visai zemai, mes iki siol turim mirksiukas.gif



varskes paprasos ji nevalgo,as irgi...o kompotu...reikia pagalvoti.Aciu uz patarima
Atsakyti
ir as uz 800 nepramaitinciau per menesi savo seimos.kad ir kaip noreciau
Atsakyti
nemanau, kad geliu nedovanojimas yra skupumas. Mano vyras mano, kad geles dovanoti yra banalu. Bet jei noriu gauti geliu, turiu jam irgi daug kartu priminti, pries kokia nors proga. Mano vyras nesusipranta. Jei ko nors noriu turiu tiesiai sviesiai pasakyti ko noriu ir kada gauti.
O del skupumo, tai mano vyras pradzioje buvo skupus, nors pinigus namo parnesdavo, bet noredavo zinoti, kur jie isleidziami. O dabar skupumas mazeja. thumbup.gif
Tik skupiam vyrui dar turi irodyti, kodel tau reikia vieno ar kito daikto. Turi itikinti, kad tas daiktas tau zutbut reikalingas. Pradzioje sunkiau, o paskui vis lengvyn ir lengvyn.
Atsakyti
manau, jeigu jau atrodo, kad draugas/vyras skūpus, tai reikia tiesiaip šviesiai užklaust: kodėl tu toks skūpus? negi tau gaila man ką nors nupirkt? vyrai gi užuomenų nesupranta.. tad po jo atsakymo ir paaiškkės, koks jis yra, galbūt to priežastis ir ar jis pasikeis.
maniškis, kadrtais irgi "paskūpija", nes mano, kad aš ir pati viską galiu nusipirkt, ko man reikia. bet kai pasakau, kad negi jam gaila savo mylimą moterį palepint, tada atsiliedžia biggrin.gif
Atsakyti
O gal skūpumas tiesiogiai proporcingas pajamoms...gal partnerio nenumaldomiems troškimams atvirkščiai proporcingas...gal charakterio savybės lemia...nors turiu draugų suvalkiecių,toli man iki jų,išlaidžiavimo klausimu...o gal reik moterai turėt savo pinigėlių,katruos galėtų paleist laisvai...gal ir aš tapčiau skūpus,jei žinočiau,kiek kainuoja brangiosios trusikėliai,sijonėliai,bateliai ir tt...ale nesako,ir neklausiu...ramu...neskūpus aš...
Atsakyti
Geliu nedovanojimas su skupumu nieko bendro neturi. Gal vyrukas tiesiog nesupratingas. Kaip kiti reikalai? Ar vaikstot i kavines, kina, ar moka uz tave? Ar kartu gyvenate? Jei taip, kas moka uz buta, maista ir pan.? Kaip jis elgiasi per gimtadienius ar sventes, pasako "sveikinu" ir vsio?
Atsakyti
Iš savo karčios patirties galiu pasakyti, kad skūpumas progresuoja. Anksčiau tai atrodė labiau kaip taupumas, bet kai perkant vaikams pratybas į mokyklą, vyras nesivaržydamas ima piktintis "ar čia tikrai tiek reikia, ar visų reikia dabar?", parduotuvėje aiškinti, kad šitie ledai per brangūs, o gal jų šiandien ir visai nereikia, nu tai sorry... doh.gif Gyvenu su juo keliolika metų, tikrai nebadaujam, abu dirbam, aš dirbu dviejuose darbuose, uždirbam panašiai, kartais aš - daugiau, ir vaikai uždarbiauja laisvalaikiu, bet tas jo nuolatinis zirzimas ir graužimas dėl kiekvieno cento... doh.gif Jau seniai nepasisakau, nusipirkusi kosmetikos, ar rūbų, o jei ir pastebi kokią naujovę - numažinu kainą, ir viskas. Bet reikalai prastėja... Taigi, gerai pagalvok, ar pakęsi jo skūpumą ne 5, o 10, 15 metų... Kaip viskas atrodys, jei kartais neteksi darbo ir kurį laiką gyvensite iš jo algos? Kaip bus, kai auginsi vaikutį ir nedirbsi? Pasikalbėkit apie tai, vyrai minčių neskaito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pucini @ 2007 04 19, 19:45)
Gal esate kuri susidūrusi su tokia problema, kai draugas ar vyras yra skūpokas. Aš draugauju jau 5,5 metų , bet kuo tolaiu tuo labaiua mane ši savybe nervina.  pradžioja tai buvo tikrai pakankamai dosnus, na as nekalbu apie kailinius bet paskutiniai du ' BAJERIAI' buvo draugystes penkiu metuku jubiliejus as ten per galva verciaus romantiskas vakaras ir t.t. o jis net geles peatnese verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif verysad.gif o per valentina tas pats verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif kaip į tai reaguoti ar kaip neįžeidžiant pasakyti kad susiprastuu.  doh.gif


Gal jis tik taupus lotuliukas.gif o is paskutiniu dvieju pavyzdziu gal nesupratingas sakyciau lotuliukas.gif
Vyrams visada reikia sakyti tiesiai jei kas nepatinka.
Atsakyti